ZAGREB - Recenzije masaža

poz ekipa, u nedjelju sam u ZG, kod vas ima cura za masažu koliko vidim. Da ne skrolam ko budala, jel imate nekakvu preporuku za masazu s zavrsetkom? bitno da je cura čista i ljepa, godine do 40ak max

hvala
 
Pozdrav!

Da li je netko bio kod gospodje s instagrama, face and foot lab je instagram? Pise da radi relax masaze, po slikama i snimkama je jako fino gradjena, kasne 30te, rane 40te godine? 😁
 

Debela nula. Trackanje. Bez emocija, bez seksipila, bez želje, bez ikakve seksualne napetosti. Debela nula.
Žao mi je svakog centa što sam dao.
pa to ti je tako, ides tamo parkiras se u neku ulicu ako ima mjesta, uđes, legnes, isprazni jaja i izađes (možesš se tuširati naravno) i to je to, sve sto si ostalo naveo tu neces dobiti sigurno.
Šteta ali tako je.
 
pa to ti je tako, ides tamo parkiras se u neku ulicu ako ima mjesta, uđes, legnes, isprazni jaja i izađes (možesš se tuširati naravno) i to je to, sve sto si ostalo naveo tu neces dobiti sigurno.
Šteta ali tako je.
Definitivno nije tako. Imate ovdje na forumu više od nekoliko cura koja će vas ili dobro izmasirati, ili dobro napaliti, a bogme ima cura kod kojih se dobije oboje.
 
Ima ko neku koja zna masirat, poželjno barem ručno, a može i bez dodataka ako je masaža vrh... saloni mi nisu baš, odbojno mi izgledaju, ko da idem kod doktora :)
 
Daj mi recite, kad idete u neki salon bas za masazu, i ne znate dali moze biti nesto vise, uzmete masazu cijelog tijela, dalis se skinete goli pa samo ogrnete rucnikom ili ostanete u boksama, kakva je praksa
 
Pozdrav, da li ima neka masaža u zagrebu koja je najbliza erotskoj masazi a da je legalna? Znaci netreba happy end niti ista "do kraja" nego samo da se dosta bazira i fokusira na podrucju prepona? Drugim rjecima najblize diranju i masiranju medjunozja a da je legalno? Puno bi mi znacila preporuka.
 
Tnxx…dal neko mozda zna bila je jedna curka prije na domu sportova vece cice cak je jedno vrijeme bila i u novom zgu u potkrovlju ak se dobro sijecam i mislim da je imala par tetovaza
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh