ZAGREB - Recenzije masaža

Pozdrav, da li ima neka masaža u zagrebu koja je najbliza erotskoj masazi a da je legalna? Znaci netreba happy end niti ista "do kraja" nego samo da se dosta bazira i fokusira na podrucju prepona? Drugim rjecima najblize diranju i masiranju medjunozja a da je legalno? Puno bi mi znacila preporuka.
zbilja se javljaju teški retardusi u zadnje vrijeme.....MAJMUNE... obuci si čelične gaće sa lokotom!!! Otiđi kod Crne Pantere i traži da ti ispiše račun na paragon blok! Čekaj, imam ja OPG pa možeš doć do mene da te ja malo diram po preponama, skroz legalno(i bez pederluka) i još ti ispostavim račun!
 
zbilja se javljaju teški retardusi u zadnje vrijeme.....MAJMUNE... obuci si čelične gaće sa lokotom!!! Otiđi kod Crne Pantere i traži da ti ispiše račun na paragon blok! Čekaj, imam ja OPG pa možeš doć do mene da te ja malo diram po preponama, skroz legalno(i bez pederluka) i još ti ispostavim račun!
Bas mi je zao sto te moje jednostavno pitanje toliko duboko pogodilo da ga nisi jednostavno mogao izignorirati vec si morao komentirati i vrjedati. Vjerovatno su to neki duboki problemi i borbe u tebi tako da mi te zbilja zbilja zao. Sretno dalje, navijam za tebe!
 
Bas mi je zao sto te moje jednostavno pitanje toliko duboko pogodilo da ga nisi jednostavno mogao izignorirati vec si morao komentirati i vrjedati. Vjerovatno su to neki duboki problemi i borbe u tebi tako da mi te zbilja zbilja zao. Sretno dalje, navijam za tebe!
oprosti, jesam, prečero sam...095 7483 342 , ovo je broj od Dee(Dea,vjr skraćeno od Andrea) po mnogima najbolja maserka na plavom oglasniku(provjeri,pričitaj,prolistaj-imaš temu o njoj) -nalazi se u novom zagrebu, malo je jača pa zato ima i jači stisak i dobro masira... e, sad, ivane -pobratime mio, koji ti je kurac? Ti navijaš za mene? Bolje navijaj za sebe jer tebi treba sva sreća ovog svijeta da ti pamet prosvijetli! Jel zbilja misliš da ćeš dobit fiskalni račun, i zbilja misliš da je ilegalno ak te netko dira po kurcu, a po preponama ne??????? Ti si sigurno jedan od onih koji okrivljuje Hdz i Sdp za sve, misliš li da možda i pojedinci iz naroda snose odgovornost sa svojim ponašanjima,pitanjima, stavovima i promišljanjima?
 

Debela nula. Trackanje. Bez emocija, bez seksipila, bez želje, bez ikakve seksualne napetosti. Debela nula.
Žao mi je svakog centa što sam dao.
to je Žumberačka, ne? Salon je godinama postao katastrofa. Kia bezvoljna, a Sindi psihotična.... čudi me, kako uopće još rade. Već godinama ne idem tamo ....
 
Pozdrav, ima li tko recenziju za Kim iz Trnskog?

Ili prijedlog za neku drugu s ovako dugačkim noktima. Masaža i happy end, naglasak na happy end. Hvala!
 
Ne kuzim...svi govore da u Zumberackoj usluga nikakva,po cem mislis da bi s dvije bilo bolje?Samo ti na kraju moze duplo biti zao jer ces lose iskustvo platit duplo.
nisam ih nikad uzeo dvije, mada sam razmisljao, opcenito zakasnim pa nisu na raspolaganju dvije.

nekad sam isao na pocetku cesće ali sada jednom u 2 mj, jedino sto mi je usput pa brzinska drkica dobro dođe.
bar meni
 
Pa i cijena je 40€? Bar dobis masazu i drkicu a ne da platim nes 60-80€ i dok ju jebes ona okrece glavu i tek tolko to odrade da odrade ...
 

Dali zna netko gdje je nestala Tea, Senova ulica, Sopot?
Ta zenska je drkala najbolje od svih...
Tako je, po meni odlicna. Super masaza i odlicno ga izdrka. Ne hodam cesto po masazama ali kad sam isao , isao sam kod nje. Svako malo pogledam je li vratila oglas.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh