ZAGREB - Iskustva & recenzije

0976064988

-kako se i opisala takva i je ,sitna brineta ,malih sisa i guze ,slike bi mogle biti njene
-vidim da je sad u N.Zg ,ja sam bio u Zapresicu prije mjesec dva
-nevjerojatno me podsjeca na Maju Zagorska ,i izgledom i ponasanjem ,vrckava ,vedra ,kao da su sestre samo je Mia malo niza
-moguce je dogovoriti sve osim anala
-odlicno pusenje kao i sex
-ne pozuruje ,voli se igrati ,eksperimentirati ,vrlo je gipka ,uska
-tko voli sitnije cure bit ce sigurno zadovoljan
-mala mana je faca
 
0976064988

-kako se i opisala takva i je ,sitna brineta ,malih sisa i guze ,slike bi mogle biti njene
-vidim da je sad u N.Zg ,ja sam bio u Zapresicu prije mjesec dva
-nevjerojatno me podsjeca na Maju Zagorska ,i izgledom i ponasanjem ,vrckava ,vedra ,kao da su sestre samo je Mia malo niza
-moguce je dogovoriti sve osim anala
-odlicno pusenje kao i sex
-ne pozuruje ,voli se igrati ,eksperimentirati ,vrlo je gipka ,uska
-tko voli sitnije cure bit ce sigurno zadovoljan
-mala mana je faca
Koliko glodara?
 
moj savjet je da malo pregovaras kad vec dođes kod nje
bio sam nekoliko puta....još od Zaprešića....nije mi fora cjenkati se da bih spustio 100 kuna,ženska je zgodna i pristupačna....mislim da je njeno dostojanstvo i tijelo vrijedno i više od 400 kuna da bih ju omalovažavao za nekakvu siću....ti pregovaraj slobodno,usrećit će te ušteda
 
bio sam nekoliko puta....još od Zaprešića....nije mi fora cjenkati se da bih spustio 100 kuna,ženska je zgodna i pristupačna....mislim da je njeno dostojanstvo i tijelo vrijedno i više od 400 kuna da bih ju omalovažavao za nekakvu siću....ti pregovaraj slobodno,usrećit će te ušteda
gle prijatelju ,ja kad idem onda idem na sat vremena ,ne idem na pola ...... a imam i savjet (dobronamjeran naravno) za tebe ,iduci joj put daj 800 ,nemoj cjepidlaciti
 
I uopće mi nije jasno tko placa te cure vise od 300-400 , imate Teu Kruge kako hoćete ,nema žurbe , nema presinga . Nije mi jasno , zašto plaćate toliko , ako si normalan i stalan klijent , imaš za 300 kompletnu uslugu kod svake 😂
 
I uopće mi nije jasno to placa te cure vise od 300-400 , pa ja imam Teu Kruge kako hoću i nema žurbe , nema presinga . Nije mi jasno , zašto plaćate toliko , ako si normalan i stalan klijent , imaš za 300 kompletnu uslugu kod svake 😂
naravno da imas ,zato sam i napisao da nikad ne pisem koliko placam kod koje cure ,to je kao poslovna tajna između mene i nje :ROFLMAO::ROFLMAO:
 
🤣🤣🤣. Frende svi smo imali slična iskustva. Jbg nekad je tako.
Istina! I ja sam jebao tačke, nekad se i to mora.

Šalu na stranu, mislim da je u ljetnim danima manje dostupnih cura na PO, a ove koje su i dostupne na njih svi navale. Neke od njih odu na radni godišnji na neke jahte i tamo se krešu s bogatunima. Bar sam tak čuo
 
Istina! I ja sam jebao tačke, nekad se i to mora.

Šalu na stranu, mislim da je u ljetnim danima manje dostupnih cura na PO, a ove koje su i dostupne na njih svi navale. Neke od njih odu na radni godišnji na neke jahte i tamo se krešu s bogatunima. Bar sam tak čuo
Potpuno u pravu,ponuda znatno manja a i studentice otisle u rodne gradove.Tako da do jeseni slabija ponuda.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh