ZAGREB - Iskustva & recenzije

Erotik djevojka
095/549-2760

Plavusa u kasnim 40-tim , krupna i čvrsta žena , velika stražnjica , čvrsta bez celulita , velike grudi , dobre 4-ke , možda i 5-ce.

Lagan je dogovor , ali jako ju je teško dobiti na telefon

Ako idete kod nje , onda je radnja u njezinom stanu , Cvjetno naselje , Veslačka.
Prostor je uredan , a akcija se odvija u dnevnom boravku na razvučenoj garnituri .
Cistu plahtu stavlja pred vama , cisti ručnik i obavezno tuširanje .
Oral je bez kondoma i odgovorno tvrdim jedan od najboljih koje sam dobio u posljednje vrijeme .

U sexu je raspoložena za sve pozicije , moram napomenuti da je jako uska dolje tako da je doživljaj potpun.
Vrijednost kod nje u stanu je 350/500 , ne znam koliko traži ako dolazi kod vas , nisam ju pitao. Anal ne radi .

Zakljucak :
Meni osobno jedna od dražih Milfica , profesionalna i kulturna . Voli puno pricati , koga smeta neka se iskopča . Fizički izgleda kao dobro držeća mama .
mene zanima da li da joj se svrši u usta, kad sam ju pitao je poklopila, a meni je to dosta bitno, oa ako bih zna da to da, onda bih išao, ja sam napisao recenzije za neke druge, pa kog zanima, neka pogleda slobodno :D
 
a kod ove tetke da je otišao :

Proveo bi se kao Sulejman Veličanstveni , dobio bi ispiranje mozga i jebanje u zjenicu oka svoga 😂
 
a kod ove tetke da je otišao :

Proveo bi se kao Sulejman Veličanstveni , dobio bi ispiranje mozga i jebanje u zjenicu oka svoga 😂
Auu buraz ovu sam ti ja jednom zvao i tolko me pitanja ispitivala da sam je otero u kurac pa me maltretirala i zvala 2 dana i prijetila da joj uplatim bonove. Ona je pravo poremecena 😂
 
Bolje onda odi kod Dee na Kruge , jebeno izgleda i već si unaprijed pripremljen da za 20 min ideš van iz stana .
 
091/563-9653
Nova bucka u gradu
Zovem ju, kaže da nudi oral i anal, klasiku nema. Kažem da ču doči na oral, dođem na lokaciju, prizemna garsonjera male zgrade. Otvara mi cura, visina oko 155-160, a težina debelo preko 100...procijenio bi čak na 120, mlada cura. Uglavnom uzeo sam oral. I za to vrijeme ju pitam, zašto neda u picu, jer je napisala da daje oral, anal i razne fetiše uz doplatu. Kaže da neda picu jer je to ipak "nešto intimno što veže sa emocijama"...ha, ha, ha. Uglavnom bio sam na brzinskom oralu i nebi ponovio. Ipak je jako predebela i radi bez imalo strasti, serijski. Cijene od 300 na više. Uzeo sam brzinski oral koji sam joj spustio uz nagovor na 200.
 
Bok imas linkove za cure da vidimo kak izgledaju?
Sexy Mia izgleda više nije aktivna pa linka nema... smrc

Ova druga dva su klasični i ima ih na više mjesta


 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh