ZAGREB - Iskustva & recenzije

Ova kod koje sam ja bio je radila i lizanje jaja i supka, i dala je da ja njoj lizem supak, i footjob. Ostavio sam recenziju. Naravno, jos sam je tokom dopisivanja na whappu pitao jel radi to to i to, da ne bude zabune kad dodjem. Iako znam da ni to nije najsigurnije, s obzirom da nekad sa agencijom se dopisujes ili pimpom, tak da sam joj sve to jos ponovio kad sam dosao, i sve ok.
 
Dobra, stara, Leona, malo ju teže dobiti ;)
Ja sam bio prije 10-ak dana i to nskon nekoliko godina jer ju je nemoguce dobiti u normalno vrijeme. Ovaj put sam uspio, ali...
Kad sam dosao djelovala mi je premrsavo za Leonu, ali glas je njen, fizionomija njena, ali barem 10kg laksa nego prije. Csk sam ju pitao ds nije neka druga koja slici na Leonu.
Uglavnom mi nije vise onako sexy, pusenje i anal sve super, ali mi je bas nilo razocaranje jer sam se napalio na staru Leonu. I jos to sa lijevom sisom...
Ne znam, mozda fakat nije bila Leona
 
Evo opet moje recenzije. Jučer dođem u ZG i ponovo totalno izvisim (u tri pičke materine, to je već drugi put!😡). Kupio babski mobitel sa krupnim brojevima, sa novim brojem, bon od sto kuna... Dakle suhog kurca se vratim jučer kući jer su brojevi sa jebenog PO ili bili ugašeni ili nisu zvonili ili zauzeti. Wtf😡!!! Ne, nisam izdrko i danas od jutra kreće dan naopako! Prvo, ustanem i utvrdim da se zbog napaljenosti nemogu normalno popišat, a da ne zapišam kotlić i kupaonu... Odem u kuruze jer se budem upišo, izvadim kurac, pritisnem prema dolje i - ZAPIŠAM SAM SEBE KO NAJGORI KRETEN - jer se od visokih stabljika vratilo sve na mene. Psovo sam sve psovke koje sam ikad čuo u životu!!!😡 Otuširam se, presvučem se i krenem radit na voću. Gurajući prazne tačke, proradi mi zločesta mašta, zamislim da su ručke noge sa onih lažnih slika sa PO i da jebem u fullu!!! Zakvačim sa lukom ispred točka komadinu zemlje i - PADNEM NA TAČKE I NABIJEM KURAC NA TOČAK!!!😱 Nisam mogo ustat 20 minuta od bolova, skoro se onesvijestio!!! Sad sjedim u kući i tipkam po forumu, pijem pivo i slušam Bebeka "Šta je meni ovo trebalo!"
E to je nekaj najgorega kaj ti se more dogoditi koji peh čovječe!! Na to bolje da računaš svaki put jer nikad ne znaš kad ti se može dogoditi..
 
Viktorija.

Naisao sam na nekoliko mjesta gdje se spominje njena pretjerana mrsavost. Mozda to ovisi o ukusima o kojima se, jelte, ne raspravlja no htio bih naglasiti kako je meni prezgodna u tijelu, manekenski tip, lijepe guze, fantasticne roze pice koju sam jednostavno morao i jezikom probati kad sam je vidio blizu svom licu tijekom necega sto je preraslo u fini 69 a pocelo je jako dobrim BJ. Male slatke grudi, zgodnjikava faca, lijepe plave oci i osmjeh te umjetna usta. Ljubi se drzeci lice blizu i cekajuci trenutak napetosti. Fantasticna je u tom GFE.

Dogovor jednostavan, preko wp. U akciji uziva ili to barem jako dobro glumi, gledajuci se katkad potajice sa strane u ogledalo.

Nema pozurivanja i broj svrsavanja je neogranicen. U usta takodjer. Nakon prvog svrsavanja isao je dobar BTB koji je onda jako brzo zbog toga presao u deep throat BJ i onda u zestoku akciju.

Sve u svemu sjajno iskustvo, i po mom nekom skromnom iskustvu u ZG je tesko dobiti nesto bolje od Viktorije

Jel to ta?
 
viktorija je ekstra pićka bio dosta puta kod nje stvarno uživa ne požuruje i savršen je omjer uloženo dobiveno za te pare predobro puši ljubi se i mazi tko to voli može joj se svršiti u usta guta sve svaku kapljicu
 
Malo jaca,godine do 30,grudi 4-5.Kaze da ima prostor ali kad dodes izmisli nesto,kao sad mi bas gazda dosao pa nemozemo u sobu.Prvi put uzeo pusenje u autu a drugi put se okrenuo i otisao
Ljudi kad pišete recenzije pišite istinu. Nije malo jača nego predebela. Visina max 160 a kg oko 90 grube i ispucale kože.Grudi su dobra petica a što se akcije tiče tu je stvarno dobra i neumorna pa tko voli takve cure bit će prezadovoljan.Godina 25-26.
 
žena od svojih 50god, mršava minijaturnih sisa, rekao bih mršavija od pantere, u faci neprivlačna, plus joj je što je pristojna i ok napravi atmosferu i trudi se, masaža bez ulja, orla bez gumice, komplet nisam uzeo, 200 kn pol sata, ne bih ponovio.
 
žena od svojih 50god, mršava minijaturnih sisa, rekao bih mršavija od pantere, u faci neprivlačna, plus joj je što je pristojna i ok napravi atmosferu i trudi se, masaža bez ulja, orla bez gumice, komplet nisam uzeo, 200 kn pol sata, ne bih ponovio.
Gdje je prostor ?
 

+385955605824
0955605824
Anakovac
Ana kovac

Njene slike. Faca OK, tijelo osrednje ali usluga koma. Kurac dva puta u usta i kad ces svrsiti. Platio 400 za 15 min. Mobitel zvoni za vrijeme akcije i gleda mobitel za vrijeme akcije. Bacen novac slijedi gađenje samom sebi jedno mjesec dana pa onda opet ispocetka
Koja je lokacija?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh