Kako zbarit cure u klubu?

ItsFrenkii

New member
Trebam savjete kako najlakse zbarit neku curu u nekom klubu u Zagrebu posto tu studiram. Slobodno se raspisite u detalje.
 
a nezz u roku su ti studentice pa tam neces puno potrosit. al ako planiras galebarit po urnebesu ili mintu moras imat deblji novcanik
A jel puno pricas s curom (pitam jer je glasno u klubu i tesko je pricat). Znao sam vidjet likove koji samo dođu plesat s curom a da nista nisu pricali prije i lik je zbari na kraju.
 
paa ja sam ti zadnji put u urnebesu pred nekih mjesec dana uletio nekim curama koje su bile same za stolom, upoznas se, malo plesete i kak se krene trljat uz tebe ruke rade i na kraju ju zbaris bez problema. doslovno ovisi o curi. moja preporuka da ne probas odmah u ponoc nego tam oko 2 kad je vec malo nasvasana. to je zicer
Dok ti dođeš u dva , zakasnio si
 
paa ja sam ti zadnji put u urnebesu pred nekih mjesec dana uletio nekim curama koje su bile same za stolom, upoznas se, malo plesete i kak se krene trljat uz tebe ruke rade i na kraju ju zbaris bez problema. doslovno ovisi o curi. moja preporuka da ne probas odmah u ponoc nego tam oko 2 kad je vec malo nasvasana. to je zicer
A jel moras znat pjesmu dok pleses s curom ili je nebitno?
 
Evo frende i ja sam student, u drugom gradu doduše, ali to ti je svugdje isto.
Prvo i osnovno samo si stavi u glavu da nećeš apsolutno svaku koju želiš zbarit nego da će biti i odbijanja. Najvažnije da se ne izbediraš ako te neka odbije, nasmij se i produži na neku drugu.
Ciljaj na neku manju grupicu cura ili ako imaš sa nekom ekipom da uletite vas više na neke.
Postavi se samouvjereno jer nijedna ne voli mlitavce i samo vrti neku priču, u startu nemoj bit neugodan, nego vrti lagano po temama dok se ne nađe kakva zajednička, kasnije samo malo kreni intimnije, plati piće i moglo bi ti samo to ispast dobro.
Ne traži po klubovima nikad one promotorke i utegnute do bola jer je to skupo i nema koristi. Ciljaj na one koje se možda i u društvu osjećaju lošije i misle da lošije izgledaju od frendica, one malo punije i sl.
Šta se tiče plesa samo se vrti lagano oko nje, jebeš pjesme koje idu i sve ostalo.
Eto nadam se da sam ti bar malo pomogao, sretno u lovu.
 
Pa nije let na mjesec. Izaberi onu koja ti se najviše sviđa, uhvati joj pogled, kada vidiš da te gleda nasmiješi joj se, mahni ili kimni glavom..... Vidi reakcije u 10tak minuta jer ako joj se sviđaš na prvi pogled neće te ignorirati. Dalje je sve do tebe, bitno je ne čekati dugo već prići i započeti razgovor.
 
Moraš odmah izbjegavati one koje vise na mobitelu cijelu večer i one koje su si došle napuniti samopouzdanje tako da će odbiti svakog lika koji još priđe (njih obično prepoznaš jer piju cijelu večer jednu cugu). Tako da odi na cure koje su opuštene i koje cugaju. Sad ne znam kako izgledaš ali ako imaš prosječan ili iznad prosječan izgled imaš sigurno dosta mogućnosti. Ako ne izgledaš baš dobro onda moraš biti realan i jbg ići na cure koje su malo deblje.
 
Još jedna bonus taktika koja vrijedi za cure koje poznajes ili si čuo za njih a da su prekinule s deckom nedavno, e tu su ti otvorena vrata za mnogo vrsta uleta
 
Moraš odmah izbjegavati one koje vise na mobitelu cijelu večer i one koje su si došle napuniti samopouzdanje tako da će odbiti svakog lika koji još priđe (njih obično prepoznaš jer piju cijelu večer jednu cugu). Tako da odi na cure koje su opuštene i koje cugaju. Sad ne znam kako izgledaš ali ako imaš prosječan ili iznad prosječan izgled imaš sigurno dosta mogućnosti. Ako ne izgledaš baš dobro onda moraš biti realan i jbg ići na cure koje su malo deblje.
Hahaha, e nasmijao sam se, ovo je top, malo deblje.
 
Ono kaj sam ja skuzio, ako ides van sa ciljem da se dobro zabavis s frendovima, cure cete privuc sami. Jer kad vide da se smijete, plesete, pjevate glupirate, bit ce te im zanimljivi.. Samo zajebancija, sprdnja, pristojno podjebavanje itd.. Najgori su oni kaj su u nekom kutu kluba, sute, piju i gledaju okolo picke ko seksualni predatori. I najbitnije od svega, budi musko. Ako uhvatis par pogleda neke cure, uleti joj odmah. Nemoj cekat ko neka pickica koja se boji odjeba. Trebe cijene odvaznost i samouvjerenost, cak i ako te odjebe. Na kraju krajeva, jel bitno kaj si dobio odjeb? Sto ih vise dobijes, lakse ces uletavat jer ce te bolit kurac kaj ce se dogodit. Ali lakse je reci, nego napravit. I budi svoj, ne glumi nesto kaj nisi.
 
Moraš odmah izbjegavati one koje vise na mobitelu cijelu večer i one koje su si došle napuniti samopouzdanje tako da će odbiti svakog lika koji još priđe (njih obično prepoznaš jer piju cijelu večer jednu cugu). Tako da odi na cure koje su opuštene i koje cugaju. Sad ne znam kako izgledaš ali ako imaš prosječan ili iznad prosječan izgled imaš sigurno dosta mogućnosti. Ako ne izgledaš baš dobro onda moraš biti realan i jbg ići na cure koje su malo deblje.
Realno dobro izgledam, znam se oblacit i u trening radim redovno, jedino kaj sam 175 mozda je tu problem. Al deblje necu gledat sigurno hhaha. Hvala savjete
 
Decki imate kakav savjet za kad vas njezini prijatelji sprijecavaju da napravite nesto s curo?
Ako se čine kao OK ekipa, prvo se skompaš s prijateljima. Kad vide da si OK, još će ti olakšati posao.
Ako se radi o tome da neki od "prijatelja" pati za tvojim nesuđenim komadom ili je riječ o ljubomornoj frendici, onda najbolje preskočit i vrebat drugom prilikom.
 
Obzirom da nekad radim kao zastitar po klubovima iz svog iskustva i onoga sto se nagledam dok radim mogu ti reci da ako trazis one night stand izgled ti odradi 50% posla a sigurno i vise.Koliko cesto znam vidjeti bas zgodne cure kako odbiju nekog prosjecnog decka i nakon 10-tak minuta im pride neki zgodniji i zavrse ili u wc-u ili negdje vani ako je toplo.Ne kazem ja da ni decki prosjecnog ili cak ispod prosjecnog izgleda ne zbare nesto ali sigurno ne tako brzo kao ovi zgodniji(normalno nije uvijek tako ali u vecini slucajeva je).Isto tako primjetio sam da zastitari dosta cesto zbare neku curu i opcenito im je malo lakse jer im dosta cura pride.Ja sam proslo ljeto radio na moru i skupilo se sigurno 6-7 cura tako(ali to su vise manje turistkinje).
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh