ZAGREB - Iskustva & recenzije

pa izgubio sam kontakt, ali rado bih je opet posjetio... zbilja ugodna, simpatična... naglasak bjelovarski ili tak nešto...
 
Maja - Zagorska - Selska

091/567-9118


Maja je dugo na sceni , jedna od najboljih , The best offer .

Maserka :
-rane 40-te (ne znam zašto uvijek u oglasniku piše 26 godina već zadnjih 10 godina , nema potrebe , Maja odlično izgleda za svoje godine i da vam nisam napisao rane 40-te , nitko joj ne bi dao vise od 35 ).
- visina 178 cm, max 60 kg u najdebljoj fazi , uglavnom manje , manekenski tip , duge noge , uzak struk, mala guza , male cice - jedva 2, duga svijetlo smedja kosa
- lice djevojke s ovih prostora

Ponuda :
- masaža ručna na krevetu s oralom 200
- masaža , oral i sex 300
Oral vrlo dobar bez kondoma , sex mogu sve moguće poze koje ste u stanju odraditi, vrlo je gipka i prije ćete sami sebe polomiti .

Zakljucak :
Maja je oduvijek bila jedna od najboljih ponuda u odnosu uloženo - dobiveno . Žena za svoje godine izgleda odlično , nema velike cice i guzu , tako da oni koji to vole neka odmah odustanu ili neka probaju, možda im se svidi .
Nikad nema slike u oglasu , uvijek tiha i samozatajna . Teško ćete doći do nje , ali nakon prvog puta dobijete drugi broj i sve je puno lakše .
Napomena mladićima , upiti tipa jel se karas i ostale gluposti kod nje idu na prekid veze , budite normalni u razgovoru i sve ok!
gdje se može maji svršiti? to rijetko tko napiše, a meni je to skoro presudno!
 
Pa neće pisat u oglasu di joj možeš svršit odeš dogovoriš na licu mjesta s njom. Najbolje da u oglasu napise i adresu i sve pa de nemas potrebe ju zvat nego sam dodes
Jasno, nece pisat u oglasu.
No stvar je u tome da dosta njih dosta toga ne radi, a kao nece razgovarat o uslugama preko telefona. I onda dodjes na lice mjesta i pitas i ispadne da ne radi skoro nis kaj trazis, samo drkica, pusenje i klasican sex u doggy i misonarskoj. Onak sorry, za samo to necu placat, to nadjem i ovak. Par put sam tak zgubio vrijeme bzze. Zato ekipa pita ovdje da zna da li opce zvati i dogovarat.
 
Jasno, nece pisat u oglasu.
No stvar je u tome da dosta njih dosta toga ne radi, a kao nece razgovarat o uslugama preko telefona. I onda dodjes na lice mjesta i pitas i ispadne da ne radi skoro nis kaj trazis, samo drkica, pusenje i klasican sex u doggy i misonarskoj. Onak sorry, za samo to necu placat, to nadjem i ovak. Par put sam tak zgubio vrijeme bzze. Zato ekipa pita ovdje da zna da li opce zvati i dogovarat.
Ljudi !
pa zato i postoji ovaj forum da ljudi koji su bili opisom pomognu onima koji nisu.....
I mene zanima kod drage Maje gdje se može finalizirati.....lice....sise koje nema....usta.....ili....recimo po guzici.....to je kod nekih predivan pogled.....
 
Evo da napišem svoje iskustvo ili iskustva koja i nisu baš sretno završila. Prvo iskustvo je bilo jakoo davno. Uglavnom nakon ružione oko 5-6 sati krenem ja doma i na semaforu skužim da imam plavi oglasnik pa reko ajd da vidim jel radi još treča smjena. Nakon xy brojeva i odbijenica jer je guzva naletim na vitku plavokosu manekenku izrazito dugih nogu i prčaste guze. Javi se ona šaptajućim glasom i sad pitam ja nju cijena,šta nudi i kako izgleda i naravno jel radi. Cijene se ne sječam al zato ostalih detalja jako dobro. Kaže manekenska građa,duge nige,duga plava kosa,lijepo lice i grudi dobra 3ca. Radi sve osim žbukanja i šalivanja...znači guza,pica,svršavanje u usta,možeš joj doslovno veš mašinu gurnut u picu sve joj paše. Reko može to je to dolazim i kaže ona da je u Maksimiru (neboder) i da kad dođem u ulaz da je nazovem a kad dođem na 11.kat da pokucam na ta i ta vrata.Kažem ja njoj evo me za pol sata. I sad odradim ja sve po uputama i pokucam na vrata kad počnu se otvarat vrata škripajuči ko da sam došao u dvorac. Kad su se vrata otvorila ja automatski dignuo pogled prema gore ocekujuci višlju manekenku, a kad ono proviri glavica u ravnini kvake i kaže brzo brzo uđi. Uđem ja unutra i gledam ja nju gleda ona mene samo kaj se meni izrolalo po glavi sljedeče. Reko pio sam jeger od tog mi nemre ništa bit, pojeo sam pol bonkasa prije 6h ni to vise ne djeluje, znači ostaje da mi je neko šišnul trip u čašu. Hmmm al opet mislim si do nje je sve bilo ok i realno i mora da je java. Uglavnom žena je izgledala ko plinska boca koju je lakše preskočit nego zaobic, visoka 155cm, tri masne rijetke dlake na glavi (za 10 min bi joj pobrojal sve dlake), cca 80-85 kg, noge ni nema jer to je više ličilo na balvane, a na kraju svega šlag ....Ženska je polumongoloid! Pitam ja nju jel ti radiš a ona kaže:Tiho pričaj baka mi spava u drugoj sobi i naravno da ja radim nego tko će..Baka? Reko ja njoj ajd ti probudi baku da vidim jel baka barem malo bolja od tebe i nakon toga se okrenuo i u šoku pješice sišao s 11.kata i otišao doma spavat.Eto tako je ispao moj prvi pokušaj
 
Stari neznam kaj sam sve metnul i kaj su mentnuliu meneal poslje sam se otrijezio da sam mogal transplantaciju srca napravit na Rebru
 
u ponedjeljak mi došlo da pojebem neš zovem par brojeva neki iskljućeni neke se ne javljaju....nazovem onu malu" UZMI MENE mob zvoni i javi se ona to me i iznenadilo pošto ju inaće teško dobiti...
kod nje bio par puta pa reko ajde idem kad ništa bolje nema
u prostoru bila na krugama kao i inaće....
dodjem k njoj poćnemo se maziti ljubiti malo pita koliko bi ostao 1h dam joj pare i ok poćinje pušenje koje nije nešto ali ajd stavlja kondom jebemo se...ja pri kraju kažem joj jedva ćekam da ti svršim u usta po licu...
nato ona kaže nemože to....kako ne pa uvjek si to radila zbog tog sam i došao najviše do tebe...
kaže ne možeš u kondom jedino ni po tijelu ali da ga izvadim iz nje ne da je u njoj dok svršavam...
tu mi prisjelo sve svršio spremioo se i otišao još ona vidimo se kažem joj mislim da ne više....
eto tko će ići da zna da više nema pražnjenja u usta po licu kod nje....mislim da joj je sad usluga ravna 0...
 
u ponedjeljak mi došlo da pojebem neš zovem par brojeva neki iskljućeni neke se ne javljaju....nazovem onu malu" UZMI MENE mob zvoni i javi se ona to me i iznenadilo pošto ju inaće teško dobiti...
kod nje bio par puta pa reko ajde idem kad ništa bolje nema
u prostoru bila na krugama kao i inaće....
dodjem k njoj poćnemo se maziti ljubiti malo pita koliko bi ostao 1h dam joj pare i ok poćinje pušenje koje nije nešto ali ajd stavlja kondom jebemo se...ja pri kraju kažem joj jedva ćekam da ti svršim u usta po licu...
nato ona kaže nemože to....kako ne pa uvjek si to radila zbog tog sam i došao najviše do tebe...
kaže ne možeš u kondom jedino ni po tijelu ali da ga izvadim iz nje ne da je u njoj dok svršavam...
tu mi prisjelo sve svršio spremioo se i otišao još ona vidimo se kažem joj mislim da ne više....
eto tko će ići da zna da više nema pražnjenja u usta po licu kod nje....mislim da joj je sad usluga ravna 0...
pa tak si mogao i izdrkat u kondom jbt, stvarno 0.
 
Primjetio sam da puno zgodnih cura je na seekingu (platio oko 100 EUR clanarinu) i svaki tjedan upoznam jednu mladu curu kojoj dajem cca 1000 kn po susretu..i znam da ju nije zgazio cijeli grad!

Tko zeli probat evo link
 
posljednja izmjena od urednika:
Pozdrav ekipa. Novi sam pa da podjelim iskustvo

Bil sam dva puta.

Faca - nije nesto jebiga
Sise - male i malko objesne
Tijelo - super
Guza - top

Prvi put dosao u kasne sate, pred jutro, ulazis unutra, ponudi tusem, malo pricali, zajebavali se, prica razne price o sebi, dogovoris tarifu i kreces, buduci da sam joj bil prvi, i malo smo pricali i zajebavali se i ona je bilo puno susretljivija, pusenje je cist ok bilo, bez kondoma, da se dirat malo, al ne gurat prste, kak sam joj bio dobar dala mi je lizat, pa krece seks, sa kondomom, ona gore ja dole, cist oke zena to odradi, pa u misionarku, skuzil sam da gleda tv, tak da ostanite na cowgirl jer barem gleda u vas, ili ako vam ne smeta, samo jako, zavrsio, popio vode i bris doma

Drugi puta, vjerovatno sam bil ko zna koji u nizu, malko nadrkana bila, odmah bez price i ista, cisto mehanicki da odradi, popusila bez, dok sam je diro po pici, stalno se migoljila ko da se boji, al ocito je imala losih iskustva, seks sa, naucio gresku pa je bilo samo cowgirl, bilo je super kao i prvi put, nisam dugo izdrzal, bil punih jaja

Tarife 400/700 bodova
Lokacija tad bila nova galerija
Dogovor cist lagan
 

Lokacija - pocetak branimirove kod špara.
Tarifa - 400 komplet.
Oral- bez kondoma , prosjecno pusi , ima mala usta
Sex -sa kondomom.

Dogovor jednostavan, docekala me zena u ranim 40-ima, dobro tijelo za te godine , malo sala oko trbuha al ne previse.Duga kosa, smeda sa plavim pramenovima. Sise trojke, odusevile me velike bradavice za cuclati. Jahala me dok sam joj siso ukrucene bradavice, ljubili se po tijelu i vratu, nisam forsiro ljubljenje. Super raspolozena , nije gledala na sat ni bila forsirala svrsavanje.

Radno vrijeme - pon-čet 9-5, čet-ned posljepodne-ponoci i mozda duze. Napokon nesto oke na samom istoku grada , vratit cu se. Nisam pitao za anal i za vise svrsavanja, pretostavljam da to ne ulazi u pol sata.
 

Lokacija - pocetak branimirove kod špara.
Tarifa - 400 komplet.
Oral- bez kondoma , prosjecno pusi , ima mala usta
Sex -sa kondomom.

Dogovor jednostavan, docekala me zena u ranim 40-ima, dobro tijelo za te godine , malo sala oko trbuha al ne previse.Duga kosa, smeda sa plavim pramenovima. Sise trojke, odusevile me velike bradavice za cuclati. Jahala me dok sam joj siso ukrucene bradavice, ljubili se po tijelu i vratu, nisam forsiro ljubljenje. Super raspolozena , nije gledala na sat ni bila forsirala svrsavanje.

Radno vrijeme - pon-čet 9-5, čet-ned posljepodne-ponoci i mozda duze. Napokon nesto oke na samom istoku grada , vratit cu se. Nisam pitao za anal i za vise svrsavanja, pretostavljam da to ne ulazi u pol sata.
Kakva je u faci?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh