Kako zbarit cure u klubu?

Da, problem su mi cigarete i alkohol i s curom kojom bih bio u vezi ne želim da to konzumira. Evo na poslovima kad sam bio u u redu kad uđu kolege koji su pušili pa to miriše na tvorove. Sad bih ja trebao ljubiti neku curu kojoj smrdi iz usta kao iz pepeljare? Ne, hvala. Preferiram i zdrav život te izbjegavam junk food i nejedem svinjetinu a nisam musliman. Nisam vegan. Svatko od nas ima neki životni stil i to treba poštovati. Mislim da su alkohol, nikotin i droga apsolutno zlo ali svakom svoje. Nije ovo mjesto za objašnjavati nečiji svjetonazor kako to veli naš premijer. Volim razmijeniti misli pa eto hvala na savjetima.

Suma summarum, meni je cilj upoznati normalnu curu za normalnu ljubavnu vezu s potencijalom braka kroz nekoliko godina. Ne želim ništa što ne žele svi normalni ljudi. Nekakav sex za jednu noć s nepoznatom osobom ne dolazi u obzir. Cuga i druženje, svaka čast ali nešto više od toga nikako. :)
Ajme meni koja si ti budaletina... ti bi tražio po klubovima normalnu curu za brak koja ne pije, ne puši i ne izlazi...
 
Slažem se. Htio sam reći da ne volim alkohol ali svakom svoje. Svakako smatram da osobe koje ne piju alkohol nemaju što tražiti u društvu koje ga pije. :)
Realno ti si jako isključiva osoba i zato vjerojatno nemaš društvo i teško ćeš upoznati neku curu za nešto ozbiljnije. Šta ti misliš da postoji savršena cura za vezu ili brak? 🤣🤣 Kreni samo od ovoga: osobe koje ne piju alkohol nemaju što tražiti u društvu onih koji ga ne piju. Ja sam 100 puta izašao van i bio je netko tko ne pije. Neki puta sam među njima bio i ja jer samo morao npr. voziti itd...Osim toga puno puta su se u mom društvu našli muslimani. Ljudi pili sok ili kolu dok smo se mi oblokavali. I super se zabavili.
 
Da, treba probati ali uvijek postoji taj strah od odbijanja i javnog sramoćenja pa zato i ne prilazim više prvi. Znao sam tijekom ljeta leći blizu nekih zgodnih cura i čekao sam možda neku reakciju ali nije se ništa dogodilo. Ehhh, treba to dobro odigrati a ako te pere trema i nervoza kao na ispitu iz elektrotehnike nije lako.
Po meni nema smisla prilaziti ako nema signala i poziva da to učinim. S tim da mislim da je sa strankinjama daleko lakše nego domaćima bilo kamo uspostaviti komunikaciju.
Grow a pair stari moj, nemoj bit pička. Ili budi... al nać to što tražiš na taj način sigurno nećeš, onda radije naruči neku mladenku iz Rusije preko neta
 
Pola današnjih cura ganjaju prestiž.Iz iskustva pričam.Ja u Hrvatskoj kad i iziđem ako sam iskren pa kažem da sam bauštelac iz Bosne odmah doživim odjeb.Kad iziđem u Sarajevu i kažem da radim u Hrvatskoj kao za neke dobre pare😄 imam puno više uspijeha.
 
Pola današnjih cura ganjaju prestiž.Iz iskustva pričam.Ja u Hrvatskoj kad i iziđem ako sam iskren pa kažem da sam bauštelac iz Bosne odmah doživim odjeb.Kad iziđem u Sarajevu i kažem da radim u Hrvatskoj kao za neke dobre pare😄 imam puno više uspijeha.
Tako je bilo od kad postoji red Homo i bit će još jako dugo...
 
Realno ti si jako isključiva osoba i zato vjerojatno nemaš društvo i teško ćeš upoznati neku curu za nešto ozbiljnije. Šta ti misliš da postoji savršena cura za vezu ili brak? 🤣🤣 Kreni samo od ovoga: osobe koje ne piju alkohol nemaju što tražiti u društvu onih koji ga ne piju. Ja sam 100 puta izašao van i bio je netko tko ne pije. Neki puta sam među njima bio i ja jer samo morao npr. voziti itd...Osim toga puno puta su se u mom društvu našli muslimani. Ljudi pili sok ili kolu dok smo se mi oblokavali. I super se zabavili.
Nisam isključiv nego sam tolerantan ali to što sam tolerantan ne znači da ću raditi nešto što ne želim. Društvo alkoholičara većina ne trpi nealkoholičare kao što sam ja.
 
Meni se čini da tebe nitko ne trpi jer si bolesno naporan lik, zato uostalom nit nemaš prijatelja
Pa naporan sam ovdje jer vam repliciram jer govorite laži i gluposti. I da, imam prijatelje samo nemaju više interesa za izlaske.

Nakon 25. god malo tko više izlazi van i iz godine u godinu postatak eksponencijalno pada. Tako da je teško vani vidjeti neku stariji ekipu. Većinom su to klinci iz viših razreda osnovne, srednjoškolci i studenti. Barem ovdje u Ri. U Ri je teško i vidjeti mladu osobu po gradu izuzev u blizini obrazovnih ustanova. Da nema studenata Rijeka po po populaciji izgledala kao neki bosanski grad.
 
Grow a pair stari moj, nemoj bit pička. Ili budi... al nać to što tražiš na taj način sigurno nećeš, onda radije naruči neku mladenku iz Rusije preko neta
Prije sam ja uletavao pa nije bilo nikakvoga uspjeha a daljnja poniženja mi ne trebaju. Pričao sam s masom stručnjaka iz polja psihologije i sve se generalno slažu da ako nema konkretnih signala druge strane nema poante prilaziti i blamirati se. Ako postoje signali to je ona prihvatljivo.
 
I da ovo što si napisao da u Ri nema odraslih ljudi je teška glupost. Živio sam u Ri preko 10 godina. A vani sam u Ri bio nedavno. Npr. imaš za izaći Phanas, a prije toga možeš u Bar Bar ili Tapas. Osim toga u Ri ima jako puno evenata. Sada su bile maškare. Bilo je preko 50 tisuća posjetitelja a maškara oko 9 tisuća. Ja sam bio s društvom i teško je bilo ne uhvatiti nekoga. Bilo je veselih ženskih od 16 godina pa do preko 50. Dakle za svakoga je bilo nešto. Ali ne brini problem je u Rijeci ne u tebi 😉
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh