ZAGREB - Recenzije masaža

Dali se neko sjeća ili da je bio žene na Vrbanima, kutnjački put ulica, ako me pamet dobro služi mislim da je bio 4 kat. Plava, malo punija (nije morž), dobre-velike sise. Mogao sam raditi kaj sam htio s njom iako nismo nešto specijalno dogovorili prije. B2B masaža koliko se sijećam neka loša, tracka te bez veze. Osim ručno odradila i oral, u međuvremenu pitao jeli može još nešto i kaže može odnos. To je bilo prije nekih 15 godina. Jbg znam da sad tražim pitaj boga kaj, možda već i nestala, ali opet reko idem probati dali se neko sijeća i dali ima broj ili neki oglas. Možda bi ponovno kod nje u posjetu.
Da se još nadovežem. Stan bio uredan, čist, u sobi samo madrac na podu koliko se sijećam. Lijepu atmosferu napravila sa svijećama. Nije bila nešto pričljiva. Ja počeo nešto srat, čisto da pričamo. Oral i seks sa kabanicama, to i ne pita nego odma stavlja, i kolko se sijećam krivo ga navukla. Usro sam se jer je krivo stavila, reko jeb te još mi samo treba da skupim šugu, srećom sve je pet bilo. Nije gledala na sat i požurivala.
 
Da se još nadovežem. Stan bio uredan, čist, u sobi samo madrac na podu koliko se sijećam. Lijepu atmosferu napravila sa svijećama. Nije bila nešto pričljiva. Ja počeo nešto srat, čisto da pričamo. Oral i seks sa kabanicama, to i ne pita nego odma stavlja, i kolko se sijećam krivo ga navukla. Usro sam se jer je krivo stavila, reko jeb te još mi samo treba da skupim šugu, srećom sve je pet bilo. Nije gledala na sat i požurivala.
ja mislim da se zvala nekako kao karolina ili prije klaudija pa upiš i vidi jel ta ova na koju mislim je imala štiklu ispod vrata i tako nešt.poslije je ta na koju mislim otvorila nekakvu slastičarnu ili tako nešto .
 
Evo da napišem recenziju za https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/kvalitetna-masaza-oglas-5933523.
Dakle, ako netko uistinu želi dobru masažu (znači bole ga leđa, noge itd.) i kao bonus ručni završetak, to je onda uistinu idealna masaža za njega. Cijena, sat vremena, 50 srednjoeuropskih krokodila. Masira obučena.

Netko je napisao da dobro izgleda. Ok, o ukusima se ne raspravlja, no moj tip definitivno nije... malo pre jaka za moj ukus.

No jedno mora biti jasno - erotike ili kakvog napaljivanja - Nulla bodova! Veći GFE dobijete od frizerke na šišanju. Ovo je 100% "profesionalno" odrađen posao. Uistinu je atmosfera bila takva, da se nisam "ni usudio" nešto ju počet dirat ili nedaj bože pitat, dali može nešto više. Kao što to ne pitam ni frizerku, kad me šiša....🫣 No uistinu u tih sat vremena dobro izmasira leđa, noge i ruke i onda okret, s time da je ručni uistinu i dobar, no velim, nekakvo "napaljivanje" si morate sami posložit u glavi... dali ću ponovit? Da, pogotovo kad me opet budu boljela leđa i želim uz to gore navedeni bonus ;)
Eh da...s njom ti je kakav joj dan potrefiš.
Slažem se da je previše profesionalna, ali nekad zna biti i opuštena pa se sama skine bez da pitaš...
Dakle sve kak njoj dođe taj tren.
Ako joj se bilo što sugerira ili pita, postaje arogantna.
Njezine masaže bile bi idealne da ne priča puno tijekom masaže ili da to što priča ima veze sa masažom i da se potrudi da te uzbudi.
 
Eh da...s njom ti je kakav joj dan potrefiš.
Slažem se da je previše profesionalna, ali nekad zna biti i opuštena pa se sama skine bez da pitaš...
Dakle sve kak njoj dođe taj tren.
Ako joj se bilo što sugerira ili pita, postaje arogantna.
Njezine masaže bile bi idealne da ne priča puno tijekom masaže ili da to što priča ima veze sa masažom i da se potrudi da te uzbudi.
Ma ta je preko telefona bahata i priča ko da ju neko sili. Danas ju zvao i zvučala koji me kurac zoveš, odgovarala sve preko one stvari i odjednom me samo aj bok. Znači koji kurac s tim ženama
 
Meni je ona prosječnog izgleda, 5/10. Kad mi ga je drkala išao sam joj stavit prst u picu i odmah me je napala zbog toga. Nije za ponovit ali joj je cijena u skladu sa uslugom 35- masaža a body to body 50. Oral se nadoplaćuje
koliko je oral i gdje se može svršiti. ako je oral 60, onda se radije od kod crne pantere tj nives koja je isto 40+ god i oral za 30€ (ja sam prije dobio za 20 i jos prije dosta godina za 100 kn brzinski) i svrsis joj u usta, a po godinama su tu, ali pantera nudi puno više za manje novca, a dobra je
 
Pozdrav,
evo zbilja sam bio kod dosta cura sa plavog i ako smo bas realni u "masazi sa HE" imas samo happy end, od masaze ni M. Ono tackanje se ne moze racunati pod masazu :)
Da li je moguce da nema ni jedne koja zna masirati kako bog zapovjeda i uz HE ju se moze primit za sisu? :D
PS. Deu nisam probao jer ju nikad ne mogu dobit na telefon.
 
Pozdrav,
evo zbilja sam bio kod dosta cura sa plavog i ako smo bas realni u "masazi sa HE" imas samo happy end, od masaze ni M. Ono tackanje se ne moze racunati pod masazu :)
Da li je moguce da nema ni jedne koja zna masirati kako bog zapovjeda i uz HE ju se moze primit za sisu? :D
PS. Deu nisam probao jer ju nikad ne mogu dobit na telefon.
Moras joj poslat poruku pa ce ti se javit
 
Pozdrav,
evo zbilja sam bio kod dosta cura sa plavog i ako smo bas realni u "masazi sa HE" imas samo happy end, od masaze ni M. Ono tackanje se ne moze racunati pod masazu :)
Da li je moguce da nema ni jedne koja zna masirati kako bog zapovjeda i uz HE ju se moze primit za sisu? :D
PS. Deu nisam probao jer ju nikad ne mogu dobit na telefon.
Imas Vitku plavusu,Miramarska
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh