ZAGREB - Jel bio tko?

Ljudi zvao ove dvije:



ali sve su isključile mob, vjv su skupile dovoljno para. Je li ima koja s PO da je zgodna, i da drži do higijene, ili opet da idem na ege?
 
Ljudi zvao ove dvije:



ali sve su isključile mob, vjv su skupile dovoljno para. Je li ima koja s PO da je zgodna, i da drži do higijene, ili opet da idem na ege?
subotom ti većina ne radi...

Ova ti je poznata teta, zadovoljava uvjete da je zgodna i higijenična...slika njena, mršava i kvarcana, lijepo tijelo, faca taktak, zabavna i pričljiva, ofličan BJ. Nisam bio dugo, pa ne znam cijenu, cca 70 za pol tjuke...
 
Jel neko posjetio mozda, vidim da pisu neki da je fejk, pa ako mozes kratak opis tu ili u priv...hvalaa
 

Ne znam što bih vam rekao
Cijena 30 min/ 100 cro copovih high kickova
Neke od slika u oglasu bi čak i mogle biti njene
Prostor - blizu mimare
S opisom oglasa sexy milf bi se slozio, sise silikoni i moram naglasiti prilikom posjete sam morao biti ekstra nježan s njima jer ih je, po njenim riječima, tek napravila.
Doček u crnom sexy kompletu iz kojih izviru sise, rekao bih njegovana i lijepa žena sve u svemu koja drži do sebe i dolazi nam s prostora bliske nam države
E sad što se tiče akcije, sve radi i na malo toga se buni ali nemojte očekivati vatromet s njene strane. Tim više ako imate nešto veći alat morat ćete biti ekstra oprezni i nisam siguran da će pristati na baš svaku pozu.
Moram priznati da neovisno o tome lijepo smo se bili namjestili u misionarku, s time da sam joj primio i širio noge i uspjevo ga gurnut duboko.
Ako volite milfove, poput mene, izgledom bi trebali biti zadovoljni, s druge strane morat ćete inicirati akciju jer s njene strane ćete teško to dobiti.
Za otići jednom - vjerojatno da da
Za ponoviti - nisam siguran

P.S.
ovo je moje subjektivno mišljenje, moguće da nismo kliknuli i da s nekim od vas bude u boljem raspoloženju :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh