ZAGREB - Jel bio tko?

Dal netko zna neku sa kojom bi se moglo dogovorit malo "brutalniju" akciju.

Znači lagani slapping, choke, hair pull, spit itd., ništa opet pretjerano, sve u granicama normale.

Ne hodam kod naših baš tak da nisam upućen koja bi to radila, vjerojatno za tako nešto bi trebao prvo upast u neki krug stalnih, da te upozna, nezz baš dal bi koja pristala na to prvi puta. Naravno platio bi više za to, njezin izgled za tako nešto mi i nije previše bitan (al opet da nije neki smrdljivi odron).

Može info i u poruke, ako netko ne želi javno otkrit koja to radi.
 
Dal netko zna neku sa kojom bi se moglo dogovorit malo "brutalniju" akciju.

Znači lagani slapping, choke, hair pull, spit itd., ništa opet pretjerano, sve u granicama normale.

Ne hodam kod naših baš tak da nisam upućen koja bi to radila, vjerojatno za tako nešto bi trebao prvo upast u neki krug stalnih, da te upozna, nezz baš dal bi koja pristala na to prvi puta. Naravno platio bi više za to, njezin izgled za tako nešto mi i nije previše bitan (al opet da nije neki smrdljivi odron).

Može info i u poruke, ako netko ne želi javno otkrit koja to radi.
Plavokosa Laura se da spankat, čokat i heirpulat, s tim da traži obostrano da i ona malo divlja... pljunut će ti na kurac kad ga puši, mislim da kod nje za sve postoji cjenik pa se dogovotiš😉
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh