ZAGREB - Iskustva & recenzije

Eto da kao novi doprinesem malo forumu s dva iskustva. Bio sam kod Ive i kod Lenne (sasha, breskvica).
dakle:
Dogovor i dolazak 7/10
Zaribala je stvar jer je dogovor bio par dana unaprijed i da potvrdimo prije. Rekla je iskreno da je zaboravila ali je dala i termin nešto kasnije jer su joj majstori u stanu pa dok ne završe, tako da ajde mali gubitak vremena ali nema bauljanja, dođeš, uđeš, nije primjetljivo i to je ok. isto tako rekla je da će brzo mijenjati lokaciju pa treba vidjeti...
prostor i higijena 9/10:
Sve čisto, sređeno, uredno, lijepo namješteno, ručnici i plahta čisti speglani friški. Zgrada je pohabana pa to uruši prvi dojam kao i dolazak u podrum ali kad se vrata otvore sve je ok.
Pregovori oko toga šta se nudi 9/10
Na licu mjesta, vrlo jasno i konkretno, pita što želiš ne želiš. Masaža je obavezna ali se isplati jer je kratka i kvalitetna. Nema diranja iznad ramena, sve je s gumicom, poze može kako hoćeš, anal nisam pitao. Preferira pola sata i jedno svršavanje ali da se dogovoriti i sat vremena s naglaskom da mora biti i pauze u sexu. sve ostalo je ok. Slike na netu su lošije nego što je u stvarnosti.
Kvaliteta usluge (očekivano dobiveno) 10/10
Masaža je top iznad očekivanja, fino ti izvuče mišiće i meni dobra predigra, oral je gumica i feeling gotovo ko da je nema što mi je super. Igra se sa sisama po alatu i da si truda kod sexa. Cura je gipka, vitka, lijepe samostojeće perky dvojke i dolje je uska. Jako. Krenuli smo nježno u startu i sve ok dalje. Prati reakcije za vrijeme ševe i gleda u oči. Nema požurivanja, nema prenemaganja i prilično je senzualna što se na prvu loptu ne bi reklo kroz razgovor, al moguće da sam joj se svidio pa... Ajd. Inače sam fan njok žena (najslađe je oko kosti) i zato sam i išao k njoj a izgleda da se moji standardi mršavosti razlikuju od ostatka foruma ili je nabacila koju kilu pa je tu malo ispod početnog očekivanja. Guza je fino utegnuta kao i noge i nigdje nema viška a zguza je super.
Cijena 400/800, value for money dobar, za ponovit ak će mi nova lokacija odgovarati.

Dogovor i dolazak 8/10
Drži se dogovora, prvo dobiješ ulicu a kućni broj kada si tamo i nema čekanja ili zavlačenja, javi se na telefon odmah tako da nema ni besciljnog bauljanja, nije primjetljivo. Nedostatak je nadzorna kamera od stana preko puta koja te možda može snimiti.
prostor i higijena 10/10
lijep moderan ugodan prostor, čisto, sređeno, uredno, ručnici i plahta čisti popeglani u pozadini neka muzikica jedva zamjetno ugodno
pregovori oko toga šta se nudi 10/10
Oral bez ostalo sa, anal nisam pitao. pita što želiš voliš full jasno i nema nebi zavlačenja ili kenjavljenja. full ugodna u razgovoru opuštena,nema štopanja vremena ili požurivanja, javljanja na telefon itd. posveti se tebi. Pola sata je jedno svršavanje sat vremena je možeš li izdržati toliko...
kvaliteta usluge i očekivano dobiveno. 11/10
Fotke su malo starijeg datuma ali su njene. Zaokružila se u odnosu na njih i za moj ukus je to gornja granica da se ne okrenem i odem ali ja volim njok žene pa to uzmite s rezervom, daleko do toga da je debela, vitka je, sise lijepa trojka, fina guza. Spika, prilagođavanje, nastojanje da ugodi - premija. Za preporučiti svakom. Sve teče nekako glatko i ugodno, prirodno. Idealno za otić ako gubiš jumf ili si početnik u ovom sportu.
Cijena 400/800, value for money odličan, za ponovit unatoč ljubavi prema njoku.
 
Eto da kao novi doprinesem malo forumu s dva iskustva. Bio sam kod Ive i kod Lenne (sasha, breskvica).
dakle:
Dogovor i dolazak 7/10
Zaribala je stvar jer je dogovor bio par dana unaprijed i da potvrdimo prije. Rekla je iskreno da je zaboravila ali je dala i termin nešto kasnije jer su joj majstori u stanu pa dok ne završe, tako da ajde mali gubitak vremena ali nema bauljanja, dođeš, uđeš, nije primjetljivo i to je ok. isto tako rekla je da će brzo mijenjati lokaciju pa treba vidjeti...
prostor i higijena 9/10:
Sve čisto, sređeno, uredno, lijepo namješteno, ručnici i plahta čisti speglani friški. Zgrada je pohabana pa to uruši prvi dojam kao i dolazak u podrum ali kad se vrata otvore sve je ok.
Pregovori oko toga šta se nudi 9/10
Na licu mjesta, vrlo jasno i konkretno, pita što želiš ne želiš. Masaža je obavezna ali se isplati jer je kratka i kvalitetna. Nema diranja iznad ramena, sve je s gumicom, poze može kako hoćeš, anal nisam pitao. Preferira pola sata i jedno svršavanje ali da se dogovoriti i sat vremena s naglaskom da mora biti i pauze u sexu. sve ostalo je ok. Slike na netu su lošije nego što je u stvarnosti.
Kvaliteta usluge (očekivano dobiveno) 10/10
Masaža je top iznad očekivanja, fino ti izvuče mišiće i meni dobra predigra, oral je gumica i feeling gotovo ko da je nema što mi je super. Igra se sa sisama po alatu i da si truda kod sexa. Cura je gipka, vitka, lijepe samostojeće perky dvojke i dolje je uska. Jako. Krenuli smo nježno u startu i sve ok dalje. Prati reakcije za vrijeme ševe i gleda u oči. Nema požurivanja, nema prenemaganja i prilično je senzualna što se na prvu loptu ne bi reklo kroz razgovor, al moguće da sam joj se svidio pa... Ajd. Inače sam fan njok žena (najslađe je oko kosti) i zato sam i išao k njoj a izgleda da se moji standardi mršavosti razlikuju od ostatka foruma ili je nabacila koju kilu pa je tu malo ispod početnog očekivanja. Guza je fino utegnuta kao i noge i nigdje nema viška a zguza je super.
Cijena 400/800, value for money dobar, za ponovit ak će mi nova lokacija odgovarati.

Dogovor i dolazak 8/10
Drži se dogovora, prvo dobiješ ulicu a kućni broj kada si tamo i nema čekanja ili zavlačenja, javi se na telefon odmah tako da nema ni besciljnog bauljanja, nije primjetljivo. Nedostatak je nadzorna kamera od stana preko puta koja te možda može snimiti.
prostor i higijena 10/10
lijep moderan ugodan prostor, čisto, sređeno, uredno, ručnici i plahta čisti popeglani u pozadini neka muzikica jedva zamjetno ugodno
pregovori oko toga šta se nudi 10/10
Oral bez ostalo sa, anal nisam pitao. pita što želiš voliš full jasno i nema nebi zavlačenja ili kenjavljenja. full ugodna u razgovoru opuštena,nema štopanja vremena ili požurivanja, javljanja na telefon itd. posveti se tebi. Pola sata je jedno svršavanje sat vremena je možeš li izdržati toliko...
kvaliteta usluge i očekivano dobiveno. 11/10
Fotke su malo starijeg datuma ali su njene. Zaokružila se u odnosu na njih i za moj ukus je to gornja granica da se ne okrenem i odem ali ja volim njok žene pa to uzmite s rezervom, daleko do toga da je debela, vitka je, sise lijepa trojka, fina guza. Spika, prilagođavanje, nastojanje da ugodi - premija. Za preporučiti svakom. Sve teče nekako glatko i ugodno, prirodno. Idealno za otić ako gubiš jumf ili si početnik u ovom sportu.
Cijena 400/800, value for money odličan, za ponovit unatoč ljubavi prema njoku.
Super recenzija...Da same pisale nebi bolje to napisale
 
Prije sedam dana, sam pokušao doći do Leone, odgađa sastanak od 12 do 15 do 20 i tako u nedogled, i to po četvrti put, odustajem od nje definitivno. Baš me briga što je oprezna ali tako dobra nije niti jedna. Koja je ovo jadna zemlja Hrvatska. Nema jedne koja liči na nešto a da se možeš lako dogovoriti, odoh ja u FKK klubove po Sloveniji, tamo vidiš kakve su i biraš, to je prava stvar.
Koji klub preporučaš u Sloveniji? I dali su to Slovenke?
 

B2B 400. Cura je stvarno zgodna i OK je, opuštena. Prvo malo blagog utrljavanja, B2B koji je OK i ručni završetak. Kome je to dovoljno, preporučam.
 
Bok ekipa, pošto sam novi bilo bi red da i ja neka iskustva ostavim...

https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/vatrena-ela-oglas-4641002

Bio kod Ele vise puta, komunikacija lagana, slike ne bi reko da su njene, ali sve u svemu ok, vidi se da žena ima staža, zbog pušenja se vraćam stalno kod nje, nije debela, ali je velika. Isto tako malo je opićena voli puno prićat. Uglavnom pušenje bez, sex sa kapicom, na žalost više ne radi anal pa nisam to uspio probati, ali sve u svemu zna žena :)

BTW jel ima tko za preporuku da radi anal, ali da je dupe vrhunsko ?
 
Bok ekipa, pošto sam novi bilo bi red da i ja neka iskustva ostavim...

https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/vatrena-ela-oglas-4641002

Bio kod Ele vise puta, komunikacija lagana, slike ne bi reko da su njene, ali sve u svemu ok, vidi se da žena ima staža, zbog pušenja se vraćam stalno kod nje, nije debela, ali je velika. Isto tako malo je opićena voli puno prićat. Uglavnom pušenje bez, sex sa kapicom, na žalost više ne radi anal pa nisam to uspio probati, ali sve u svemu zna žena :)

BTW jel ima tko za preporuku da radi anal, ali da je dupe vrhunsko ?
Ela nemoj samu sebe hvalit 😋
 
Bok ekipa, pošto sam novi bilo bi red da i ja neka iskustva ostavim...

https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/vatrena-ela-oglas-4641002

Bio kod Ele vise puta, komunikacija lagana, slike ne bi reko da su njene, ali sve u svemu ok, vidi se da žena ima staža, zbog pušenja se vraćam stalno kod nje, nije debela, ali je velika. Isto tako malo je opićena voli puno prićat. Uglavnom pušenje bez, sex sa kapicom, na žalost više ne radi anal pa nisam to uspio probati, ali sve u svemu zna žena :)

BTW jel ima tko za preporuku da radi anal, ali da je dupe vrhunsko ?
Pozdrav kolega, mislim da jedino prva slika nije njezina. A što se tiče usluge, slažem se s tobom, usluga je dosta dobra, jedino što me ubila s nekom glupom pričom, baš glupu spiku ima, ali kažem sve ostalo je bilo dosta dobro
 
Bok ekipa, pošto sam novi bilo bi red da i ja neka iskustva ostavim...

https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/vatrena-ela-oglas-4641002

Bio kod Ele vise puta, komunikacija lagana, slike ne bi reko da su njene, ali sve u svemu ok, vidi se da žena ima staža, zbog pušenja se vraćam stalno kod nje, nije debela, ali je velika. Isto tako malo je opićena voli puno prićat. Uglavnom pušenje bez, sex sa kapicom, na žalost više ne radi anal pa nisam to uspio probati, ali sve u svemu zna žena :)

BTW jel ima tko za preporuku da radi anal, ali da je dupe vrhunsko ?
Koliko perzijskih denara?
 
Bio sam u Zg prošli tjedan , neznam jel to mene neko izjegava ali za dobit nešto s EGE jave se tri od 15 poruka a ove naše isto tako , možda sam fula uru za zvanje , kada je najbolje zvati , bio sam u Hotelu i čini mi se da naše izbjegavaju hotele ?? Može pomoć
 
I komunikacija je preko whatsappa i da točne upute slikovne. U onoj zgradi di je RBA banka ulaz je diskretan i od iza pa opet u haustor u prizemlju do kraja. Oba je visoka i krupna u smislu jaka ali nije debela. Ali ja sam se okrenuo jer sam otišao po fist a ona nije znala da je dogovorila fist, jer je očito netko drugi dogovarao i to mi je bio Turn off i odustao sam
 

Napokon uspio uloviti i nju 🙂
Gledao zadnji put kad je bio aktivan oglas i fulao za jedan dan…

sta da kažem
- 400kn/30min klasika - oreo i zaštita poslije
- ona je na slikama - ali je malo punašnija sad nego npr na onoj trećoj slici di pokazuje sise
- lokacija Špansko - 5 minuta od onog novog Z centra
- na vratima me dočekala u nekom crnom negližeu
- ponudila tuš, a ja prihvatio (tušnuo se prije nego sam krenuo do nje, ali ova vrućina i bio sam sav znojan na njezinim vratima 🤣)
- čekala me na krevetu nakon tuša
- pitala me prvo šta volim (kad sam rekao sise pustila ih je van - necu ulaziti u veličine, ali lijepe, ne premale, čvrste 🙂)
- počela sa BJom, mijenjala između pušenja i trljanja sisama (sto je bilo napaljujuće za popizdit)
- solidna akcija u par poza.
- ima malo veće dupe (nije debela pak), ali baš dobru i čvrstu guzu. Čak sam je par puta i spanknuo 🙂

ponovit ću dok se prilika pokaže 🙂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh