ZAGREB - Iskustva & recenzije

Traži uplatu na račun preko nekog bar koda koji ti pošalje. ..s tim da ti ne kaže da ide preko uplatnice do prije samog susreta kad si već narajcan sav. Pošalje i trenutnu lokaciju... odustao sam ipak, ne želim imati posla s tim uplatnicama i bodovima.

Nudi i fotkanje i videa za aircash bon, paysafe...frend je uplatio i onda ga blokala na whatsapp.

Tako da čini se kao prevara.
Znaci frend je uplatio i blokala ga je i ti kazes da se cini kao prevara hahaha
 
Sve te 18-25 godina kratko sam tu kontakt WhatsApp su prevare. Iva,Kiara,Nora,Marija i kako se vec zovu. Neki/neke cak daju i pravu adresu od cura koje rade tako da oprez.
 
Traži uplatu na račun preko nekog bar koda koji ti pošalje. ..s tim da ti ne kaže da ide preko uplatnice do prije samog susreta kad si već narajcan sav. Pošalje i trenutnu lokaciju... odustao sam ipak, ne želim imati posla s tim uplatnicama i bodovima.

Nudi i fotkanje i videa za aircash bon, paysafe...frend je uplatio i onda ga blokala na whatsapp.

Tako da čini se kao prevara.
Minuta šutnje za frenda...nadam se da ti zapravo nisi taj "frend"
 
Bio nedavno kod Ane Rudeš, izgled nije extra ali je usluga vrhunska. Jebacki te napali, a ako volite squirtanje onda morate otici pod obavezno. Lizao sam ju i squirtala je 4 puta, pa je rekla da ne moze vise da joj treba pauza haha. Malkoc je deblja, ali je za svoju gradju i svoje godine dosta fleksibilna. Prvi put je progutala sve, a drugi put nisam mogao svrsit :/
Bio mi je pao kondom dok me jahala, skuzili smo tek kad je sisla, uhvatila me lagana panika ali kaze da se testira svako malo i naknadno mi je poslala test. Ja joj dajem ocjenu 10/10. Jer mislim da za 100/h nema bolje ponude u zg, a i sire. Kao sto su neki prije mene napisali, zena jednostavno obozava sex i daje sve od sebe za razliku od ostalih
Squirtala je 4 puta po tebi jebali ste se bez kondoma nije panika dal ona ima kaj u tom squirtu vec to dal ti imas kaj pa si dal njoj? Pa onda ona shera to dalje. Iskreno idioti jedan i drugi. Bolesti se ne vide u testovima odma nekad treba proc i po godina dana da se skuzi dal ima il nema. Ne kuzim kak mores primat piss od zenske koja je v tom poslu pa to moras biti naivan. Kaj da naleti neko iza tebe i pokupi sranje. Squirt v sebi isto ima dio orgazma i more nosit spermice koji mogu nosit najgora sranja v sebi i to onda kaj gutate. I taj naknadni test ne vredi za tvoj susret vec za one prije test koji bi vredil za tebe je tam za jeno par meseci a ne ve. Testriraj se tam za jedno 6 meseci pa bus zna dal si cisti.
 
Bio pred koji dan kod doticne.
Dogovor lagan, bez vozanja. Ona sama mlada cista i uredna, prosjecna cura s kvarta. Sve se dogovori na licu mjesta. S obzirom ulozeno/dobiveno 8,5/10 zbog super usluge.
Za ponoviti
 
Pozdrav ekipa,

Novi sam pa da ne listam prošle objave sigurno je netko pisao recenzije.

Zanima me ona Barbara i Nicole sto imaju oglas skupa, jel bio tko kod njih isplati li se otići? Izgledaju na slikama top pogotovo ova barbara pa me zanima da nije predobro da bi bilo istinito.

Hvala unaprijed
 
Bio pred koji dan kod doticne.
Dogovor lagan, bez vozanja. Ona sama mlada cista i uredna, prosjecna cura s kvarta. Sve se dogovori na licu mjesta. S obzirom ulozeno/dobiveno 8,5/10 zbog super usluge.
Za ponoviti
Ja sam je dobio na mob nakon bezbroj pokusaja. Pitao da li radi komplet,kaze ne,pa sam odustao. Sada nisam siguran da li je to samo preko moba odbila ili se ipak moze dogovoriti kad dodes
 
Pozdrav ekipa,

Novi sam pa da ne listam prošle objave sigurno je netko pisao recenzije.

Zanima me ona Barbara i Nicole sto imaju oglas skupa, jel bio tko kod njih isplati li se otići? Izgledaju na slikama top pogotovo ova barbara pa me zanima da nije predobro da bi bilo istinito.

Hvala unaprijed
Najviše ti se isplati ručni rad. Znaš kako će bit a lova ostaje u džepu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh