Kako zbarit cure u klubu?

Ono kaj sam ja skuzio, ako ides van sa ciljem da se dobro zabavis s frendovima, cure cete privuc sami. Jer kad vide da se smijete, plesete, pjevate glupirate, bit ce te im zanimljivi.. Samo zajebancija, sprdnja, pristojno podjebavanje itd.. Najgori su oni kaj su u nekom kutu kluba, sute, piju i gledaju okolo picke ko seksualni predatori. I najbitnije od svega, budi musko. Ako uhvatis par pogleda neke cure, uleti joj odmah. Nemoj cekat ko neka pickica koja se boji odjeba. Trebe cijene odvaznost i samouvjerenost, cak i ako te odjebe. Na kraju krajeva, jel bitno kaj si dobio odjeb? Sto ih vise dobijes, lakse ces uletavat jer ce te bolit kurac kaj ce se dogodit. Ali lakse je reci, nego napravit. I budi svoj, ne glumi nesto kaj nisi.
Sve savjete, igre i fore koje ste ikad culi u zivotu bacite u smece i poslusajte covjeka tu. Spasio me od pol sata pisanja..
Samo to sto pise i nista drugo.
Zene dolaze di je zabavno i di se osjecaju sigurno. Ako gledas okolo ti trazis zabavu, znaci ti nisi zabavan. Ti moras stvorit zabavu.
Slozi ekipu koja nije iskompleksirana i ne boji se zena. Decke koji se znaju zabavljat i pomagat jedan drugom, a ne spustat se medusobno i smisljat opravdanja zasto im nesto ne pase.
Obavezno probaj uzet stol, jer kad imas stol posjedujes prostor i opet zene dolaze na tvoj teren, ne ti njima. Kad kontroliras prostor samopouzdanje ti raste i postajes dominantniji.
 
Obzirom da nekad radim kao zastitar po klubovima iz svog iskustva i onoga sto se nagledam dok radim mogu ti reci da ako trazis one night stand izgled ti odradi 50% posla a sigurno i vise.Koliko cesto znam vidjeti bas zgodne cure kako odbiju nekog prosjecnog decka i nakon 10-tak minuta im pride neki zgodniji i zavrse ili u wc-u ili negdje vani ako je toplo.Ne kazem ja da ni decki prosjecnog ili cak ispod prosjecnog izgleda ne zbare nesto ali sigurno ne tako brzo kao ovi zgodniji(normalno nije uvijek tako ali u vecini slucajeva je).Isto tako primjetio sam da zastitari dosta cesto zbare neku curu i opcenito im je malo lakse jer im dosta cura pride.Ja sam proslo ljeto radio na moru i skupilo se sigurno 6-7 cura tako(ali to su vise manje turistkinje).
druzio sam se davnih dana s jednim dj-om koji je imao gaze po zagrebackim klubovima. ja sam tad bio u ranim dvadesetim i nisam imao pojma sto se dogadja. uglavnom on mi je pricao kako zastitari najvise jebu, s tim da je konkretno mislio tada na zastitare iz jednog kluba gdje je on cesto radio a ja dolazio, a ti zastitari su bili neki likovi od 50 plus godina, onak odvaljeni od brda ali ne bas nesto atletski i zgodnog izgleda. isto tako mi je rekao da zene koje redovito izlaze po klubovima da se sve jebu, izmedu ostalog i s redarima. meni je to tad bilo nesto sto prvi put cujem i nisam uopce do tada dozivljavao na taj nacin klupske veceri. ne znam jel se sto u medjuvremenu promjenilo, lako moguce da je, jer to je bilo prije dvadesetak godina.
 
druzio sam se davnih dana s jednim dj-om koji je imao gaze po zagrebackim klubovima. ja sam tad bio u ranim dvadesetim i nisam imao pojma sto se dogadja. uglavnom on mi je pricao kako zastitari najvise jebu, s tim da je konkretno mislio tada na zastitare iz jednog kluba gdje je on cesto radio a ja dolazio, a ti zastitari su bili neki likovi od 50 plus godina, onak odvaljeni od brda ali ne bas nesto atletski i zgodnog izgleda. isto tako mi je rekao da zene koje redovito izlaze po klubovima da se sve jebu, izmedu ostalog i s redarima. meni je to tad bilo nesto sto prvi put cujem i nisam uopce do tada dozivljavao na taj nacin klupske veceri. ne znam jel se sto u medjuvremenu promjenilo, lako moguce da je, jer to je bilo prije dvadesetak godina.
Pa ja nekad radim ko zastitar preko sezone tu na moru i mogu potvrdit i iz svog iskustva i ostalih koji isto rade da se nije nesto puno promijenilo jedino na mjestima gdje ja radim zastitari su do 35 god max ali sigurno promjene 2-3 cure tjedno(istina da su u 90 % to strankinje najcesce engleskinje i njemice koje ocito zaboli i da se svaku vecer jebu s drugim kad ih nitko ne zna pa se vrate kuci i onda pauza do iduce sezone)
 
Pa ja nekad radim ko zastitar preko sezone tu na moru i mogu potvrdit i iz svog iskustva i ostalih koji isto rade da se nije nesto puno promijenilo jedino na mjestima gdje ja radim zastitari su do 35 god max ali sigurno promjene 2-3 cure tjedno(istina da su u 90 % to strankinje najcesce engleskinje i njemice koje ocito zaboli i da se svaku vecer jebu s drugim kad ih nitko ne zna pa se vrate kuci i onda pauza do iduce sezone)
da to je logicno da dodju sa strane pa se jebu jer ih nitko ne zna, a i morska je atmosfera, ali ovo sto sam ja govorio ticalo se lokalnih cura. i nisu to bile neke rupe od klubova ili alternativa.
 
da to je logicno da dodju sa strane pa se jebu jer ih nitko ne zna, a i morska je atmosfera, ali ovo sto sam ja govorio ticalo se lokalnih cura. i nisu to bile neke rupe od klubova ili alternativa.
Pa ja dok sam radia u Zg jedine lokalne s kojima sam bia bilo je u Gallery klubu ali opet je to 6.-9. mjesec kad je vani toplo i ode se jarun samo na par koraka od kluba.Nez sad kakvo je stanje preko zime kad je vani 0 i hladnije
 
Npr ona Makarana klub u Makarskoj je leglo seksa i droge.Samo prodi tamo iza 3 ujutro bilo koju noc pokraj kluba pa ces vidjeti da se na sve strane ove strankinje jebu e da su tako lake i ove lokalne ne vjerujem da bi ovaj forum i postojao
 
ja sam uglavnom visio po alternativnijim mjestima pa mi to nije bilo cudno, ali nisam mislio da se takve stvari dogadaju u ajmo rec sminkerskim i poznatim klubovima, tamo su mi zene uvijek djelovale ko pozerice i nezainteresirane za barit. ocito sam bio u krivu.
 
Za neke je lako, za veliku vecinu nije. Promijenilo se sve na gore od kad je Tinder, to je potuklo do kraja muskarce "prosjecnog" izgleda. Bio nedavno u jednom cajkaskom klubu, udem unutra, veci sam od 90% muskaraca (186/90), i zacudilo me da je da bilo toliko zenski, inace prije dok sam isao van bilo je puno manje, sad u postocima cak mozda i vise zenski od muskih. I opet od svega toga, nista. Kak je netko rekao, nazalost, lice je 50%, ovo ostalo visina, misici, odjeca, ne odmaze, ali lice je lice, pogotovo za Tinder. Da ne kazem da niti prek Tindera nisam uopce imao srece, a najzesce mi je kad se hvale da je lako preko toga. Je frende, mozda tebi, jedno 60% drugim muskima nemaju niti match.
 
ma opcenito su klubovi po meni gubljenje vremena za upucavanje jer ko je vjest sa zenama i koga zene gotive taj ce bilo gdje imat priliku.
Jbg kazem, netko ode u Konzum pa mu zenska pride. Sjecam se za vrijeme srednje, ja i ovi iz razreda cekamo tramvaj, i pride jedna zenska ovom mojem. Znaci ono, prvi put u zivotu sam tak nesto vidio. A sad po meni, da li je on zgodan, nemrem rec, nisam peder. Cak za ove svoje frendove koje sam mislio da su ruzni, zapravo imaju/imali lijepe cure.
 
Išao sam i idem van 10 godina i nikad ništa se nije dogodilo. Upoznao sam neke cure ali nisam nikada dobio ni broj dok s druge strane preko interneta nema tih problema.

Tako da smatram da je većina tih cura koje idu vani umišljene i ne pokušavam ništa više napraviti vani po tom pitanju. Ako idem van idem zbog muzike a ne da bih bario nekoga.

Prije će mi muški uletjeti nego žene. LOL
 
Prije Instagrama se vani još i moglo nešto napraviti. Sada je bitno biti viđen vani i uglavnom možeš dobiti broj od neke sponzoruše ili polusponsoruše. Onda ju moraš izvesti na večeru, možda i neki poklon i tu si već sigurno ispucao 100-150 Eura a upitno je hoćeš li jebati. Zato bolje ne ići van, uštediš pare i odeš na kvalitetne kurve
 
Prije Instagrama se vani još i moglo nešto napraviti. Sada je bitno biti viđen vani i uglavnom možeš dobiti broj od neke sponzoruše ili polusponsoruše. Onda ju moraš izvesti na večeru, možda i neki poklon i tu si već sigurno ispucao 100-150 Eura a upitno je hoćeš li jebati. Zato bolje ne ići van, uštediš pare i odeš na kvalitetne kurve
Da, slažem se ako ti je stalo samo do seksa. Ja volim izlaziti po klubovima jer volim muziku ali tko želi izlaske koristiti kao dejting tool završit će na Vrapču jer ako nisi prirodni ekstra šarmer nema teorije da ćeš si naći curu za vezu preko tih izlazaka.
 
Da, slažem se ako ti je stalo samo do seksa. Ja volim izlaziti po klubovima jer volim muziku ali tko želi izlaske koristiti kao dejting tool završit će na Vrapču jer ako nisi prirodni ekstra šarmer nema teorije da ćeš si naći curu za vezu preko tih izlazaka.

Frende ovo je već druga tema gdje se žališ kak nemreš niš pojebat (prva je tinder) tak da nekak imam osjećaj da jednostavno nisi zgodan tip i zato nemreš umočit. Jbg treba nekad bit i realan malo. Jer ak nemreš upecat ni prek tindera ni kad izađeš van onda je problem definitivno u tebi.
 
Prije Instagrama se vani još i moglo nešto napraviti. Sada je bitno biti viđen vani i uglavnom možeš dobiti broj od neke sponzoruše ili polusponsoruše. Onda ju moraš izvesti na večeru, možda i neki poklon i tu si već sigurno ispucao 100-150 Eura a upitno je hoćeš li jebati. Zato bolje ne ići van, uštediš pare i odeš na kvalitetne kurve
Laz za sve je bitna spika, makar moras i na nesto liciti. Mozes ti sponzi izbaciti bunt para spizditi na veceru eventualno pokloncic i na kraju ga mazati u sakici zbog nesposobnosti.
 
Laz za sve je bitna spika, makar moras i na nesto liciti. Mozes ti sponzi izbaciti bunt para spizditi na veceru eventualno pokloncic i na kraju ga mazati u sakici zbog nesposobnosti.
Ne slažem se baš. To jedino ako si poluretardiran. Evo ti jedan primjer. Bili smo prošlo ljeto nas par na moru. Uzeli smo stol u klubu i 2 boce. Tokom večeri zvali smo cure s nama za stol. Sve su bile vrlo dobre pičke. Još smo im platili nekoliko pića jer neke nisu pile ovo naše i završili smo u kući od frenda. Svi smo jebali osim ovog jednog što je bio prezabijen. Još smo se družili s njima par dana. E sad : frend ima kuću na moru, nas 2 u društvu ima malo bolje aute i imali smo love da možemo časititi. Misliš da bi jebali te cure na spiku?
 
Ne bi.
Ali velika većina cura je vani nezainteresirana za ništa.
Evo ja kad idem van idem solo i ne pijem alkohol uopće niti drogu a ni nikotin. Imate kakve savjete? Nije mi problem platiti ako je neka dobra.
 
Ne bi.
Ali velika većina cura je vani nezainteresirana za ništa.
Evo ja kad idem van idem solo i ne pijem alkohol uopće niti drogu a ni nikotin. Imate kakve savjete? Nije mi problem platiti ako je neka dobra.
S tim da ne bih plaćao iste večeri jer kad idem van idem s par stotina kuna i bez kartica kao osiguranje da me netko ne opljačka plus morao bih rentati stan za neku akciju... Tako da je seks moguć tek nekog drugog dana.
 
S tim da ne bih plaćao iste večeri jer kad idem van idem s par stotina kuna i bez kartica kao osiguranje da me netko ne opljačka plus morao bih rentati stan za neku akciju... Tako da je seks moguć tek nekog drugog dana.
Stari moj po ovome što si napisao a i sada vidim ovaj post gore ti moraš jako poraditi na sebi jer imaš neki problema

1. Ja nisam nikada bio u životu sam vani. Ljudi koji idu sami van su uglavnom teški čudaci i frikovi (nadam se da ti nisi jedan od njih).

2. Ako ideš van sa 20-30 eura ne znam što puno možeš očekivati. To ti je možda runda pića za društvo. Računaj da ti gin tonic (to ti cure obično piju danas) dođe namanje 5 eura.

3. Ideš van 10 godina i više i nisi nikoga upoznao - imaš OGROMAN problem. Osobno ne znam osobu koja izlazi 10 i više godina a da nikoga nije upoznala ono baš nikoga.

Tako da moj dobronamjerni savjet ti je da malo vidiš što ne valja s tobom. Ako nije samo fizički problem onda ti ne bi bilo loše porazgovarati sa nekim psihologom.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh