ZAGREB - Iskustva & recenzije


Napokon uspio uloviti i nju 🙂
Gledao zadnji put kad je bio aktivan oglas i fulao za jedan dan…

sta da kažem
- 400kn/30min klasika - oreo i zaštita poslije
- ona je na slikama - ali je malo punašnija sad nego npr na onoj trećoj slici di pokazuje sise
- lokacija Špansko - 5 minuta od onog novog Z centra
- na vratima me dočekala u nekom crnom negližeu
- ponudila tuš, a ja prihvatio (tušnuo se prije nego sam krenuo do nje, ali ova vrućina i bio sam sav znojan na njezinim vratima 🤣)
- čekala me na krevetu nakon tuša
- pitala me prvo šta volim (kad sam rekao sise pustila ih je van - necu ulaziti u veličine, ali lijepe, ne premale, čvrste 🙂)
- počela sa BJom, mijenjala između pušenja i trljanja sisama (sto je bilo napaljujuće za popizdit)
- solidna akcija u par poza.
- ima malo veće dupe (nije debela pak), ali baš dobru i čvrstu guzu. Čak sam je par puta i spanknuo 🙂

ponovit ću dok se prilika pokaže 🙂
Nemrem vjerovat, opet sam je propustio. Kvragu! Jako rijetko stavi oglas a zadnji put kad je stavila, mislim negdje u srpnju, isto je stavila u ponedjeljak i već sutra je vjerojatno opet nema, do slijedećeg puta ko zna kad....
 

Napokon uspio uloviti i nju 🙂
Gledao zadnji put kad je bio aktivan oglas i fulao za jedan dan…

sta da kažem
- 400kn/30min klasika - oreo i zaštita poslije
- ona je na slikama - ali je malo punašnija sad nego npr na onoj trećoj slici di pokazuje sise
- lokacija Špansko - 5 minuta od onog novog Z centra
- na vratima me dočekala u nekom crnom negližeu
- ponudila tuš, a ja prihvatio (tušnuo se prije nego sam krenuo do nje, ali ova vrućina i bio sam sav znojan na njezinim vratima 🤣)
- čekala me na krevetu nakon tuša
- pitala me prvo šta volim (kad sam rekao sise pustila ih je van - necu ulaziti u veličine, ali lijepe, ne premale, čvrste 🙂)
- počela sa BJom, mijenjala između pušenja i trljanja sisama (sto je bilo napaljujuće za popizdit)
- solidna akcija u par poza.
- ima malo veće dupe (nije debela pak), ali baš dobru i čvrstu guzu. Čak sam je par puta i spanknuo 🙂

ponovit ću dok se prilika pokaže 🙂
Kad si je zvao? U koje doba ti se javila na telefon?
 
Napokon sam prije par dana uspio dobit Leonu i dogovirit termin, uzo sam 1h, znaci pusi ga onako profesionalno, malo koristi i zube ali vrlo lagano, pusenje je vrh uglv, cak ti lize i jaja ako zelis, ima silikonske cice ali malo su cudne jedna sisa je tvrda druga meka, ali nebitno ima jako dobro dupe mozes ju i spenkat voli i grubo i brzo a i lagano, jako stenje i vristi i bas uziva, meni je cak i svrsila da sam osjetio kak joj se pica cijedi, sve u svemu jako dobar tretman kod nje, zgodna u licu visoka plavusa dosta i mrsava i duge vitke noge docekala me u haljini i halterima, sve preporuke za Leonu i da mozes joj svrsit u usta.
400 30
800 1h
Lokacija tresnjevka
Za ponoviti, puno bolje nju nego Viky sa kojom se jebeno nemos nikak dogovorit jer ne odgovara na poruke ili procita pa ne odgovori tako da odustajem od Viky
 
Napokon sam prije par dana uspio dobit Leonu i dogovirit termin, uzo sam 1h, znaci pusi ga onako profesionalno, malo koristi i zube ali vrlo lagano, pusenje je vrh uglv, cak ti lize i jaja ako zelis, ima silikonske cice ali malo su cudne jedna sisa je tvrda druga meka, ali nebitno ima jako dobro dupe mozes ju i spenkat voli i grubo i brzo a i lagano, jako stenje i vristi i bas uziva, meni je cak i svrsila da sam osjetio kak joj se pica cijedi, sve u svemu jako dobar tretman kod nje, zgodna u licu visoka plavusa dosta i mrsava i duge vitke noge docekala me u haljini i halterima, sve preporuke za Leonu i da mozes joj svrsit u usta.
400 30
800 1h
Lokacija tresnjevka
Za ponoviti, puno bolje nju nego Viky sa kojom se jebeno nemos nikak dogovorit jer ne odgovara na poruke ili procita pa ne odgovori tako da odustajem od Viky
Koji je to oglas?
 
Napokon sam prije par dana uspio dobit Leonu i dogovirit termin, uzo sam 1h, znaci pusi ga onako profesionalno, malo koristi i zube ali vrlo lagano, pusenje je vrh uglv, cak ti lize i jaja ako zelis, ima silikonske cice ali malo su cudne jedna sisa je tvrda druga meka, ali nebitno ima jako dobro dupe mozes ju i spenkat voli i grubo i brzo a i lagano, jako stenje i vristi i bas uziva, meni je cak i svrsila da sam osjetio kak joj se pica cijedi, sve u svemu jako dobar tretman kod nje, zgodna u licu visoka plavusa dosta i mrsava i duge vitke noge docekala me u haljini i halterima, sve preporuke za Leonu i da mozes joj svrsit u usta.
400 30
800 1h
Lokacija tresnjevka
Za ponoviti, puno bolje nju nego Viky sa kojom se jebeno nemos nikak dogovorit jer ne odgovara na poruke ili procita pa ne odgovori tako da odustajem od Viky
Čekaj, svršila ti je od spankanja? Ne kužim? Leona daje keks?
 

evo jedna recenzija ispod cekica dok je jos svjeze. Tiffany znaci. Bit ce nekih naizgled proturjecnosti ali ovako generalno genijalno iskustvo.

znao sam da je u gradu i s deckima iz cdc-a sam se brzo i lako sporazumio, prostor u centru, lijep apartman, sisla je po mene jer je bilo zakljucano al bolio me kurac jer je bas seksi. Pricljiva i dobro prica engleski, vesela i vedra za razliku od domacih nadrkanih odroncica. Bas ugodno drustvo. Ne forsira nista, ostao sam i dulje, izmasirala me izmedu dva svrsavanja.

masaza malo na fast forward ali me kupila sa predobrom masazom stopala. 10/10

blowjob bez, bozanstven, lize jaja radi sa jezikom sto god mozes zamisliti 10/10

u akciji se bespotrebno prenemaze i prede ali ne mozes joj uzet za zlo jer je presimpaticna. U drugom navratu sam ju tako jako krenuo udarati da je malo zaplakala i tu se nadam da nije glumila. Cijelo vrijeme se ljubi i dala je da ju lizem, pa facesitting i jos neka njena poza gdje joj sjednes ispod sisa i dignes joj noge dok ti pusi izmedu njih. Smijesno al presimpaticno. Akcija 9,5/10 zbog rrrrrrrrrrrrkanja i predenja.

e sad, izgled, na stranu debilane neke debilske bila je 7,5 a predstavlja se kao 10 pa sam se okrenuo, zena izgleda brutalno. Ona je na slikama i tijelo je cista desetka, usne umjetne al lijepe kurvinske, malo vise kg nego sto izgleda na slikama ali sve cvrsto bez grama sala. Inace sam izbirljiv dosta ali okrenut se od ovakve zene je grijeh. U najmanju ruku jako glup potez. Znaci 10/10

jako ugodno iskustvo, i uz jednu nasu djelatnicu, jedino nakon kojeg se bas osjecas kako se trebas osjecati nakon posjeta odlicnoj kurvi.

Sutra navodno odlazi negdje na tjedan dana pa se vraca tu postavljat standarde PO odronima i brazilskim prevarama.
 
Moram obavezno onda još jednom do Tinice, nisam znao da daje u guzu 😁
Bio i ja nedavno. Prima ga u pak, da ni ne trepne. Rekla mi prek tel. 500, ako joj ga hočeš zaprdit u pakšu. Reko ok. Ja došao tamo, pita ona šta ćemo? Reko, full oprema. Kaže ona 400. I onda lagana akcijica, pita hočeš doggy? Reko može, i počnem ga ja u gornju rupicu gurat, kaže ona, aha... Ti bi tako? Pa reko rekli smo full, ok? Nije tražila dodatnu stotku, ali sam ju morao doslovno dobro zapljuvat da sklizne unutra. Mala je metak. Dok ju jebeš od iza u pak, prizor je nevjerojatan. Kobila i pol je, a sise su joj, silikonke to. Pitam jesu bile skupe, veli da jesu, samo je uzela na rate. Za ponoviti svakako.
 
Bio i ja nedavno. Prima ga u pak, da ni ne trepne. Rekla mi prek tel. 500, ako joj ga hočeš zaprdit u pakšu. Reko ok. Ja došao tamo, pita ona šta ćemo? Reko, full oprema. Kaže ona 400. I onda lagana akcijica, pita hočeš doggy? Reko može, i počnem ga ja u gornju rupicu gurat, kaže ona, aha... Ti bi tako? Pa reko rekli smo full, ok? Nije tražila dodatnu stotku, ali sam ju morao doslovno dobro zapljuvat da sklizne unutra. Mala je metak. Dok ju jebeš od iza u pak, prizor je nevjerojatan. Kobila i pol je, a sise su joj, silikonke to. Pitam jesu bile skupe, veli da jesu, samo je uzela na rate. Za ponoviti svakako.
Koliko g ima cca?
 
Bio i ja nedavno. Prima ga u pak, da ni ne trepne. Rekla mi prek tel. 500, ako joj ga hočeš zaprdit u pakšu. Reko ok. Ja došao tamo, pita ona šta ćemo? Reko, full oprema. Kaže ona 400. I onda lagana akcijica, pita hočeš doggy? Reko može, i počnem ga ja u gornju rupicu gurat, kaže ona, aha... Ti bi tako? Pa reko rekli smo full, ok? Nije tražila dodatnu stotku, ali sam ju morao doslovno dobro zapljuvat da sklizne unutra. Mala je metak. Dok ju jebeš od iza u pak, prizor je nevjerojatan. Kobila i pol je, a sise su joj, silikonke to. Pitam jesu bile skupe, veli da jesu, samo je uzela na rate. Za ponoviti svakako.
Je je, bio sam, jebenu ju je pucat s guza, ima dobru guzu, i još dok je primiš za sisu 💦💦
Jedino ovo za anal nisam znao 🙂
Ali svejedno sam planirao ponovit tinicu tako da ću sad obavezno 😁


Koliko g ima cca?
Meni je rekla ~36.
Ali meni barem izgleda mlađe, barem prvi dojam mi je bio da je neka starija studentica 🙂
 
Je je, bio sam, jebenu ju je pucat s guza, ima dobru guzu, i još dok je primiš za sisu 💦💦
Jedino ovo za anal nisam znao 🙂
Ali svejedno sam planirao ponovit tinicu tako da ću sad obavezno 😁



Meni je rekla ~36.
Ali meni barem izgleda mlađe, barem prvi dojam mi je bio da je neka starija studentica 🙂
Slatka je, zgodna, ali vidi se da ima 30. Nije to loša stvar, ali studentica sigurno nije.
Ja ću isto ponovno.
Mislim da nema nigdje 500 kn za anal osim ako nije baba na samrti, a ova je stvarno komad.
Bolja nego ove mlađe koji bi samo uzele pare.
Tak da je to stvarno dobra ponuda.
 
Slatka je, zgodna, ali vidi se da ima 30. Nije to loša stvar, ali studentica sigurno nije.
Ja ću isto ponovno.
Mislim da nema nigdje 500 kn za anal osim ako nije baba na samrti, a ova je stvarno komad.
Bolja nego ove mlađe koji bi samo uzele pare.
Tak da je to stvarno dobra ponuda.
Od kad do kad ona radi?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh