ZAGREB - Iskustva & recenzije

žena od svojih 50god, mršava minijaturnih sisa, rekao bih mršavija od pantere, u faci neprivlačna, plus joj je što je pristojna i ok napravi atmosferu i trudi se, masaža bez ulja, orla bez gumice, komplet nisam uzeo, 200 kn pol sata, ne bih ponovio.
Jel pusi dobro?
 

Lokacija - pocetak branimirove kod špara.
Tarifa - 400 komplet.
Oral- bez kondoma , prosjecno pusi , ima mala usta
Sex -sa kondomom.

Dogovor jednostavan, docekala me zena u ranim 40-ima, dobro tijelo za te godine , malo sala oko trbuha al ne previse.Duga kosa, smeda sa plavim pramenovima. Sise trojke, odusevile me velike bradavice za cuclati. Jahala me dok sam joj siso ukrucene bradavice, ljubili se po tijelu i vratu, nisam forsiro ljubljenje. Super raspolozena , nije gledala na sat ni bila forsirala svrsavanje.

Radno vrijeme - pon-čet 9-5, čet-ned posljepodne-ponoci i mozda duze. Napokon nesto oke na samom istoku grada , vratit cu se. Nisam pitao za anal i za vise svrsavanja, pretostavljam da to ne ulazi u pol sata.
Stari moj pa ovo nebi jebao da mi ona jos plati. Inace se cini ok i opustena, ali kad je otvorila vrata....smrad cigarete, definitivno ima vise od 35 godina.... rekao bih minimalno 45. Trazi 400 za pola sata, po meni nikako nije za preporuku. U usporedbi sa ostalim curama u kategoriji 400, ova nije ni do koljena iskreno
 
https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/nova-bucka-u-gradu-oglas-4741653

Prostor Tresnjevka, tarifa 400 pola sata komplet, 100 nadoplata za anal. Okrenuo sam se u roku od 3 sekunde nakon sto sam ju vidio uzivo... znaci cura se cini ok, ali mislim da je doslovno najdeblja 20godisnjakinja koju sam vidio u zivotu. Po naglasku bih rekao da je Slavonka, definitivno pretila za mene, tko voli nek izvoli....
 
Manje više bih se složio. Ali moram naglasiti da bas mora jos nauciti davati oral, obrađuje ga pregrubo i nekako ujednačeno, jednostavno trebaš još baš davati upute, ali plus je to da slusa.
Druga primjedba je na godine, ja bih joj dao barem još 6 - 7, dakle kasne dvadesete.
Moja priča: Brineta i Mujo
Odmah da kažem: o dotičnoj "da bi reč rekel", kak bi rekli Zagorci ili možda još pokoji endemični primjerak neizumrlog purgera. (Za one koji ne razumiju izraz, neću tumačiti značenje: multikulturalnost u Hrvatskoj bi valjda trebala podrazumijevati i poznavanje i kajkavskog slenga, a ne samo dalmatinskog, barem za one koji žive u povijesno kajkavskim područjima). No, vratimo se priči.
A priča je zapravo vic, stari, ali dobar! Naravno, čim je dobar, vic je bosanski (izraz zapravo označava ne da je nastao u Bosni nego da su ga drugi izmislili ismijavajući bosance. Lakše nam da ismijavamo tuđu glupost, nego svoju. Pa i meni.

Evo kako ide taj vic:
Dogovorio Mujo sex s Fatom, pa hoće da to ispadne baš `nako kulturno, fino, da Fati bude lijepo pa i njemu, pa da se uželi još i još.
I smisli Mujo što bi to moglo biti pa ode do jarana Hase.
Mujo: Bolan Haso, hoćeš da mi pozajmiš svoj Mercedes na pola dana.
Haso: A što, bolan, Mujo?
Mujo: Pa znaš, pristala Fata da ide sa mnom, pa sam nekako konto da ju malo zadivim i da joj bude ćeif. A i meni.
Haso: Ajd , bolan, Mujo uzimaj Mercedes i nek ti je sa srećom.
Idući dan vraća Mujo Hasi Mercedes.
Haso: I bolan, kako ti je bilo.
Mujo: A super, super je bilo. Dobar ti Mercedes, svaka čast, baš ti hvala, odužit ću ti se, majke mi.
Haso baci pogleda u auto:
Haso: Samo bolan, što mu to uradi, sve mi ostavi neke bijele mrlje naprijed po krovu, sjedalu.
Mujo: A, jebi ga, bolan. NIJE DOŠLA.

To je samo vic, a vicevi su vam, znate, samo izmišljotine. Možda!
Ali mene, do sada, još nisu zvali iz hotela, da im platim štetu od bijelih fleka po zidu! A i da su zvali, mislim pa platio sam punu cijenu, a koristio samo jedan ručnik i samo polovicu kreveta. o: tuširanja su bila dva: jedno prije i jedno poslije. Ali sve za jednu osobu.
Moja preporuka svima: probajte tako ponekad uzeti sobu na pola dana i provesti vrijeme sam sa sobom, viseći na mobitelu očekujući da ona barem javi da će doći kasnije ili da neće doći.
E moj Mujo!!!
 
Moja priča: Brineta i Mujo
Odmah da kažem: o dotičnoj "da bi reč rekel", kak bi rekli Zagorci ili možda još pokoji endemični primjerak neizumrlog purgera. (Za one koji ne razumiju izraz, neću tumačiti značenje: multikulturalnost u Hrvatskoj bi valjda trebala podrazumijevati i poznavanje i kajkavskog slenga, a ne samo dalmatinskog, barem za one koji žive u povijesno kajkavskim područjima). No, vratimo se priči.
A priča je zapravo vic, stari, ali dobar! Naravno, čim je dobar, vic je bosanski (izraz zapravo označava ne da je nastao u Bosni nego da su ga drugi izmislili ismijavajući bosance. Lakše nam da ismijavamo tuđu glupost, nego svoju. Pa i meni.

Evo kako ide taj vic:
Dogovorio Mujo sex s Fatom, pa hoće da to ispadne baš `nako kulturno, fino, da Fati bude lijepo pa i njemu, pa da se uželi još i još.
I smisli Mujo što bi to moglo biti pa ode do jarana Hase.
Mujo: Bolan Haso, hoćeš da mi pozajmiš svoj Mercedes na pola dana.
Haso: A što, bolan, Mujo?
Mujo: Pa znaš, pristala Fata da ide sa mnom, pa sam nekako konto da ju malo zadivim i da joj bude ćeif. A i meni.
Haso: Ajd , bolan, Mujo uzimaj Mercedes i nek ti je sa srećom.
Idući dan vraća Mujo Hasi Mercedes.
Haso: I bolan, kako ti je bilo.
Mujo: A super, super je bilo. Dobar ti Mercedes, svaka čast, baš ti hvala, odužit ću ti se, majke mi.
Haso baci pogleda u auto:
Haso: Samo bolan, što mu to uradi, sve mi ostavi neke bijele mrlje naprijed po krovu, sjedalu.
Mujo: A, jebi ga, bolan. NIJE DOŠLA.

To je samo vic, a vicevi su vam, znate, samo izmišljotine. Možda!
Ali mene, do sada, još nisu zvali iz hotela, da im platim štetu od bijelih fleka po zidu! A i da su zvali, mislim pa platio sam punu cijenu, a koristio samo jedan ručnik i samo polovicu kreveta. o: tuširanja su bila dva: jedno prije i jedno poslije. Ali sve za jednu osobu.
Moja preporuka svima: probajte tako ponekad uzeti sobu na pola dana i provesti vrijeme sam sa sobom, viseći na mobitelu očekujući da ona barem javi da će doći kasnije ili da neće doći.
E moj Mujo!!!
slicno i meni :)

sama kaze u 22h
pitam oko 23h jel sve ok, kaze moze tek iza ponoci
nisam mogao, kazem da cu se javiti sutradan i nakon tog javljanja me blokira

ima nekog pimpa, zna netko?
 
Dakle, jasno je mlada dama i njen pimp loše rade svoj posao i jebu nas koji plaćamo.
Jedini pravi odgovor je staviti ih na ignore, pa će malo promisliti o svojoj komercijalnoj politici.
Kaj se mene tiče, već je u ignore.
odlična ti je recenzija - opisna, jezgrovita i informativna. samo nastavi. sviđa mi se kovanica 'komercijalna politika'
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh