ZAGREB - Iskustva & recenzije

Netko iskustva ?
U zadnja 2 tjedna sam se javio na 18 oglasa koji imaju Whatsapp za kontakt, sve do jedne bonovi/kodovi ili aircash. Dvije su napisale pare na ruke do samog trenutka dok nisam dosao do njih, tako da na te vise necu gubit vrijeme. Bas citam na temi ZG - Jel bio tko, trebao sam prodat pricu da sam kupio bon, ali nema veze.

Na kraju sam konacno uspio nesto, bio kod: https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/cao-oglas-5326919
Slike nisu ni blizu stvarnosti, ali je mladja, godine su vjerojatno tocne. Prvo je bilo nesporazuma oko dogovora, na kraju smo se nasli iduci dan. Cura je punija, ali dobro pusi i ne opire se. Opcenito ugodna atmosfera, ok stan, ali kome smeta visak kila jbg. Ja vise nisam mogao cekati.. pola sata 70 eura. Mislim da sam bio i malo dulje. Naravno da se za te pare moze naci bolje, ali koliko vidim moze se naci i losije.

Sutra cu vjerojatno otici kod crne pantere pa se nadam da ce postaviti standard.

Btw. je li itko bio kod ovih, novi oglas, threesome, cijena 100/200 30/60min:

I ako itko ima iskustva za:
https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/senzualna-plavusa-oglas-5338199 (55/80 eur)
 
U zadnja 2 tjedna sam se javio na 18 oglasa koji imaju Whatsapp za kontakt, sve do jedne bonovi/kodovi ili aircash. Dvije su napisale pare na ruke do samog trenutka dok nisam dosao do njih, tako da na te vise necu gubit vrijeme. Bas citam na temi ZG - Jel bio tko, trebao sam prodat pricu da sam kupio bon, ali nema veze.

Na kraju sam konacno uspio nesto, bio kod: https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/cao-oglas-5326919
Slike nisu ni blizu stvarnosti, ali je mladja, godine su vjerojatno tocne. Prvo je bilo nesporazuma oko dogovora, na kraju smo se nasli iduci dan. Cura je punija, ali dobro pusi i ne opire se. Opcenito ugodna atmosfera, ok stan, ali kome smeta visak kila jbg. Ja vise nisam mogao cekati.. pola sata 70 eura. Mislim da sam bio i malo dulje. Naravno da se za te pare moze naci bolje, ali koliko vidim moze se naci i losije.

Sutra cu vjerojatno otici kod crne pantere pa se nadam da ce postaviti standard.

Btw. je li itko bio kod ovih, novi oglas, threesome, cijena 100/200 30/60min:

I ako itko ima iskustva za:
https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/senzualna-plavusa-oglas-5338199 (55/80 eur)
Djevojka za druzenje ti je Aleksandra Brineta, dobra je.
 
Djevojka za druzenje ti je Aleksandra Brineta, dobra je.
Naso sam vec stare threadove, hvala svejedno.
Koja je po tebi bolja, Nives (crna pantera) ili ona (ako si bio kod obje)?

Mozes check i moja zadnja 2 komentara tu, ak ti se da:
Iskreno nez koja tema je bolja za ovakve stvari pa sam pitao na obje.. Tamo sam vise napisao.
thx
 
Naso sam vec stare threadove, hvala svejedno.
Koja je po tebi bolja, Nives (crna pantera) ili ona (ako si bio kod obje)?

Mozes check i moja zadnja 2 komentara tu, ak ti se da:
Iskreno nez koja tema je bolja za ovakve stvari pa sam pitao na obje.. Tamo sam vise napisao.
thx
Bio sam kod oboje i za nijansu pobjeđuje crna pantera. Odlicno tijelo, uvijek mi je zabavno kod nje, odlicno pušenje i liže pak.

Mislim da s nijednom nebus pogriješil.
 
Icu kod obje onda, samo ne znam kod koje prve :) Fala momci, ako ima jos takva neka bolja u njihovom rangu slobodno preporucite. U zadnja 2 tjedna sam potrosio mozda i previse zivaca za dogovaranje. Cilj mi ih je nac par za stalne dolaske i da cijene nisu preko cca 70 eur pol sata..
 
+385958161834
Lokacija Dubrava kod bivše Bille....cura je telefonski rekla da ima 32 god...po izgledu uživo 40-ak god..možda i više........blijedolika....izmučenog lica i naročito pogleda (poluspuštenih kapaka)....kao da je ovisnik o nečemu....iako je ponašanje pristojno, ljubazno....tijelo isto dijeluje onako oronulo...blijedo....oral(bez)i odnos (sa)... 50 evropskih.... malo oral...gumica...pa dve tri poze i svršavanje po njoj...u usta neda....Privukla me cijenom...ali nebi više ponovio..... Djeluje kao da ju život nije mazio.....iako je pristojna i ljubazna ...
 
Naso sam vec stare threadove, hvala svejedno.
Koja je po tebi bolja, Nives (crna pantera) ili ona (ako si bio kod obje)?

Mozes check i moja zadnja 2 komentara tu, ak ti se da:
Iskreno nez koja tema je bolja za ovakve stvari pa sam pitao na obje.. Tamo sam vise napisao.
thx
Nives.
 
Naso sam vec stare threadove, hvala svejedno.
Koja je po tebi bolja, Nives (crna pantera) ili ona (ako si bio kod obje)?

Mozes check i moja zadnja 2 komentara tu, ak ti se da:
Iskreno nez koja tema je bolja za ovakve stvari pa sam pitao na obje.. Tamo sam vise napisao.
thx
Kod ove "Cao" sam bio prije 3 godine otprilike i tad je bila mrsavija i bilo mi super s njom, prvi put kad sam dosao odmah na pocetku smo se poceli ljubit kao da smo cura i decko a nakon toga smo se ljubeci prebacili u krevet i lagano sam joj glavicem dodirivao macu i dopustila mi da ga stavim bez kondoma samo mi je rekla da ne svrsim u nju
 
Kod ove "Cao" sam bio prije 3 godine otprilike i tad je bila mrsavija i bilo mi super s njom, prvi put kad sam dosao odmah na pocetku smo se poceli ljubit kao da smo cura i decko a nakon toga smo se ljubeci prebacili u krevet i lagano sam joj glavicem dodirivao macu i dopustila mi da ga stavim bez kondoma samo mi je rekla da ne svrsim u nju
“dopustila” ti da staviš bez kondoma? Bravo za tebe 👍
 
Jbt pa sta se vi svi cudite tu 80 posto tih cura daje bez kondoma ako pitas neke besplatno neke traze 200kn vise za bez kondoma
Ja svaku pitam kod koje dodjem jel moze bez da vidim sta ce rec i kazem vecinu mozes jebat bez...da ne nabrajam koje su to neke su jos aktivne neke se vise ne bave time
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh