ZAGREB - Iskustva & recenzije


da ne ispadnem samo kao voajer koji čita recenzije, a nikada ništa ne napiše, evo moja jedna. kratak uvod: na oglasniku sam bio aktivan prije cca 7-8 godina kad je bilo solidnih cura - brineta s kvatrića, andrea baskijera, mala prekrasna na trešnjevačkom placu kojoj se znao zalomiti sex bez kondoma jer ga je voljela i jer su joj se neki svidjeli..osim što je bilo zgodnih, uglavnom su cure bile korektne..ali onda se neki kurac dogodio, sve zgodne (suprotno od one fore) su otišle doma i danas imamo to što imamo.
potaknut dobrom recenzijom jednog forumaša, nazovem ovu s linka. forum floskula - dogovor lagan, 300 opuštajuća, b2b 400, ostalo u prostoru. dođem na Knežiju, otvori cura koja izgleda dovoljno dobro da se ne okrenem. u nekoj prozirnoj haljinici koja ne ostavlja mnogo mašti i štiklama (veliki plus) kužiš da ima dobre noge, dobru guzu, sise nepostojeće. ono što bode oči to je lip job gone wrong, baš je mladunče od patke po tom pitanju, ali ima fetišista koje to vole. ima mengu, kaže, pa ništa odnosa, ali može bj. 's tim usnama?' mislim si ja i ljubazno odaberem opuštajujuću (kako brate opuštajuća kad trebam biti napet). međutim, ono bitnije u cijelom iskustvu je njena spika, ima lagano nazalan glas i pseudointelektualnu filozofiju sa sniženja benzinske stanice. no, idiot koji je prošao sve, navuče se na tu spku, tj počne sudjelovati. ali, ta sipka polako ulazi u mozak i prestaje biti masaža i to sve postaje neko neravnopravno nadmetanje koje više nije napaljujuća atmosfera. ima frajera kojima se ne spušta i svrše za minutu, ima ih kojima se ne može dići. ja nisam prvi, ali nisam ni drugi, mogu ševit cijelu noće bez da svršim, a mogu i više puta. poanta je da je sex vaginalan, a ne cerebralan. uglavnom, masira ona mene po leđima i ide ta spika (ta masaža čak nije tragedija), kaže okreni se. okrenem se ja, ona na mobitel neke poruke. skužiš da je u nečemu, po vlastitiom priznanju život joj je trenutno u disbalansu i to dodatno ubija atmosferu..
oduljio sam. krene ona meni njega, ali i dalje njena spika, uopće ne dopušta da se napališ na to tijelo već samo te kljunaste usne koje se miču. i sad se meni počne dizat, ali nikako da krene. na to će ona nešto u stilu 'gle, ne moraš ti svršit, vi dečki možete i doma, bitno da si zadovoljan s masažom, a drugi čekaju' i baci dvije vlažne meni na trbuh. do tada sam već bio ispižđen da mi nije više bilo do svršetka i krenem se bez riječi odijevati. ona skuži da nešto nije u redu i krene spike tipa 'pa daj, nisam tako mislila, šta je sad, ajde dođi opet...' ajde dođi opet?!
sjetio sam se Josipe s Kajzerice koja je imala sličnu spiku..ali Josipa je meni rekla 'ne ideš ti nikamo dok ne svršiš'...i ne da sam svršio, nego... bio sam u to doba kod sigurno 20 različitih cura - neke samo masaža, neke sex - i sa svakom sam svršio. ovo je prvi put da nisam zbog jedne od najdebilnijih priča koje sam platio 300 kuna. sad da mi je vratiti vrijeme i da mogu platiti 3000 za drkicu, a da mi vrati 300 za priču, odmah bih pristao, jer je ovo preplaćeno milijun.
neću nikome sugerirati da ne idu, pokušajte iskoristit nešto iz mojeg iskustva...
 
Isto kao i kolega bootleg, da ne ispada da trolam samo došao ja s mora napaljen ko Ante Delija na osvajanje PFL turnira i milion dolara; dogovorio sve sa Viki, žena preko wapa sve fino objasnila, došao na lokaciju oko 19:30 od tada ni traga ni glasa ne javlja se, na poruke ništa ne odgovara, oke kontam koji k..... Jel u meni problem ili? Ako nešto dogovorim s nekim ja to smatram svetinjom al eto očito živim naivan u ovom svijetu; uglavnom jaja puna svega i svačega zovem dalje ovu, onu nijedna se ne javlja i eto javi se Marina DS.... Ako je to uopće ona: žena u 50 im godinama, kratka kosa, mršava, zaista nije zgodna ženska al eto šta ćeš kad se već javila otišao sam do nje( 21:30) haha, prvo smo pričali o svemu i svačem i onda je krenula pušiti kitu da bi na kraju svršio u usta. Sveukupan dojam pušenje ništa specijalno, jedini kompliment svršavanje u usta😎.
Izgled: 5/10
Oral: 6/10
Ako je to ta Marina DS zaista ništa specijalno.
 
Isto kao i kolega bootleg, da ne ispada da trolam samo došao ja s mora napaljen ko Ante Delija na osvajanje PFL turnira i milion dolara; dogovorio sve sa Viki, žena preko wapa sve fino objasnila, došao na lokaciju oko 19:30 od tada ni traga ni glasa ne javlja se, na poruke ništa ne odgovara, oke kontam koji k..... Jel u meni problem ili? Ako nešto dogovorim s nekim ja to smatram svetinjom al eto očito živim naivan u ovom svijetu; uglavnom jaja puna svega i svačega zovem dalje ovu, onu nijedna se ne javlja i eto javi se Marina DS.... Ako je to uopće ona: žena u 50 im godinama, kratka kosa, mršava, zaista nije zgodna ženska al eto šta ćeš kad se već javila otišao sam do nje( 21:30) haha, prvo smo pričali o svemu i svačem i onda je krenula pušiti kitu da bi na kraju svršio u usta. Sveukupan dojam pušenje ništa specijalno, jedini kompliment svršavanje u usta😎.
Izgled: 5/10
Oral: 6/10
Ako je to ta Marina DS zaista ništa specijalno.
Mislim da nije Marina DS jer ona ne radi popodne
 
Isto kao i kolega bootleg, da ne ispada da trolam samo došao ja s mora napaljen ko Ante Delija na osvajanje PFL turnira i milion dolara; dogovorio sve sa Viki, žena preko wapa sve fino objasnila, došao na lokaciju oko 19:30 od tada ni traga ni glasa ne javlja se, na poruke ništa ne odgovara, oke kontam koji k..... Jel u meni problem ili? Ako nešto dogovorim s nekim ja to smatram svetinjom al eto očito živim naivan u ovom svijetu; uglavnom jaja puna svega i svačega zovem dalje ovu, onu nijedna se ne javlja i eto javi se Marina DS.... Ako je to uopće ona: žena u 50 im godinama, kratka kosa, mršava, zaista nije zgodna ženska al eto šta ćeš kad se već javila otišao sam do nje( 21:30) haha, prvo smo pričali o svemu i svačem i onda je krenula pušiti kitu da bi na kraju svršio u usta. Sveukupan dojam pušenje ništa specijalno, jedini kompliment svršavanje u usta😎.
Izgled: 5/10
Oral: 6/10
Ako je to ta Marina DS zaista ništa specijalno.
E da Viki ti nevoli radit kasno tak je meni rekla ja došao u 15 h kod nje
 
Jest, i zna zeznut pa se kasnije izmotavati. Da li neko misli ili zna da je na necemu?
I mene je sjebala. Kaže da ne voli radit navečer, onda sama ponudi 21h i ja još pitam jel joj 21h ok jer je rekla da ne voli kasno. I veli da je. I ja dođem i kurva se ne javlja. Mislim da nije na ničemu samo je malo tupava. Tak mi djeluje
 
I mene je sjebala. Kaže da ne voli radit navečer, onda sama ponudi 21h i ja još pitam jel joj 21h ok jer je rekla da ne voli kasno. I veli da je. I ja dođem i kurva se ne javlja. Mislim da nije na ničemu samo je malo tupava. Tak mi djeluje
A daj mi reci jel si je zvao na mob il na wapp jel ona ti zna wapp isključit i jel si bio več kod nje
 
Kako sam se zajebao jaoooo dns moram iskupljenje obavit ahaha. Ima neko preporuku? Evo Viki javlja da joj je žao šalje uplakane emotikone na wapu hahaha kakav show program. Smislit ću nešto
 
Viky je super, ali te fore da se dogovoris, da potvrdi pol sata prije i da se onda ne javlja ni na telefon ni na WA... To je u kurcu. Poslije se ispricava. Vidis da je bila na WA, ali ne odgovori. Bzv da se dogovara ako ne moze i jis pol cuke prije zove da provjeri jel dolazim.
I tak par puta. Zajebe sve pozitivno.
A Ninja..., ne znam jel dobije proviziju🤣 ili kaj, ali toliko nekriticko hvaljenje ne kuzim
 
Viky je super, ali te fore da se dogovoris, da potvrdi pol sata prije i da se onda ne javlja ni na telefon ni na WA... To je u kurcu. Poslije se ispricava. Vidis da je bila na WA, ali ne odgovori. Bzv da se dogovara ako ne moze i jis pol cuke prije zove da provjeri jel dolazim.
I tak par puta. Zajebe sve pozitivno.
A Ninja..., ne znam jel dobije proviziju🤣 ili kaj, ali toliko nekriticko hvaljenje ne kuzim
A gle i meni se nije javljala kad sam je zvao i onda se ipak javila nakon par min ali zato usluga je poslje bila vrhunska jebeno me zadovoljila
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh