ZAGREB - Iskustva & recenzije

Jel netko.bio? Planiram iduci tj za zagreb pa bi je posjetio
 
Kako god, kod naših me najviše ljuti kaj sje dogovor, rjetko koja je a da ne sjee dogovor, složio se netko ili ne zato su mi draže strankinje ne kompliciraju, dobiš adresu nema vožnje od a, do b pa do c ili d lokacije, i onda linija tu tu tu tu...
 
Jel netko.bio? Planiram iduci tj za zagreb pa bi je posjetio
Nema ona 47 ona je više gilf od 60, ako te to veseli, tko sam ja .. Imala je 47 i prije 3 godine, došao i okrenuo se. No, ako neko ima tko ti može prenjet iskustvo, super. Uživaj u svakom slučaju.
 

da ne ispadnem samo kao voajer koji čita recenzije, a nikada ništa ne napiše, evo moja jedna. kratak uvod: na oglasniku sam bio aktivan prije cca 7-8 godina kad je bilo solidnih cura - brineta s kvatrića, andrea baskijera, mala prekrasna na trešnjevačkom placu kojoj se znao zalomiti sex bez kondoma jer ga je voljela i jer su joj se neki svidjeli..osim što je bilo zgodnih, uglavnom su cure bile korektne..ali onda se neki kurac dogodio, sve zgodne (suprotno od one fore) su otišle doma i danas imamo to što imamo.
Stvarno, zašto je danas ponuda tako bijedna?
 
Stvarno, zašto je danas ponuda tako bijedna?

Ima preslatke melone 😁😁
Bio prije mjesec dva, na jordanovcu tad, nisam ponavljao.
Jedini minus sto kuka non stop jao, stani, boli, nemoj duboko.....

Plus je sto mogu ona i frendica skupa. 900 kn mi izvukle al frendica bolje sve radi.
 

Ima preslatke melone 😁😁
Bio prije mjesec dva, na jordanovcu tad, nisam ponavljao.
Jedini minus sto kuka non stop jao, stani, boli, nemoj duboko.....

Plus je sto mogu ona i frendica skupa. 900 kn mi izvukle al frendica bolje sve radi.
900 kn za sat vremena?
 
Mogao si malo bolje tu recenziju jel se ljube jel puše bez kapice
Evo.
Dodjes, uredno je meni bilo, mjenja plathu pod tobom, ako hoces masazu mozes, mene nije interesovalo, pocela je sisata oral, di ja vidim da prolazi neka zenska, pitam moze li se kolegica pridruzit, kaze da ide pitat., kaze hoce, dogovorimo cijenu, jedna i druga ma butine, jedna sa jedne strane druga sa druge, ne ljube se, dok jedna pusi druga masira jaja, i obrnuto. Kad mi je dosta bilo orala, rekao sam da je kolegica zavrsila svoje, da idem sa sisatom na jebacinu, tako je i zavrsilo.
Tusiranje, dala je cist peskir, sredis se obuces i lagano preko vrata.
Ja mislin da je dovoljno.
 
Evo.
Dodjes, uredno je meni bilo, mjenja plathu pod tobom, ako hoces masazu mozes, mene nije interesovalo, pocela je sisata oral, di ja vidim da prolazi neka zenska, pitam moze li se kolegica pridruzit, kaze da ide pitat., kaze hoce, dogovorimo cijenu, jedna i druga ma butine, jedna sa jedne strane druga sa druge, ne ljube se, dok jedna pusi druga masira jaja, i obrnuto. Kad mi je dosta bilo orala, rekao sam da je kolegica zavrsila svoje, da idem sa sisatom na jebacinu, tako je i zavrsilo.
Tusiranje, dala je cist peskir, sredis se obuces i lagano preko vrata.
Ja mislin da je dovoljno.
A ta na ciji oglas si se javi (..25 godina..), je li debela?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh