ZAGREB - Iskustva & recenzije

Pošto ima brdo stranica i spama, molim za preporuku 2-3 cure, provjereno dobre, sutra sam u Zagrebu.

Ovo mi je zapelo za oko, listajući PO:

Ako je to ta Tea o kojoj je bilo pisano, onda mislim da neću ni tražiti dalje:

Za ovu je netko pitao, ali nema odgovora, valjda još nitko nije bio:

Po opisu, ovo je moj tip djevojke :D

Za ovu je možda bilo nešto govora, ali ne stignem upamtit to sve:
Imaš dvije Tee na Krugama (bar su bile dvije).

Ova koju si ti linkao ti ja ne bih osobno preporučio. Nema 29, ima škembu i tu na slikama je skriva ručnikom. Njoj sam se okrenuo. Ova druga Tea iz mog linkanog posta je meni osobno super. Odluči sam
 
Jel bio neko u zadnje vrijeme kod marine zapruđe, minee, i ruže(zapruđe) vidim da su im oglasi vec duze neaktivni ?
I ako može recenzija za ružu nisam uspio pronaći. Za ove dvije prve jesam.
 
Pošto ima brdo stranica i spama, molim za preporuku 2-3 cure, provjereno dobre, sutra sam u Zagrebu.

Ovo mi je zapelo za oko, listajući PO:

Ako je to ta Tea o kojoj je bilo pisano, onda mislim da neću ni tražiti dalje:


Ovo je Tea Borovje tj. sad Kruge. Ona koju si ti stavio gore je neka debela. Nit znam dal je uopće Tea niti dal je na Krugama. Veze to nema s ovom pravom Teom.
 

Gotovo pa za rubriku prevare i izbjegavati.

Ima dobre sise, treba bit iskren, ali BJ je sa kondomom, tarifa je 700 i brate te ju bole koljena te ne može ovo te ne može ono, i nakon 30tak sekundi akcije predlaže da ona legne a da ja udaram sa strane. Znači kao da se radi o babi s umjetnim koljenima i kukovima. nevjerojatno nešto. Ako koga zanima masaža ne postoji
 

Gotovo pa za rubriku prevare i izbjegavati.

Ima dobre sise, treba bit iskren, ali BJ je sa kondomom, tarifa je 700 i brate te ju bole koljena te ne može ovo te ne može ono, i nakon 30tak sekundi akcije predlaže da ona legne a da ja udaram sa strane. Znači kao da se radi o babi s umjetnim koljenima i kukovima. nevjerojatno nešto. Ako koga zanima masaža ne postoji
Kolko sam slicnih recenzija procitao za ovu i ljudi i dalje se nekak sjebu i odu, a svaka recenzija je kako ona kuka kak ju boli kako ovo kak ono 😄
 

Ako je ona najljepša u gradu onda sam ja ne znam što.

Prostor je u Španskom, klasična šetnja od ulaza do ulaza ko debil, izrazito neuredan prostor s ogromnim kavezom za zeca, kojem je ugodnije sigurno nego na kauču na razvlačenje za akciju.

Ona nije uopće ružna, u najboljem slučaju prosjek prosjeka. 700 kn je komplet ali radi sve što zatražite od nje osim anala. Ne bih ponovio ni u kom slučaju.
 

Gotovo pa za rubriku prevare i izbjegavati.

Ima dobre sise, treba bit iskren, ali BJ je sa kondomom, tarifa je 700 i brate te ju bole koljena te ne može ovo te ne može ono, i nakon 30tak sekundi akcije predlaže da ona legne a da ja udaram sa strane. Znači kao da se radi o babi s umjetnim koljenima i kukovima. nevjerojatno nešto. Ako koga zanima masaža ne postoji
Ako se ne varam to je Ana Jordanovac koja je jedno vrijeme bila ovdje reklamirana kao vrhunska pička. Uglavnom teško razočarenje.
 
Ako se ne varam to je Ana Jordanovac koja je jedno vrijeme bila ovdje reklamirana kao vrhunska pička. Uglavnom teško razočarenje.

Da, vidio sam je danas u PO na vrhu pa sam se je sjetio.

To je inačejoš od prije iz faze dok sam sam vjerovao recentijama Moderatora/Alfa x

Kakve je on odrone preporučivao bez da okom trepne to nije za povjerovati.
 

Gotovo pa za rubriku prevare i izbjegavati.

Ima dobre sise, treba bit iskren, ali BJ je sa kondomom, tarifa je 700 i brate te ju bole koljena te ne može ovo te ne može ono, i nakon 30tak sekundi akcije predlaže da ona legne a da ja udaram sa strane. Znači kao da se radi o babi s umjetnim koljenima i kukovima. nevjerojatno nešto. Ako koga zanima masaža ne postoji
Sto se tice prenemaganja to je tacno 100%
Nije nikad bila nesto za komplet dobra,uvijek neki bolovi, zato samo oral, masaza nista 4 min tracka nest i aj okret, popne se gore na stol, mislim propadosmo oboje.
6/10
 
Sto se tice prenemaganja to je tacno 100%
Nije nikad bila nesto za komplet dobra,uvijek neki bolovi, zato samo oral, masaza nista 4 min tracka nest i aj okret, popne se gore na stol, mislim propadosmo oboje.
6/10
Može li se uopće kod takvih izbjeć to trackanje ili je takav uvod obaveza jer ništa mi ne ubije raspoloženje više od toga da me se bespotrebno marinira prije nego zagorim u pećnici.
 

Ako je ona najljepša u gradu onda sam ja ne znam što.

Prostor je u Španskom, klasična šetnja od ulaza do ulaza ko debil, izrazito neuredan prostor s ogromnim kavezom za zeca, kojem je ugodnije sigurno nego na kauču na razvlačenje za akciju.

Ona nije uopće ružna, u najboljem slučaju prosjek prosjeka. 700 kn je komplet ali radi sve što zatražite od nje osim anala. Ne bih ponovio ni u kom slučaju.
Da li radi gfe? Mislim na ljubljenje i lizanje?
 
Može li se uopće kod takvih izbjeć to trackanje ili je takav uvod obaveza jer ništa mi ne ubije raspoloženje više od toga da me se bespotrebno marinira prije nego zagorim u pećnici.
Moze sigurno, vec se ponadam da cu dobit normalnu masazu mada nisra, vjerojatno se moze potrudit, ali samo da te sto prije rjesi.
Tusiranje prije i posle mozes.
 
Prije sedam dana, sam pokušao doći do Leone, odgađa sastanak od 12 do 15 do 20 i tako u nedogled, i to po četvrti put, odustajem od nje definitivno. Baš me briga što je oprezna ali tako dobra nije niti jedna. Koja je ovo jadna zemlja Hrvatska. Nema jedne koja liči na nešto a da se možeš lako dogovoriti, odoh ja u FKK klubove po Sloveniji, tamo vidiš kakve su i biraš, to je prava stvar.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh