ZAGREB - Iskustva & recenzije

https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/atraktivna-plavusa-oglas-4763826 ovo je srednja žalost, zanimljiv oglas, zgodne fotke, a u stvarnosti nezainteresirana mala glupacica koja je vrlo nekorektna. prostor pun životinja, ima mačaka, glodavaca u kavezu...samo čekaš kad će gremlin iskočiti. ne trudi se baš ništa, tipka, gleda TV za vrijeme akcije. djelovala je jedva budna. ono što sam bih baš izdvojio i zamjerio je nedepiliranost nogu i pojam za vrijeme. u njenoj vremenskoj zoni sat traje ni manje ni više nego 13 min. kad dođe do diskusije da je 700 kolacica bilo za sat, a prošlo je 13 min onda je to već teški turn off. Eto, nije dovoljno imati slatko dupe.
Izgled 7/10
akcija 2/10
prostor 5/10
isplativnost uloženog 1/10
 
Slatka je, zgodna, ali vidi se da ima 30. Nije to loša stvar, ali studentica sigurno nije.
Ja ću isto ponovno.
Mislim da nema nigdje 500 kn za anal osim ako nije baba na samrti, a ova je stvarno komad.
Bolja nego ove mlađe koji bi samo uzele pare.
Tak da je to stvarno dobra ponuda.
Ah pa ne stedi ni nas vrijeme, sta je tu je, nista, probat cu je dobit jednom prilikom pa otici.
 
https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/mlada-slatka-sexy-brineta-24-god-oglas-4635528
Još jedan oglas koji ima NO GO od mene. Izbjegavati.
Žena nije profi, kod frendice je u stanu, frendica liči na gnoma (googlati pojam) i gleda sapunice u sobi kroz koju moraš proći da dođeš do radne sobe. Frendica je valjda vlaži dok sluša akciju... Radna soba nema vrata nego plahtu. Stan liči na poprište uragana 5 kategorije, valjda je zadnji puta pospremljen kad je Joža Manolić bio mladac. Ima nešto skoro simpatično u njezinoj smotanosti, sve dok ne počne padati jer se smotano spotiče na predmete, mogla bi se ozlijediti do kraja tjedna... Cura ima problem s doggy, ne može to, to joj ne paše. Radi jedva dvije poze. Možda će se dopasti nekima koji vole mršavice, ali sise su joj problem. Ne zato jer ih nema nego zato jer liče na moja jaja kako veličinom tako i oblikom, iako su male vise baš kao i moja jaja.

Izgled 4/10
akcija 4/10
prostor 2/10
isplativnost uloženog 2/10
 
I komunikacija je preko whatsappa i da točne upute slikovne. U onoj zgradi di je RBA banka ulaz je diskretan i od iza pa opet u haustor u prizemlju do kraja. Oba je visoka i krupna u smislu jaka ali nije debela. Ali ja sam se okrenuo jer sam otišao po fist a ona nije znala da je dogovorila fist, jer je očito netko drugi dogovarao i to mi je bio Turn off i odustao sam
Jel netko bio kod nje i da je dala fist ili se svaki put izvlaci da nije znala?
 
Jel netko bio kod nje i da je dala fist ili se svaki put izvlaci da nije znala?
Ja sam se okrenuo i otišao jer sam došao upravo isprobati fist koji mi je na to do listi, no ona je rekla da uskoro treba procuriti i rekla mi da dođem za točno 10 dana jer je tad najbolja faza ciklusa za raditi fist?!
Tako da žali boze vožnje kroz najveću gužvu na drugi kraj grada
 
https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/mlada-slatka-sexy-brineta-24-god-oglas-4635528
Još jedan oglas koji ima NO GO od mene. Izbjegavati.
Žena nije profi, kod frendice je u stanu, frendica liči na gnoma (googlati pojam) i gleda sapunice u sobi kroz koju moraš proći da dođeš do radne sobe. Frendica je valjda vlaži dok sluša akciju... Radna soba nema vrata nego plahtu. Stan liči na poprište uragana 5 kategorije, valjda je zadnji puta pospremljen kad je Joža Manolić bio mladac. Ima nešto skoro simpatično u njezinoj smotanosti, sve dok ne počne padati jer se smotano spotiče na predmete, mogla bi se ozlijediti do kraja tjedna... Cura ima problem s doggy, ne može to, to joj ne paše. Radi jedva dvije poze. Možda će se dopasti nekima koji vole mršavice, ali sise su joj problem. Ne zato jer ih nema nego zato jer liče na moja jaja kako veličinom tako i oblikom, iako su male vise baš kao i moja jaja.

Izgled 4/10
akcija 4/10
prostor 2/10
isplativnost uloženog 2/10
Koja je cijena, jel bar zgodna u licu? I jel dolje uska/siroka i ima li mozda izrazene usmine?
 
Ekipa, cisto da pitam, ima koja da je mrsavica a uska ? al onak da nije sad nezainteresirana nego da fakat dobro odradi posao
 
Je je, bio sam, jebenu ju je pucat s guza, ima dobru guzu, i još dok je primiš za sisu 💦💦
Jedino ovo za anal nisam znao 🙂
Ali svejedno sam planirao ponovit tinicu tako da ću sad obavezno 😁



Meni je rekla ~36.
Ali meni barem izgleda mlađe, barem prvi dojam mi je bio da je neka starija studentica 🙂
Tina je jebeni klasik
Jos kad je bila kod AMK Siget sam isao na oral cesto, pita me zasto necu jebat. Kazem joj da me samo supak interesira ona samo odgovori pa ajmo! Tad je jos trebalo lubrikanta i sve ali ga je primila kao prvakinja. Isto tako nije nista ekstra naplatila to je bilo najjeftinije ikad za 300kn
Sad je 500, ali puno je lakse, i dalje je uska. Mila majko kad ju uhvatis za tu guzicerinu ili za sise i samo razvalis. Dobre je volje i lako se za dogovoriti kad ju uspujes dobiti.
Jos kod AMK Siget prije par godina je imala 36, tako rekla, tako da godine nebi racunao. Izgleda dobro, komad zene, za omjer ulozenog i dobivenog lako medju najboljim supcima za izjebat u gradu.
 
Je je, bio sam, jebenu ju je pucat s guza, ima dobru guzu, i još dok je primiš za sisu 💦💦
Jedino ovo za anal nisam znao 🙂
Ali svejedno sam planirao ponovit tinicu tako da ću sad obavezno 😁



Meni je rekla ~36.
Ali meni barem izgleda mlađe, barem prvi dojam mi je bio da je neka starija studentica 🙂
Ma treba joj ga samo prdit u dupe... U pičku sam ih se ja svih najebo ko budala, uključujući doma i ženu, a u dupe baš i nisam... To dobijem doma, ako je naka godišnjica ili tak nekaj...
 
Tina je jebeni klasik
Jos kad je bila kod AMK Siget sam isao na oral cesto, pita me zasto necu jebat. Kazem joj da me samo supak interesira ona samo odgovori pa ajmo! Tad je jos trebalo lubrikanta i sve ali ga je primila kao prvakinja. Isto tako nije nista ekstra naplatila to je bilo najjeftinije ikad za 300kn
Sad je 500, ali puno je lakse, i dalje je uska. Mila majko kad ju uhvatis za tu guzicerinu ili za sise i samo razvalis. Dobre je volje i lako se za dogovoriti kad ju uspujes dobiti.
Jos kod AMK Siget prije par godina je imala 36, tako rekla, tako da godine nebi racunao. Izgleda dobro, komad zene, za omjer ulozenog i dobivenog lako medju najboljim supcima za izjebat u gradu.
Još da napomenem da sam Tini ja i lizao mufaru, bez obzira što sam bio 495 klijent taj dan, ali koga ga jebe. Iduči put ću ju pitati da joj zabijem jezičinu i u pakšu. Uglavnom kod nje nema guranja jezičine u usta.
 
Još da napomenem da sam Tini ja i lizao mufaru, bez obzira što sam bio 495 klijent taj dan, ali koga ga jebe. Iduči put ću ju pitati da joj zabijem jezičinu i u pakšu. Uglavnom kod nje nema guranja jezičine u usta.
Ma sa Tinicom se moze sve, nebi joj nikad gurao jezik u usta ali svakome svoje
jos samo da lize pak ona malo i to je to
ali guza joj je vrh, jos svrsavanje u usta ako te pozna zna i gutat
 
Napokon sam prije par dana uspio dobit Leonu i dogovirit termin, uzo sam 1h, znaci pusi ga onako profesionalno, malo koristi i zube ali vrlo lagano, pusenje je vrh uglv, cak ti lize i jaja ako zelis, ima silikonske cice ali malo su cudne jedna sisa je tvrda druga meka, ali nebitno ima jako dobro dupe mozes ju i spenkat voli i grubo i brzo a i lagano, jako stenje i vristi i bas uziva, meni je cak i svrsila da sam osjetio kak joj se pica cijedi, sve u svemu jako dobar tretman kod nje, zgodna u licu visoka plavusa dosta i mrsava i duge vitke noge docekala me u haljini i halterima, sve preporuke za Leonu i da mozes joj svrsit u usta.
400 30
800 1h
Lokacija tresnjevka
Za ponoviti, puno bolje nju nego Viky sa kojom se jebeno nemos nikak dogovorit jer ne odgovara na poruke ili procita pa ne odgovori tako da odustajem od Viky
Moze broja od Leone
 
ja nezz u cemu je problem sa mnom. kad god idem u zg nazovem neku curku i izvisim, odjeb pred vratima. tj. kad mi mora dati konacnu adresu. zgodan sam uredan njezan posteno platim i postujem zene i ne mogu jebati nista vec mjesecima. jucer je prevrsilo svaku mjeru. dogovorio sam preko smokve susret s tri cure jer znam da ce jedna sigurno zajebati pa da ne ostanem suh. ne dobijes slike ni nista sve je naslijepo nadas se da te nece docekati neki oprostite na izrazu peder i riskiras golu glavu dok se tako ides naci i opet zajeb. sve tri prestle odg na por.
 
oprostite slučajno sam stisni o objavi odgovor a nisam dovrsio. ne razumijem kad cu ja opet jebati iduci put jer ovo me jako dotuklo. ne mogu jesti ne mogu spavati ne mogu misliti ne mogu se koncentrirati na posao stalno jaja zovu na uzbunu i onda moram drkati a dopizdilo mi je i dobio sam zulj. dajte mi neki savjet gdje vi trazite cure a da nije smokva i iskrica i ne bih plavi oglasnik
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh