ZAGREB - Iskustva & recenzije

091/563-2421
Lokacija Sigečica

Zvao danas...javi se neka promukla stara baba...bio u šoku malo....reko joj da mi ne zvuči kao da ima 23 god....ona kaže da uslugu pruža druga cura, 23 god...kaže 400 glodavaca klasika, pola sata..i uglavnom pošalje me na lokaciju...kaže koji ulaz kad sam došao i koji kat.... Dođem gore, zadnji kat...vrata mi otvara mlađa cura, kaže da se zove Klara, mršava, vitka, crnokosa, kosa svezana...trepavice (umjetrne) tolko masivne i debele da sam se pitao kak može držati oči otvorene sa tim opterečenjem...Mislim da ima bliže 30 godina , a ne 23..ali možda zbog vitkosti se želi "provuči" kao da ima 23.....Onu staru babu koja me uputila, nisam vidio u stanu (ako nije bila sakrivena u kuhinji)... Pitam tu curu, Klaru, jel se mogu istuširat prije...kaže ona, ma nema tople vode, rade toplovod novi na ulici, operi ga malo iznad lavaboa?! Reko budem ja ipak u tuš kabinu i sa hladnom vodom se nabrzinu podaprao. Ta Klara ima neku čudnu spiku, govori o nekim drugim stvarima, čudne fore ima i sl.... Nema neke erotičnosti, strasti i slično...čista mehanika, da te odradi,,,.. Uglavno bio je oral, bez gumice, onda stavi gumicu, sjedne na njega..kasnije sam ju još zguza (anal nisam tražio)...i onda misionarski i svršio u kondom...I oet sam išao pod tuš da se operem..

Cijena 400/600
svršavanje u usta nadoplata (nisam koristio)
Dojam cure 4/10 (teške umjetne trepavice, blago čudan pogled, čudna spika, mršava, nema neke obline, male bradavice)
Dojam akcije 4/10 ( više ona kontrolira akciju nego ja kao klijent)
Higijena--djeluje uredno stan, čak stavi i novu plahtu, ali me začudilo to što me nije tražila da se detaljno operem.....kaže malo ga isplahni u lavabou ako baš hočeš..
Dali bi išao k njoj opet...Nebi,,,probao sam, ali nebi se vračao..
 
Nazalost evo vec sat i pol proslo, vise se ne javlja…niti je poslala lokaciju…a culi se, i zvala nazad video pozivom i dogovorimo da dodem…i jebiga…
 
Zvao Nives, no izgleda da ne radi danas, pa sam otisao drugi puta kod Alex.


Pola sata 500kn, kao i uvijek, lokacija blizu Arene na Lanistu. Nista znacajnije se nije promijenilo od proslog puta. Ovaj puta mi je bilo bolje, odradio ju cak i u doggyu. Krenula je sa oralom bez, dobro ga usisava. Onda sam ja nju lizao, i onda krenuli sa misionarkom. Nakon nekog vremena sam joj htio dici oba dvije noge, no nije dala, samo jednu. Kaze da sam velik. Za drugu pozu ju okrenuo u doggy, tu sam ju umjereno. Tocno sam osjetio kako sam ju nabijao do maternice. Za trecu pozu ona na mene, reverse cowgirl, ali naspram prvog puta tu sam bio spreman. Skakala je dobrih 5 minuta, i vidjela je da me ne moze matirati, pa mi je rekla da ju opet u doggyu. Tu sam ju bas jako, i onda eksplodirao.

Bolje iskustvo od prvog puta, jer sam duze izdrzao, a i sama je rekla da se zdebljala kakvih 3 do 4kg, te se primjeti. I dalje je premrsava, ali naspram onoga prije par mjeseci, to je bila anoreksija.

Ne ljubi se, i ne mozes joj u usta svrsit. Usporedujuci ju sa Nives, Nives je bolja. Ista cijena, ljubi se, bolje pusi, mozes joj u usta svrsit. A i nekak mi se cini da je ljubaznija, ili smo si mozda kliknuli. Kod Alex sve pristojno s njom, ali ipak nekak profesionalno kod nje, kod Nives je opustenije. Jedinu prednost ispred Nives bih dao Alex to sto ima bolji apartman, nije garsonijera, te je mlada od nje kakvih 5 do 10g. I tko voli, cini mi se da je vise nakvarcana i napudrana, iako mi je Nives u tijelu i licu bolja od nje.
 
Upravo bio kod Leone, sve ukupno dojam ok…malo sam duze cekao na red 😂😂 ali ajd isplatilo se radi pusenja, brutalno ga pusi…docekala me gola, raspolozenje top…htio sam uzeti sat vremena, ali kao nema vremena, pa sam samo pola sata…uglavnom zajahala me i relativno sam brzo svrsio (jebiga 😂)…ali stavio sam drugi kondom pa u doggy, tu sam nabijao pa me zaustavila i rekla da je svrsila, i gutala ga jos poslje jedno 10min, ali isteklo vrijeme pa nisam uspio ispraznit jos u usta…sve u svemu mogo bi se vratit 😁
 
  • Like
reagiranja: one
Upravo bio kod Leone, sve ukupno dojam ok…malo sam duze cekao na red 😂😂 ali ajd isplatilo se radi pusenja, brutalno ga pusi…docekala me gola, raspolozenje top…htio sam uzeti sat vremena, ali kao nema vremena, pa sam samo pola sata…uglavnom zajahala me i relativno sam brzo svrsio (jebiga 😂)…ali stavio sam drugi kondom pa u doggy, tu sam nabijao pa me zaustavila i rekla da je svrsila, i gutala ga jos poslje jedno 10min, ali isteklo vrijeme pa nisam uspio ispraznit jos u usta…sve u svemu mogo bi se vratit 😁
Ok je to kaj si bio zadovoljan..😉
Ali nisi napisao najbitnije stvari…
Kao npr:
-cijena?
-lokacija?

Mislim,napisano je vec puno toga o njoj,ali čisto da imas neku predodžbu kako bi trebala izgledati recenzija…
Kade se vec pise!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh