Kako zbarit cure u klubu?

Stari moj po ovome što si napisao a i sada vidim ovaj post gore ti moraš jako poraditi na sebi jer imaš neki problema

1. Ja nisam nikada bio u životu sam vani. Ljudi koji idu sami van su uglavnom teški čudaci i frikovi (nadam se da ti nisi jedan od njih).

2. Ako ideš van sa 20-30 eura ne znam što puno možeš očekivati. To ti je možda runda pića za društvo. Računaj da ti gin tonic (to ti cure obično piju danas) dođe namanje 5 eura.

3. Ideš van 10 godina i više i nisi nikoga upoznao - imaš OGROMAN problem. Osobno ne znam osobu koja izlazi 10 i više godina a da nikoga nije upoznala ono baš nikoga.

Tako da moj dobronamjerni savjet ti je da malo vidiš što ne valja s tobom. Ako nije samo fizički problem onda ti ne bi bilo loše porazgovarati sa nekim psihologom.
Hvala na savjetima i odgovorit ću ti.

1. Nisam ni luđak ni freak. A zašto bih bio? Visoko obrazovan sam, radim i nije mi loše. Društvo s kojim sam išao van se raspalo još tijekom faksa. Sad ili su svi otišli van mog mjesta boravišta ili ljudi imaju brakove i ne idu više van. Imam oko 30 god.

2. Ne nosim puno novca kad idem van jer skoro ništa ne pijem osim jedne ili dvije cuge. Ali ajde, ako bih nekoga častio koliko mi para treba? Najlakše je uzeti pare sa sobom.

3. Upoznao sam vani dosta cura ali nije s njima bilo ništa. Razmijenili bismo kontakte i poslije ne bi bilo ništa. Što se tiče muškaraca, oni bi prilaze ali ja stvarno nemam neku volju upoznavati vani frajere a pogotovo lokadžije. haha Pitao me neki lik nedavno zašto sam sam vani? Koji vrag te briga zašto sam sam. Zato što mogu. PRemda mu možda nisam trebao tako odbrusiti.

4. Normalan sam lik. Možemo se i upoznati uživo i možda ići van s tim da ja ne pijem alkohol. Ali čak i da pijem ne bih ga smio piti jer bi me milicija odmah zaustavila i strpala i lupila mi kaznu.
 
Po meni je totalno zatucano mišljenje da se sam ne smije ići vani? Zašto ne bih radio nešto ako to želim? Zbog čega bih ja bio uskraćen za nešto (npr. izlasci po klubovima ili putovanja po svijetu) zato što nemam s kim ići van ili nitko to ne želi? Ja neću biti uskraćen za ništa što si mogu priuštiti i osigurati.

Onda po tom kriteriju ne bih smio sam niti u kino, kazalište, školu, posao jer nemam nekog kvazi prijatelja da ide sa mnom. LOL Ja jednom drugom forumu ima dobra rasprava o tome.
 
Ne slažem se da ja treba poraditi nešto dodatno na sebi jer sam itekako izgrađena osoba i vrlo dobro znam što u životu želim ili ne želim. I mogu ti dati odgovore na sva pitanja. Nisam ja neka nestabilna osoba kojoj društvo kroji kapu. Ali slažem se da svatko od nas mora kontinuirano raditi na sebi.
 
Po meni je totalno zatucano mišljenje da se sam ne smije ići vani? Zašto ne bih radio nešto ako to želim? Zbog čega bih ja bio uskraćen za nešto (npr. izlasci po klubovima ili putovanja po svijetu) zato što nemam s kim ići van ili nitko to ne želi? Ja neću biti uskraćen za ništa što si mogu priuštiti i osigurati.

Onda po tom kriteriju ne bih smio sam niti u kino, kazalište, školu, posao jer nemam nekog kvazi prijatelja da ide sa mnom. LOL Ja jednom drugom forumu ima dobra rasprava o tome.
Pa evo dovoljno je pogledati gdje te taj tvoj način razmišljanja doveo... da tražiš savjete od drugih na forumu za kurve hahaha tak da samo ti tako dalje nastavi, sigurno će uroditi plodom
 
Stari moj po ovome što si napisao a i sada vidim ovaj post gore ti moraš jako poraditi na sebi jer imaš neki problema

1. Ja nisam nikada bio u životu sam vani. Ljudi koji idu sami van su uglavnom teški čudaci i frikovi (nadam se da ti nisi jedan od njih).

2. Ako ideš van sa 20-30 eura ne znam što puno možeš očekivati. To ti je možda runda pića za društvo. Računaj da ti gin tonic (to ti cure obično piju danas) dođe namanje 5 eura.

3. Ideš van 10 godina i više i nisi nikoga upoznao - imaš OGROMAN problem. Osobno ne znam osobu koja izlazi 10 i više godina a da nikoga nije upoznala ono baš nikoga.

Tako da moj dobronamjerni savjet ti je da malo vidiš što ne valja s tobom. Ako nije samo fizički problem onda ti ne bi bilo loše porazgovarati sa nekim psihologom.

Slažem se sa svim osim s prvom točkom. Najviše sam zbario kad sam bio sam. Zbog posla sam bio na putu praktički non-stop i nisam imao izbora nego ići sam van. I nitko me nije doživljavao freakom jednostano zato jer imam razvijene socijalne vještine... ne treba mi četa ljudi da ih pokažem.
 
Slažem se sa svim osim s prvom točkom. Najviše sam zbario kad sam bio sam. Zbog posla sam bio na putu praktički non-stop i nisam imao izbora nego ići sam van. I nitko me nije doživljavao freakom jednostano zato jer imam razvijene socijalne vještine... ne treba mi četa ljudi da ih pokažem.
Svaka tebi čast. Ali ja nemam neke socijalne probleme. Jedino što nemam neko društvo za van a imam preko 30 godina. Sad ćete mi savjetovati: "pa stvori ga tako da ideš na ples, u teretanu, školu stranih jezika".

Svaka čast. Išao sam i idem na te aktivnosti ali većina osoba na tim aktivnostima nema interesa za druženja izvan istih. Oni surađuju ali svi imaju svoje živote. Najlakše je ljude upoznati u srednjoj školi i na faksu. Poslije kad to obrazovanje završi je gotova priča i svi imaju neke svoje socijalne krugove.

Ako bilo tko hoće ići van sa mnom. Nema nikakvog problema. Možemo. S tim da sam ja iz Rijeke a ne ZG.
 
Pa evo dovoljno je pogledati gdje te taj tvoj način razmišljanja doveo... da tražiš savjete od drugih na forumu za kurve hahaha tak da samo ti tako dalje nastavi, sigurno će uroditi plodom
Ne tražim iskreno kurve nego tražim curu za normalnu ljubavnu vezu. Iako ja volim popričati sa svima. Isto je ovdje ili na Forum.hr-u.
 
Ok ovo za izlaske možda ja imam krivi dojam. Svaki put kada vidim neku osobu koja je sama vani bude neki frik. Tako da ajde to mogu prihvatiti. Ali stari, ako ideš van preko 10 godina i nisi nikada niti jednu curu upoznao za nešto (veza, seks...) onda jbg moraš priznati da imaš neki problem. Jesi ikada uopće bio sa nekom curom koja nije kurva?
 
Ok ovo za izlaske možda ja imam krivi dojam. Svaki put kada vidim neku osobu koja je sama vani bude neki frik. Tako da ajde to mogu prihvatiti. Ali stari, ako ideš van preko 10 godina i nisi nikada niti jednu curu upoznao za nešto (veza, seks...) onda jbg moraš priznati da imaš neki problem. Jesi ikada uopće bio sa nekom curom koja nije kurva?
Nije naprosto istina da su ljudi koji idu van solo luđaci. Idi na forum.hr pa ima tema solo izlasci. Ljudi tamo detaljno pišu u tome. A neki idu i sami po svijetu hodati i bude im super (nisam jedan od takvih).

U čemu je problem zašto ne mogu nikoga upoznati s izlascima? 1. zato što nisam neki ekstrovert nego introvert, 2. nisam rođeni šarmer na kojeg žene padaju nego treba vremena da upoznam nekoga.

Što se tiče izlazaka ja sam od njih i odustao kao dejting toola jer poslije više od 10 godina što sam išao van a da nisam ništa od toga dobio očito da nema smisla. Tako da ja više prvi sam niti ne želim prilaziti ženskama da me neka javno ponižava. Ako hoće neka mi priđe sama. I da, bio sam s curama i van koncepta kurvi. haha
 
3. nemam društvo za izlaske preko kojeg bih mogao upoznavati cure. Tako da u mojem slučaju bi to bio kontakt sa 100% nepoznatim osobama što je jako slabo kad si sam. Vani su svi s nekim svojim ekipama i većinom je to danas mularija oko 20 godina. Ljudi kad prijeđu 25. većinom ni ne idu više van koliko vidim. Kako godine prolaze tako se ekipa koja izlazi masovno osipa...
 
Ok, ajmo reći da kužim koji je tvoj problem. Nemaš društvo za izlaske i dosta si sramežljiva osoba. Ako ne želiš kurve a koliko sam skužio ne želiš onda moraš ić na neka druga mjesta a ne u klubove. Npr. na moru možeš upoznati neku curu za vezu ili odeš na neki event. I naravno curu možeš upoznati na način na koji si upoznao cure s kojima si bio. Ali u svakom slučaju na ovom forumu ti nema baš cura za vezu. Ovdje ti većina samo želi isprazniti jaja i ako ne želiš platiti za seks možeš jedino naići na nekog tipa ubućenog u žensku koji će ti ga podudlati.
 
@Lover
Pa tako nekako u pravu si. Smatram da sam kvalitetna osoba ali da izlasci nisu za mene kao dejting tool. To je isto kao u nogometu kad bi se igrači tipa stoperi ili zadnji vezni stavljali na poziciju centarfora (noćni klubovi) i od njih očekivalo rezultate. Teško je u klubovima išta napraviti jer je ionako 80% frajera a i mnoge od tih žene su tipične kamenjarke kako veli Miroljub Petrović. Ja više ni ne prilazim prvi. Ako hoće neke žene meni priđu, ako ne sve 5.

Znam da ovdje nema cura za vezu nego uhvatio sam slobodnog vremena pa sam napisao neke od utisaka. Ali ako netko ima neku kvalitetnu ideju, uvijek ću poslušati. Volim dobre savjete i otvoren sam za dobivanje korisnih informacije ne samo u pogledu žena nego i oko svega ostaloga. :)
 
@Lover
Pa tako nekako u pravu si. Smatram da sam kvalitetna osoba ali da izlasci nisu za mene kao dejting tool. To je isto kao u nogometu kad bi se igrači tipa stoperi ili zadnji vezni stavljali na poziciju centarfora (noćni klubovi) i od njih očekivalo rezultate. Teško je u klubovima išta napraviti jer je ionako 80% frajera a i mnoge od tih žene su tipične kamenjarke kako veli Miroljub Petrović. Ja više ni ne prilazim prvi. Ako hoće neke žene meni priđu, ako ne sve 5.

Znam da ovdje nema cura za vezu nego uhvatio sam slobodnog vremena pa sam napisao neke od utisaka. Ali ako netko ima neku kvalitetnu ideju, uvijek ću poslušati. Volim dobre savjete i otvoren sam za dobivanje korisnih informacije ne samo u pogledu žena nego i oko svega ostaloga. :)
Gle cura ti sigurno neće prići prva u velikoj većini slučajeva bio ti u klubu ili negdje drugdje. Zato npr. lijepo odi na more stvari ručnik pored neke cure koja je sama i započni komunikaciju. Poslije ju zovi na cugu i ako pristane uzmeš broj i to ti je već pola posla.
 
Gle cura ti sigurno neće prići prva u velikoj većini slučajeva bio ti u klubu ili negdje drugdje. Zato npr. lijepo odi na more stvari ručnik pored neke cure koja je sama i započni komunikaciju. Poslije ju zovi na cugu i ako pristane uzmeš broj i to ti je već pola posla.
Budem probao na ljeto. Barem na more idem skoro svaki dan. Doduše, rijetko koja je sama na moru. xd
 
A cura ima samih na moru to sigurno. Ne možeš uvijek tražiti neku ispriku. Prođi par plaža i sigurno ćeš naći neku curu koja je sama. Lijepo diskretno priđi i otvoriti će ti se negdje.
Budem probao kad dođe ljeto. Pa budemo vidjeli što će biti iako ništa ne očekujem. Slažem se da treba probati.
 
Budem probao kad dođe ljeto. Pa budemo vidjeli što će biti iako ništa ne očekujem. Slažem se da treba probati.
Prvo da ti odgovorim u vezi izlazaka, a u biti je dopuna onog što sa ti napisao u nekoj drugoj temi u vezi Iskrice.... Dosta dugo sam se dopisivao s jednom (imali smo puno toga zajedničkog) ali je nikako dobiti na kavu (bila je u nekoj vezi, lošoj, ali se nije mogla istrgnut iz toga), i konačno je dobio, bila baš onako kako sam očekivao, privlačna u svakom pogledu, ali ništa..., nastavili se dopisivati, zezati... Par dana kasnije piše ona meni da se sjetila da ima jednu frandicu koja bi bila "baš za mene", i fakat, spoji ona nas "na neviđeno", čak se nismo ni jednu poruku izmjenili u međuvremenu... I bingo! Cura još zgodnija! Neko vrijeme potrajalo, ne dugo jer osim te neke "fizičke kemije" nije bilo neke druge... Uvijek treba prema svakoj ženi biti pristojan, ponašat se kao gospodin s punim poštovanje, bez obzira bila ona doktorica ili prodavačica na blagajni ili "prijateljica noći"..., punija ili mršavica... Takovo ponašanje otvara mnoga vrata! Mnogi pišu tu kako su ove sa oglasnika i EGE znaju biti neljubazne, nezainteresirane..., pitanje je kako dođeš i nastupiš... Bez obzira kako je "nadrkana na sebe i cijeli svijet", ako joj pokažeš neko poštovanje, zna se to i promjeniti i "odeš kući pjevajući"... E, sad ovo što ti je pisao "lover"..., ja isto znam otići na more sam (jednostavno ga volim, a imam i mogućnost da odem kad god mi se prohtije)..., ima ih itekako samih, pogotovo u sezoni (mada je meni bolje u predsezoni ili nakon sezone, manja je gužva, u sezoni često idu u nekoj svojoj "ženskoj kompi" više njih i tada je, po mom mišljenju teže)... Fino sjednem ranije (mislim oko 10 sati...hahha... dok se probude) u neki kafić uz plažu i snimam koje dođu same (ili eventualno sa djetetom)..., ak se ponovi drugi dan za redom daje sama (i ak mi se svidi naravno), ljubazno zamolim konobara (još bolje ako je konobarica) da je počasti pićem u moje ime... Rijetko ostane baš odbijenica, ako prihvati i kimne ti glavom, pozoveš je ili daš neki znak da ti se pridruži za stolom... Dalje sve ovisi o tebi... Jest, istina, to su u biti neke kratke ljetne avanture ali u kojima svi profitiraju..., i ti i dotična... Žene su isto jako društvena bića, i njima na isti način fali i pažnja i dodir i poljubac i sex...
 
Da, treba probati ali uvijek postoji taj strah od odbijanja i javnog sramoćenja pa zato i ne prilazim više prvi. Znao sam tijekom ljeta leći blizu nekih zgodnih cura i čekao sam možda neku reakciju ali nije se ništa dogodilo. Ehhh, treba to dobro odigrati a ako te pere trema i nervoza kao na ispitu iz elektrotehnike nije lako.
Po meni nema smisla prilaziti ako nema signala i poziva da to učinim. S tim da mislim da je sa strankinjama daleko lakše nego domaćima bilo kamo uspostaviti komunikaciju.
 
Rijetko koja će ti se "servirati sama kao na pladnju"... Uvije se treba potruditi, za sve... pa i za ispite si se trudio i to jako, imao strah pred ispitom pa kad si ga položio sve je nestalo, ostalo samo ugodno zadovoljstvo... Čemu strah? Pa neće te ni jedan neuspjeh ubiti... A i u prirodi muškarca je da je on "lovac" a cura "lovina"... (barem si to tako mi umišljamo, mada smo mi lovina jer u biti one odlučuju na kraju i "zadnja je njihova")... Ali bez truda ništa!!!
 
Na takav način je teško upoznati curu barem neku kvalitetnu za vezu kao što tražiš.
Malo sam stariji od tebe i iskusniji, prošao sam dosta, pa ti iz iskustva mogu dati savjet.
Lijepi i zgodni tipovi imaju visoke šanse za uspjeh.
E sad, ako takav tip stoji negdje u kutu i ispija piće nije aktivan, šanse da će zbariti nešto su minimalne. Možda ako stvori s nekom kontakt očima, ali opet joj treba prići i krenuti sa pričom.
Garantiram ti da zgodan tip, koji ima dobru priču i nema nimalo srama, će svaku večer uhvatiti curu.
Ja sam muško i teško mi je ocjeniti izgled muškarca, mogu reći da li je zgodan ili ne ali da li je lijep ili ne ne mogu reći, stvarno sam loš u tome, jedino ako je netko stvarno rugoba.
Evo jedan tip kojeg znam je prosječno zgodan, ali po mišljenju žena je ružan, znači ne prosječan, nego ružan, a znam da je promjenio dosta cura i to top cura.
Iako nema izgled ima dar govora, kako bi mi rekli šarlatan je.
Zna prići curi bez srama, drži se kao da je duplo bolji od nje, a ona najbolja cura u baru, te krene s pričom, laže, mulja, zna se i našaliti i cure padaju na to.
Znači treba izbaciti strah i prići curi, čak i biti bezobrazan. Neka te odbije, koga briga.

Jednom u mladosti kad sam bio vani s društvom prijatelj koji je inače povučen se napio i prilazio svim curama i otvoreno ih pozivao na sex. Dobio je nekoliko šamara, ali se i spetljao sa jednom curom i na kraji se ljubio se sa njom pola večeri u separeu.

Tvoj problem je što si povučen, škrt si, nezamislivo ti je otići vani i potrošiti 100€ ili više za večer, misliš da samo to budale rade.
Trebaš uvjek imati novca s sobom, pa tko će te opljačkati. Počasti curu, čak i kad vidiš da nema ništa od tog, da te samo žica za piće.

Znači kad ideš sam vani trebaš biti odvažan, a ti to nisi, jbg, nismo svi isti, ne možeš biti nešto što nisi.
Kad si u društvu, onda je lakše, jer svatko zna nekog, pa je lakše se upoznati i uspostaviti neki kontakt.

Lakše bi ti bilo neki lokalni kafić gdje se skupljaju ljudi recimo od 22-01 i gdje opuštena atmosfera i glazba nije previše jaka.
Tu ti je lakše prići nekoj i uspostaviti komunikaciju.
U noćnim klubovima, jednostavno nemaš šanse, jedino ako ih loviš u rano jutro, ono što ostane, što je vidno alkoholizirano, pa su im i kriteriji manji.

Moja preporuka je da curu tražiš negdje drugdje.
Ljeti je nekako sve lakše ima dosta strankinja koje su se došle opustiti, a i domaće cure isto kad dođu na more ponašaju se drugačije, ali i te cure će pokupiti "frajeri", zaštitari, konobari itd.

Napisao sam svašta, nepovezano, ali se nadam da si uspio nešto povezati.
Aktiviraj se malo.
Otiđi negdje, gdje te nitko ne zna, u drugi grad, primjerice ljeti u dalmaciju ili sad u Zagreb, iznajmi apartman za vikend i izađi vani, opusti se, tuci po alkoholu kao da nema sutra, prilazi curama, ali ne kao neki frik, koji prilazi svakoj curi. Stavi si zadatak da moraš zbariti 10 cura, nema veze tko te odbiju, ako ne ništa steći ćeš iskustvo i kad sve propadne, sutra kad se naspavaš i doćeš sebi, naruči curu sa ege i izjebi se do mile volje
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh