ZAGREB - Iskustva & recenzije

Ima neko opet broj laure svetice znam da je bila neka od tema ali ne mogu naći. Čini se da je ona najbolja.opcija uloženog dobiveno. Novi sam na oglasnicima i ne znam imena ni koja je kakva pa ak neko može par prijedloga poslat u inbox da ne naidjem na nekog brazilskog transvestita pa mu grkljan iscupam
 
Ima neko opet broj laure svetice znam da je bila neka od tema ali ne mogu naći. Čini se da je ona najbolja.opcija uloženog dobiveno. Novi sam na oglasnicima i ne znam imena ni koja je kakva pa ak neko može par prijedloga poslat u inbox da ne naidjem na nekog brazilskog transvestita pa mu grkljan iscupam
 
Jel se moze javljat na wap sa svog broja ili bolje uzet novi. Msm nez kako ovo funkcionira jel može mene murija skinut ako idem kod kurve ili samo nju🤣🤣🤣🤣
 
Uzmi drugi broj obavezno, i pališ mob samo kad ih posječuješ a one kojima se javljaš e malom napravi novi samo za to, bar ja tako radim.
Opustite se kolege i nemojte dogovarati na više mjesta, a potom ne dolaziti na dogovore pa možete sa bilo kojim brojem...ili vam je najbolje promjenit identitet kada idete u posjet djevojkama???
 
Bože me sačuvaj!! Da baš niko nije bio da napipe recenziju, da mi spasi 80€..
Znači na slike dodajte 20ak kg, teta vjerujem u dobrim 40im. Prvo čekanje vani iako dogovoreno prije. Stan naparfenisan na max, zaboli glava kod ulaska. Ručnik mogao birati između 3 rabljena, pa dobio čisti al malo mokar. Sudeći po ružu na njemu, nije bio baš ni čist. Melje ga po sebi domačem(rekao bi Bosna), pa ljudi zahtjevni,pa ovo ono. Najavila je da nije dugo, sreća Vaša. Na tom oglasu se često mijenjaju, par puta naletio na ok uslugu,nadao se opet. Al čorak. Ja se ne vraćam sigurno
Potpisujem veliku većinu. Nažalost, prekasno. Osobno volim punašnije i obdarenije žene. Nesigurna, nespretna i traljava. Ne voli se dirati niti ljubiti. Šteta. 120eur
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh