ZAGREB - Recenzije masaža


Crvenokosa je dobro poznata Lara, nekad iz Horvaćanske. Sad je u Utrinama.

Otišao sam jer mi je u sjećanju bilo okej kod nje prije nekoliko godina, ali ovoga puta je sve bilo nekak bezveze.

Cura jest pristojna, čista i korektna oko dolaska i dočeka, ali ne nudi erotike ni za napunit čajnu žlicicu.

Dok masira pusti neki radio gdje u pola masaže slušaš Plenkovića :rolleyes:... Na metar od stola se suši njen obični veš i ručnici, odmah pokraj gableca na kuhinji... Sve jedan minijaturni sobičak. Svjetla nisu nimalo prigušena, sunce piči kroz rolete, ništa po sobi ne miriši zanosno, štimung bez trunke seksipila, a njen odnos je fejk pristojnost i ništa više. Masaža čvrsta, ali jednolična, bez stenjanja i napaljivanja.

Onak, došo si nekoj maloj iz kvarta kaj renta 20 kvadrata da ti se istrlja, izdrka i bježi van.

Nisam pitao za više jer mi se uistinu nije dalo, a i sjećam je se malo zgodnije. Sada sama za sebe kaže da je "malo jača", a ko voli ljepuškasta lica i ne voli tetovaže se neće baš usrećit.

Mislim da je bilo 60 za 30min.
 

Crvenokosa je dobro poznata Lara, nekad iz Horvaćanske. Sad je u Utrinama.

Otišao sam jer mi je u sjećanju bilo okej kod nje prije nekoliko godina, ali ovoga puta je sve bilo nekak bezveze.

Cura jest pristojna, čista i korektna oko dolaska i dočeka, ali ne nudi erotike ni za napunit čajnu žlicicu.

Dok masira pusti neki radio gdje u pola masaže slušaš Plenkovića :rolleyes:... Na metar od stola se suši njen obični veš i ručnici, odmah pokraj gableca na kuhinji... Sve jedan minijaturni sobičak. Svjetla nisu nimalo prigušena, sunce piči kroz rolete, ništa po sobi ne miriši zanosno, štimung bez trunke seksipila, a njen odnos je fejk pristojnost i ništa više. Masaža čvrsta, ali jednolična, bez stenjanja i napaljivanja.

Onak, došo si nekoj maloj iz kvarta kaj renta 20 kvadrata da ti se istrlja, izdrka i bježi van.

Nisam pitao za više jer mi se uistinu nije dalo, a i sjećam je se malo zgodnije. Sada sama za sebe kaže da je "malo jača", a ko voli ljepuškasta lica i ne voli tetovaže se neće baš usrećit.

Mislim da je bilo 60 za 30min.
Ovo je recenzija za B2B ili?
Jel masaza bas masaza ili tackanje?
Pitam jer evo nakon 3 dana i dalje nisam uspio dobiti Deu Siget.... a Utrine su mi dosta blizu.
 
B2B koji radi skroz gola.

Velim, korektna je maximalno u svemu cura, samo je iskustvo bez neke erotike, a kad već nema seksa...

Ak imaš boob fetish tebi se možda bude više dopala jer ima finu sisu.
 
Pozdrav svima, bio na masazi u jednom thai salonu, masaza top sat vremena 40 eura.
Zanima me ima li tko za preporuku neku curu koja dobro masira da na kraju bude drkica ili oral?
 
jbg mozda kasno odgovaram, ali Anabela (ona s onim Romom koji ju je karao) sa Španskog je na žalost umrla 5.2.2023. i nema je više
Je istina da je ona opljačkala puno ljudi (Jako glupo od nje, da njen dečko i ona nisu pljačkali ekipu imala bi više mušterija i zarađivala više, ali jbg, vjv ju je taj frajer tjerao da krade)

Ona je inače imala dosta žalosnu priču, ima sestru koja je 100% invalid i ja sam saznao pun k informacija o njoj i iskreno mi je žao da je umrla iako je znala radit sjebana sranja :(
pričaš o onoj plavoj Anabeli duge plave kose čudna u faci sa dosta šminke cca 22 godina ? Jel moguće da je ona umrla kod nje sam bio prije cca 2 godine
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh