ZAGREB - Iskustva & recenzije

Da se ukljucim u raspravu.
Istina je da poneke daju bez kondoma, ako si ok i kažeš nezz 60 je odnos onda ponudiš 80 bez zaštite i ak se jbg svidiš njoj i ak vidi da držiš do sebe definitivno će proći. Sve je stvar kakav je tko. Ak si neuredan, i ne držiš do sebe normalno da nijedna neće prihvatiti
 
Čitam vas i ne vjerujem kaj čitam…

Ljudi,jeste li svjesni koliko te cure potroše različitih tipova na mjesečnoj bazi.
Neki su ajmo rec uredni,ali ima ih i dosta kaj su jako neuredni…
Mogu one davati bez,na vama je dali ćete prihvatiti to…
Vjerujem da i dobar dio vas ima i ženu doma,jel to potrebno da dones neku bolestinu doma ženi i djeci???
Mislite da se one redovito testiraju,nebi bas rekao…

Dobra guma čuva glavu,i onu donju i na autu😉
 

Čini se da nije baš sama svoja. Nazovem i najnormalnije postavim pitanje,a ona počela lupetat o tome kako nije imala cijeli život sreće i kako ju nitko nije pogurao,pa se zato bavi ovim poslom. Slušao sam ju 3,4 minute i otkantal.
 

Čini se da nije baš sama svoja. Nazovem i najnormalnije postavim pitanje,a ona počela lupetat o tome kako nije imala cijeli život sreće i kako ju nitko nije pogurao,pa se zato bavi ovim poslom. Slušao sam ju 3,4 minute i otkantal.
Jbg, mora se žena nekome pojadati 🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️
 
Netko iskustva ?
Traži uplatu na račun preko nekog bar koda koji ti pošalje. ..s tim da ti ne kaže da ide preko uplatnice do prije samog susreta kad si već narajcan sav. Pošalje i trenutnu lokaciju... odustao sam ipak, ne želim imati posla s tim uplatnicama i bodovima.

Nudi i fotkanje i videa za aircash bon, paysafe...frend je uplatio i onda ga blokala na whatsapp.

Tako da čini se kao prevara.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh