ZAGREB - Recenzije masaža

doture moj, tu su godine jebačkog iskustva 😇

ako sumljaš 😆 zvrcni pa provjeri ..ako sam u krivu plaćam seansu 🤗
Frend kontaktirao na whatsapp. Pa pito kao Nezz sad 50€ je 45 min sa ručnim završetkom. Pito kako radi masazu prostate točno kaže stavi rukavice i onda ide s prstom al bitno je ds klijent bude čist i zadnjih 10 min je dozvoljeno dirat grudi i zadnjicu od maserkeY jesino ako treba zvat to ne znam
 
Frend kontaktirao na whatsapp. Pa pito kao Nezz sad 50€ je 45 min sa ručnim završetkom. Pito kako radi masazu prostate točno kaže stavi rukavice i onda ide s prstom al bitno je ds klijent bude čist i zadnjih 10 min je dozvoljeno dirat grudi i zadnjicu od maserkeY jesino ako treba zvat to ne znam
Ma radi masažu prostate tako da se naguziš a 'ona' ti stavi svoju lijevu ruku na tvoje lijevo rame a desnu ruku na desno rame 🤣
 
Ma radi masažu prostate tako da se naguziš a 'ona' ti stavi svoju lijevu ruku na tvoje lijevo rame a desnu ruku na desno rame 🤣
Neznam piše sex iskljucen nije nigdje spomenuto da je transic a meni se za masaze pare davat nedaju jer je zavrsetak rucni mogu se i doma namazat uljem i izdrkat si bar mi 50 € ostane u dzepu
 
bila je jedna mala thai (zaboravih joj ime) koja je znala masirati prostatu ali je zbrisala zimus negdje vani 😪 ...skupa s frendicom Mašom, isto thai ali je radila u Moskvi - malo korpulentnija za azijatkinju ali dala se drpati 😁
Nadi neku u Zg koja je platiš seansu i tjt 🤔. Može bit kolko oces od 100€, 4000€ os 50€ ionako ja ne plaćam tak da mi svejedno, a ako usluga bude loša obavijestit ću te o tome
 
@Mala.plava
Gle ovak, sto mene tice ako si ono sto i tvrdis da si neka si.
Moje je misljenje da netko stoji od muskih iza profila i vrijeđa, no nebitno, tastatira je danas jako oružje.

Ja sam ti naveo realne cijene tu gdje zivimo i to je to.

Ti ako pruzas usluge naplacuj koliko zelis, na kraju ovo je rasprava između muških, koliko koja naplacuje, gdje je, usluga, itd, ne znam uopce sto se i mjesas u takve rasprave,osim ako nije netko dao losu recenziju za tebe pa bi ti sad da tjeras neku pravdu na forumu.
@Mala.plava daj kintak netko oda ove mala plava da dogovorim neko jahanje
 
Evo da napišem recenziju za https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/kvalitetna-masaza-oglas-5933523.
Dakle, ako netko uistinu želi dobru masažu (znači bole ga leđa, noge itd.) i kao bonus ručni završetak, to je onda uistinu idealna masaža za njega. Cijena, sat vremena, 50 srednjoeuropskih krokodila. Masira obučena.

Netko je napisao da dobro izgleda. Ok, o ukusima se ne raspravlja, no moj tip definitivno nije... malo pre jaka za moj ukus.

No jedno mora biti jasno - erotike ili kakvog napaljivanja - Nulla bodova! Veći GFE dobijete od frizerke na šišanju. Ovo je 100% "profesionalno" odrađen posao. Uistinu je atmosfera bila takva, da se nisam "ni usudio" nešto ju počet dirat ili nedaj bože pitat, dali može nešto više. Kao što to ne pitam ni frizerku, kad me šiša....🫣 No uistinu u tih sat vremena dobro izmasira leđa, noge i ruke i onda okret, s time da je ručni uistinu i dobar, no velim, nekakvo "napaljivanje" si morate sami posložit u glavi... dali ću ponovit? Da, pogotovo kad me opet budu boljela leđa i želim uz to gore navedeni bonus ;)
 
Već je bilo recenzija ali evo ja pridodajem svoju:


Po meni jedna od najfer maserki u Zg, a probao sam ih dosta. Masira gola, možeš je dirati gdje hoćeš, i nudi dva tipa završetka (owo i ručni) - iako owo nudi tek kad te upozna i nakon što dolaziš neko vrijeme. Masaža je 300 vjeverica, oral 400. Ima povlaštene cijene za stalne mušterije. Dobro masira, zna što radi, sat joj je potpuno nebitan - radi dok ne svršiš. Kažem, probao sam gro maserki, ali najčešće se vratim njoj jer točno znam što mogu očekivati. Naravno, nije ni ona uvijek super volje ali nikad nije bila neljubazna ili me požurivala, gledala na sat ili me sjebala za termin. Bio sam kod nje sigurno 15 puta ako ne i više.

Za godine laže, ima 40-45 i nije neka ljepotica, ali ima velike prirodne sise i čvrsto dupe. Malo se u zadnje vrijeme udebljala, ali tko od nas nije. Drka dobro i možeš s njom pričati i reći što ti se sviđa, potrudi se da udovolji. Puši odlično i u svim pozama (nema svršavanja u usta). Kad se opusti i kad te pozna, zna se ful uživjeti. Zadnji put sam ostao sat vremena i prstenjačio je dok nije svršila, što mi je bilo prejebeno. Opet, vjerujem da je to ful rijetko i valjda se tako pogodilo.

Prostor je na zapadu šireg centra i nije bogznašto. Ima mali wc i prostor za masažu sa stolom i strunjačom na podu. Ručnici su uvijek novi i čisti i ona je uvijek otuširana kad dođeš. Ako hoćeš oral, obavezno traži da se tuširaš kod nje.

Uglavnom, definitivno joj dajem preporuku. Mislim, znam da ekipa traži savršenu 20-godišnjakinju koja radi sve ali takvih po mom iskustvu baš i nema. Starije su u praksi bolje (čast iznimkama). Zasad je po meni jedna od boljih maserki u Zg, a ako imate bolje preporuke, pišite, i ne štedite na detaljima.
Jeli radi još i ima li negdje kontakt
 
Dali se neko sjeća ili da je bio žene na Vrbanima, kutnjački put ulica, ako me pamet dobro služi mislim da je bio 4 kat. Plava, malo punija (nije morž), dobre-velike sise. Mogao sam raditi kaj sam htio s njom iako nismo nešto specijalno dogovorili prije. B2B masaža koliko se sijećam neka loša, tracka te bez veze. Osim ručno odradila i oral, u međuvremenu pitao jeli može još nešto i kaže može odnos. To je bilo prije nekih 15 godina. Jbg znam da sad tražim pitaj boga kaj, možda već i nestala, ali opet reko idem probati dali se neko sijeća i dali ima broj ili neki oglas. Možda bi ponovno kod nje u posjetu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh