Kako zbarit cure u klubu?

Hvala na savjetima.

Ispravio bih te u nekim stvarima. Ne pijem alkohol pa zato i ne trošim puno love vani. Kad pijem u klubu pijem neki đus. Drugo, nije mi problem častiti cure. Široke sam ruke ali ne nosim sa sobom kartice. I smatram da realno nema šanse da uspijem osvojiti neku u klubu. Barem ne u Rijeci možda u nekom većem gradu ili van da. Ja sam upoznavao cure neke vani pa smo ostali u kontaktu i poslije nije ništa bilo. Većina ih nije ni htjela mi dati kontakt iako sam platio možda cugu.

Evo čak i da osvojim neku ne bih je odmah išao jebati jer nemam prostor. Morao bih ga rentati ali tek drugi dan. Samo nemoj spominjati da jebem u autu jer ne dolazi u obzir. haha Ne skidam gaće samo tako lako.

Imao bih neke šanse u izlascima da imam društvo za izlaske ali jbg nemam.
 
Rijetko koja će ti se "servirati sama kao na pladnju"... Uvije se treba potruditi, za sve... pa i za ispite si se trudio i to jako, imao strah pred ispitom pa kad si ga položio sve je nestalo, ostalo samo ugodno zadovoljstvo... Čemu strah? Pa neće te ni jedan neuspjeh ubiti... A i u prirodi muškarca je da je on "lovac" a cura "lovina"... (barem si to tako mi umišljamo, mada smo mi lovina jer u biti one odlučuju na kraju i "zadnja je njihova")... Ali bez truda ništa!!!
Pa neću čovječe ja od 32 god da se javno sramotim pred nekom klinkom od 20 da me ona javno odbija i da me svi ismijavaju. Moram misliti na svoj renome pogotovo u svom gradu. Nisam više mulac. Ja ću stati tu negdje u okolici zgodnih žena pa ako mi se hoće javiti neka se javi. Ako ne, sve 5.

Ja volim dominantne cure inače jer sam po prirodi introvert. Tako da ako se hoće javiti neka mi se sama javi ili neka barem pošalje neke signale.
 
Po meni je najbolji način upoznavanje neki posao gdje cura te ima prilike upoznati kroz neki period vremena iz dana u dan. Ne baš da radite zajedno u uredu ali nešto što je blizu. Mislim da je to najbolje. A najbolji posao za barenje žena je instruktor u autoškoli. Mislim da se mnogi i zato bave tim poslom. Od 10 tipica barem će pasti jedna ili dvije. Kad autoškola završi oni se mogu družiti bez problema a mogu i dok traje obuka. hahaha
 
A za vani bariti cure treba biti veliki faca i šarmer što ja jednostavno nisam. Barem ne na prvu i u zadimljenom noćnom klubu. Naravno, sve bi bilo drukčije da se pojavim s nekom top ekipom ili da sam neka javna ličnost tipa neki celebrity.
 
Zato sam ti i rekao, otiđi u drugi grad i sramoti se prek klinkama, što te briga ionako te nitko ne zna 🤣

A da ćeš spavati s curom odmah prvu večer, sigurno nećeš, ne treba ti za to apartman.
Jednostavno nisi takav tip i to je to.
NE vjerujem da su instruktori u auto školi izabrali taj posao samo da zbare cure, ali im je sigurmo lakše, jer provode dosta vremena s ciroma i one ih smatraju autoritetima
 
Zato sam ti i rekao, otiđi u drugi grad i sramoti se prek klinkama, što te briga ionako te nitko ne zna 🤣

A da ćeš spavati s curom odmah prvu večer, sigurno nećeš, ne treba ti za to apartman.
Jednostavno nisi takav tip i to je to.
NE vjerujem da su instruktori u auto školi izabrali taj posao samo da zbare cure, ali im je sigurmo lakše, jer provode dosta vremena s ciroma i one ih smatraju autoritetima
Hvala na savjetu ali trenutno nemam vremena ni priliku za to. Ali npr. da idem vani to bi bilo top. hahah Možda bih nešto probao u nekoj budućnosti.

Nisam ja ni rekao da su instruktori u autoškoli instruktori radi žena ali da mogu bariti lako žene zaista mogu. Imaju najmanje 35 sati nasamo s tom osobom plus su autoriteti i imaju neki ugled na što se žene pale. Žene padaju na autoritete.
 
Neznam gdje radiš, da li je veća firma, imaš li kolegica, koje još izlazu i znaš da one imaju neku prijateljicu koja je slobodna.
Čak se ne trebaš dogovarati sa kolegicom da izađete skupa, nego ako slučajno načuješ da izlazu skupa negdje ili znaš gdje se kreće, pa se slučajno pojaviš.
Čak i ako su udane, ponekad sigurno izađu sa slobodnim prijateljicama.
Tad kad ih vidiš u kafiću ili klubu, jednostavno dođeš kod njih i pozdraviš kolegicu, čak ako ne pričate na poslu, nego se samo pozdravite ona neće smatrati da je to nešto negativno.
Počastiš ih pićem, razmjenite par riječi, nabaciš koji kompliment prijateljici od kolegice. Ako vidiš da ste klikli i da im odgovara tvoje društvo ostaneš s njima, ako vidiš da nije opuštena atmosfera, pozdraviš i odeš na drugi kraj kluba ili odeš vani, ne forsiraš.
 
Trenutno sam solo igrač. Radim od doma za jednu firmu i nisam ni sa kim u kontaktu osim sa šefom a firma je smještena u drugom gradu.
Slažem se s tobom da je posao dobra šansa za upoznavanje. Međutim, na dosadašnjim radnim mjestima sam imao prilike većinom komunicirati s frajerima, a te sve cure s kojima sam bio u kontaktu već imaju nekoga dečka/muža a neke i djecu. Ista stvar je i s tečajevima jezika ili plesna škola. Te cure korektno komuniciraju sa mnom u vezi zajedničkog programa ali da se žele družiti van toga baš i ne. Sve one već imaju neko svoje društvo i ne primaju nikoga novog. Radi se od osobama od 25, 30 i više godina. Jbg kako godine prolaze tako je sve teže. Tako da što je cura starija tako ju je teže pridobiti. Većinom cure imaju neki bazen poznanika i frajere si biraju iz toga bazena.
 
Onda za koji dan pitaš kolegicu njen broj ili joj rečeš da joj je prijateljica simpa, da ti se baš sviđa, pa čekaš da ona krene.

MIslim za nekoga tko je povučen, je najbolje tako upoznati nekog, preko prijatelja, kolege ili ideš na neke aktivnosti gdje znaš da ima žena, tipa ples

Većinom na ples idu slobodni ljudi, a možda se nađe i neki par pred vjenčanje koji želi zablistati na podiju za prvi ples
 
Onda za koji dan pitaš kolegicu njen broj ili joj rečeš da joj je prijateljica simpa, da ti se baš sviđa, pa čekaš da ona krene.

MIslim za nekoga tko je povučen, je najbolje tako upoznati nekog, preko prijatelja, kolege ili ideš na neke aktivnosti gdje znaš da ima žena, tipa ples

Većinom na ples idu slobodni ljudi, a možda se nađe i neki par pred vjenčanje koji želi zablistati na podiju za prvi ples
Iz moga iskustva kažem ti da na te slobodne aktivnosti cure ne dolaze tražiti partnere pogotovo što su starije. Išao sam u plesnu školu i nisam se ni s jednom ženskom skompao, a niti s frajerom. Svi su došli s ekipama, jedino ja sam. Nije mi bilo neko ugodno iskustvo. BIlo je dosta loše organizirano.
 
Trenutno sam solo igrač. Radim od doma za jednu firmu i nisam ni sa kim u kontaktu osim sa šefom a firma je smještena u drugom gradu.
Slažem se s tobom da je posao dobra šansa za upoznavanje. Međutim, na dosadašnjim radnim mjestima sam imao prilike većinom komunicirati s frajerima, a te sve cure s kojima sam bio u kontaktu već imaju nekoga dečka/muža a neke i djecu. Ista stvar je i s tečajevima jezika ili plesna škola. Te cure korektno komuniciraju sa mnom u vezi zajedničkog programa ali da se žele družiti van toga baš i ne. Sve one već imaju neko svoje društvo i ne primaju nikoga novog. Radi se od osobama od 25, 30 i više godina. Jbg kako godine prolaze tako je sve teže. Tako da što je cura starija tako ju je teže pridobiti. Većinom cure imaju neki bazen poznanika i frajere si biraju iz toga bazena.
Dobro, da slažem se.
Nisi u nekoj zavidnoj situaciji. Prijatelji koje si imao kroz djetinstvo, školu, faks, su otišli svojim putom, oženili se, poudali, odselili, a ti nisi neki tip da lako stvaraš nova prijateljstva i tako je kako je.
Još uz to posao ti ne pomaže.
A ništa, samo hrabro, budi uporan i to je to.
 
Dobro, da slažem se.
Nisi u nekoj zavidnoj situaciji. Prijatelji koje si imao kroz djetinstvo, školu, faks, su otišli svojim putom, oženili se, poudali, odselili, a ti nisi neki tip da lako stvaraš nova prijateljstva i tako je kako je.
Još uz to posao ti ne pomaže.
A ništa, samo hrabro, budi uporan i to je to.
Hvala na savjetima. Evo ubuduće ću nositi 100 eura u džepu i probati biti malo aktivniji iako ništa ne očekujem pa možda s nekom barem popričam kao čovjek. Nekad sam prilazio prije 10 god pod utjecajem alkohola dosta puta i nije bilo uopće dobro. Većinom se ti moji izlasci svode na obilazak 5-10 klubova i čekanje da se "nešto dogodi" pa ne bude ništa. Često ni sa kim ne progovorim ni riječi cijele večeri. Da, zvuči jadno ali jbg tako je kako je. Imam auto pa ako mi ne paše lako se pokupim i odem ća. Izgubio sam potpuno nade u te izlaske ali eto tako je kako je.
 
Pa neću čovječe ja od 32 god da se javno sramotim pred nekom klinkom od 20 da me ona javno odbija i da me svi ismijavaju. Moram misliti na svoj renome pogotovo u svom gradu. Nisam više mulac. Ja ću stati tu negdje u okolici zgodnih žena pa ako mi se hoće javiti neka se javi. Ako ne, sve 5.

Ja volim dominantne cure inače jer sam po prirodi introvert. Tako da ako se hoće javiti neka mi se sama javi ili neka barem pošalje neke signale.
Pa kažeš da nemaš društvo i da izlaziš sam. Tko će te onda ismijavati ako te klinka odbije? Kakav renome imaš ako nemaš ni curu ni prijatelja?
 
Pa kažeš da nemaš društvo i da izlaziš sam. Tko će te onda ismijavati ako te klinka odbije? Kakav renome imaš ako nemaš ni curu ni prijatelja?
Imam prijatelje ako velim da nisu za izlaske a da mnogi od njih više ni ne žive u Hrv a kamoli u mom mjestu.

Pa mislim da imam dobar renome. Ismijavat će me ako me stave na društvene mreže i ako me netko snimi npr. ali ne želim ni da mi se nepoznati smiju u kafiću.
 
Imam prijatelje ako velim da nisu za izlaske a da mnogi od njih više ni ne žive u Hrv a kamoli u mom mjestu.

Pa mislim da imam dobar renome. Ismijavat će me ako me stave na društvene mreže i ako me netko snimi npr. ali ne želim ni da mi se nepoznati smiju u kafiću.
Ne zelis biti ni bez cure. Ne valja kako god okrenes
 
Ne zelis biti ni bez cure. Ne valja kako god okrenes
Bolje biti sam nego s nekom luđakinjom kao one tipice iz Braka na prvu. Definitivno bolje koliko god čudno zvučalo. Svatko od nas je individua za sebe i mora raditi na sebi. I kad je osoba u vezi svatko i dalje ostaje ličnost za sebe. :)
 
Bolje biti sam nego s nekom luđakinjom kao one tipice iz Braka na prvu. Definitivno bolje koliko god čudno zvučalo. Svatko od nas je individua za sebe i mora raditi na sebi. I kad je osoba u vezi svatko i dalje ostaje ličnost za sebe. :)
Gledaj. Tu si dobio odlične i dobronamjerne savjete od različitih ljudi koji sigurno imaju neka iskustva. Svaki puta ti si napisao neki ALI. Ali ne valja ti ono ne valja ovo uvijek je neki problem. Što ti misliš da su ovdje svi ljudi krenuli sa nekim top pičkama. Evo uzmi mene samo. Ja sam se budio pored takvih gabora da je to bilo zaplakati. Ali to ti je sve iskustvo. Rasteš i ideš dalje. Pojebeš curu koja je 3/10 pa ideš na onu koja je 5/10 i tako ćeš s vremenom doći do top pički. Tvoj stav je da ti čekaš da se nešto dogodi. Pa ti si to nešto. Ti moraš napasti i prići curi. Odbila te cura? Pa šta? Jbt koliko je mene cura odbilo pa ništa. Baciš na zajebanciju i ideš dalje. Ako želiš top pilčku gdje je sigurno da će biti nešto onda moraš ići na kurve. Odabereš jednu, platiš i to je to. Nema neke neizvjesnosti
 
Hvala lover na savjetu. Međutim, možda nisi shvatio da meni nije toliko do seksa stalo kao većini forumaša. Svaka čast seksu ali nije sve u tome. Ne plaćam kurve jer nije moj đir. Bio sam s nekima sa SA i nije mi također gušt jer nema GFE iskustva nego žene to odrađuju. A ovo da mogu biti s curom 3/10 mogu vjerojatno ali biram s kime se družim. I nije mi sve u izgledu nego i u karakteru, intelektu, svjetonazoru. Ne volim cure koje loču, uzimaju narkotike ili puše nikotin. Cijenim zdrav život i neki kvalitetan pogled na svijet. Ali duga priča.

Da, savjeti su dobri neki i primjenit ću ih u praksi.
 
Hvala lover na savjetu. Međutim, možda nisi shvatio da meni nije toliko do seksa stalo kao većini forumaša. Svaka čast seksu ali nije sve u tome. Ne plaćam kurve jer nije moj đir. Bio sam s nekima sa SA i nije mi također gušt jer nema GFE iskustva nego žene to odrađuju. A ovo da mogu biti s curom 3/10 mogu vjerojatno ali biram s kime se družim. I nije mi sve u izgledu nego i u karakteru, intelektu, svjetonazoru. Ne volim cure koje loču, uzimaju narkotike ili puše nikotin. Cijenim zdrav život i neki kvalitetan pogled na svijet. Ali duga priča.

Da, savjeti su dobri neki i primjenit ću ih u praksi.
A gledaj ti se s jedne strane prikazuješ kao neki intelektualac, uspješan čovjek koji ima svoji renome. Osim toga vrlo, vrlo si izbirljiv što se tiče cura. Ok, ne želiš curu što se drogira. Ali ako su ti problem cigare i alkohol? Kada to sve pogledaš, rekao bi čovjek da smatraš za sebe da si bolji od drugih. S druge strane, nemaš baš neko društvo niti imaš imaš realnu mogućnost upoznati neku curu pa onda tražiš savjete ovdje na forumu od onih od kojih misliš da si bolji 🤣 E sad u tvojoj priči nešto ne štima: ako si uspješan intelektualac koji bira s kime se druži onda ti najmanji problem mora biti naći neku curu. Ako si kompleksaš onda ti tvoja diploma i ta "intelektualna" spika služi kako bi prikrio sve te teške komplekse koje imaš. Samo zapamti: ne možeš biti oboje!
 
Da, problem su mi cigarete i alkohol i s curom kojom bih bio u vezi ne želim da to konzumira. Evo na poslovima kad sam bio u u redu kad uđu kolege koji su pušili pa to miriše na tvorove. Sad bih ja trebao ljubiti neku curu kojoj smrdi iz usta kao iz pepeljare? Ne, hvala. Preferiram i zdrav život te izbjegavam junk food i nejedem svinjetinu a nisam musliman. Nisam vegan. Svatko od nas ima neki životni stil i to treba poštovati. Mislim da su alkohol, nikotin i droga apsolutno zlo ali svakom svoje. Nije ovo mjesto za objašnjavati nečiji svjetonazor kako to veli naš premijer. Volim razmijeniti misli pa eto hvala na savjetima.

Suma summarum, meni je cilj upoznati normalnu curu za normalnu ljubavnu vezu s potencijalom braka kroz nekoliko godina. Ne želim ništa što ne žele svi normalni ljudi. Nekakav sex za jednu noć s nepoznatom osobom ne dolazi u obzir. Cuga i druženje, svaka čast ali nešto više od toga nikako. :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh