Smokva.com

Na Smokvi si nekad mogao naići na vrhunske, nestvarno dobre komade. Ali bilo je to prije desetak godina, kad je Smokva imala ulogu danasnjeg Seeking-a. Oni koji su imali srecu da upoznaju Ivanu sa Jaruščice (prekrasnu crnu curu s ogromnim prirodnim sisama) ili Danielu iz Dugog Sela (prototip milfače) znaju o čemu govorim. Danas je Smokva obicna navlakusa.
 
Na Smokvi si nekad mogao naići na vrhunske, nestvarno dobre komade. Ali bilo je to prije desetak godina, kad je Smokva imala ulogu danasnjeg Seeking-a. Oni koji su imali srecu da upoznaju Ivanu sa Jaruščice (prekrasnu crnu curu s ogromnim prirodnim sisama) ili Danielu iz Dugog Sela (prototip milfače) znaju o čemu govorim. Danas je Smokva obicna navlakusa.
Slicno je bilo i na iskrici iako je to sajt koji je prije 15 godina imao ulogu tinder/badoo kombinacije. Danas je to odron od sajta na kojemu je prosjek godina +40 i sve odreda razvedene s 1 ili 2 djece koje traze gle cuda ozbiljne veze ili brak🙈
 
Na Smokvi si nekad mogao naići na vrhunske, nestvarno dobre komade. Ali bilo je to prije desetak godina, kad je Smokva imala ulogu danasnjeg Seeking-a. Oni koji su imali srecu da upoznaju Ivanu sa Jaruščice (prekrasnu crnu curu s ogromnim prirodnim sisama) ili Danielu iz Dugog Sela (prototip milfače) znaju o čemu govorim. Danas je Smokva obicna navlakusa.
šta je to seeking?
 
Jucer nakon dugo vremena sam uspio dogovoriti druzenje sa solo curom sa smokve inace trazi parove ja joj poslao normalnu sliku i sliku alata svidilo joj se i dogovorili druzenje,kaze da neradi za lovu ja sam joj ostavio 50e koje je naravno sa zadovoljstvom uzela,sex je sa kondomom ostalo bez dala se ljubiti i lizati. Nick joj je zgpuca pa evo probajte mozda kome upali i od vas. Sretno
 
Jucer nakon dugo vremena sam uspio dogovoriti druzenje sa solo curom sa smokve inace trazi parove ja joj poslao normalnu sliku i sliku alata svidilo joj se i dogovorili druzenje,kaze da neradi za lovu ja sam joj ostavio 50e koje je naravno sa zadovoljstvom uzela,sex je sa kondomom ostalo bez dala se ljubiti i lizati. Nick joj je zgpuca pa evo probajte mozda kome upali i od vas. Sretno
Da mi je samo znati na kakav ulet je onapala? Ja joj pisem stalno, nije mi ni profil pogledala....
 
Sta mislite koliko bi smokva kostala kao webstranica kad bi se prodavala inace ide ukupna zarada mj x 24mj znaci cijena je zarada u 2god

Najjrade bi obriso sve one racune pederske tamo fuj bokte cijela stranica sa oglasima pederska svaki oglas je gay oglas jesu oni normalni sta nitko ne voli zene ili se likovi oblace u zene ili su pederi mada je to isto
 
Sta mislite koliko bi smokva kostala kao webstranica kad bi se prodavala inace ide ukupna zarada mj x 24mj znaci cijena je zarada u 2god

Najjrade bi obriso sve one racune pederske tamo fuj bokte cijela stranica sa oglasima pederska svaki oglas je gay oglas jesu oni normalni sta nitko ne voli zene ili se likovi oblace u zene ili su pederi mada je to isto
Treba napraviti novu stranicu na istu foru ali ako zelis profil na toj stranici uvjet je potpisana slika ili neki drugi nacin autentifikacije! Tak da bi samo autentični profili bili!
 
@Onix86 To kosta puno vise nego da se otkupi takva stranica jer je to zastarjela verzija treba svasta nesto nadogradit ubacit.

A i ne znam kako bi se to promoviralo a smokva je poznata
 
Ja da sam vlasnik smokve nebih je nilada prodavao! To je siguran izvor prihoda praktički doživotno! Dokaz tome ti je činjenica da uopce ne ulažu u stranicu! Niti malo je nisu modernizirali ili unaprijedili! Boli njih kurac kad lova kaplje svaki mjesec!
 
Znate li kaj mi se dogodilo?
SMOKVA mi je obrisala stari profil, koji je aktivan od 2015., na kojem sam imao plaćenu pretplatu još 13 dana.
Zašto?
Ne znam ni sam.
Zadnje kaj je bilo da sam imao dogovor s jednom ženom za seks, ona mi je poslala slike, ali kako sam na poslu nisam bio u stanju pogledati iste sekunde. Pričao sam sa šefom 10ak minuta i nakon toga palim SMOKVU i vidim poruku od jednog korisnika da samo drkam na slike i da će me prijaviti adminu.
I nakon toga mi je profil obrisan.
Zahtijevam sad tamo da mi se vrati stari profil i 13 dana pretplate jer nisam drkađija. Imao sam ozbiljan dogovor s tom ženom, ali nisam bio u stanu odgovoriti unutar 10 minuta jer sam na poslu.
Tak da mislim da je taj postupak bio neopravdan i u potpunosti pretjeran.
Čudi me da nisi skužio princip rada Smokve. Administratori i vlasnici stranice puštaju stalno nove i lažne profile ua koje pretežno moraš imat pretplatu za javit im se. Većinom odgovor i ne dobiješ a ako ga dobiješ to je poruka dvije, bezveze. Postoji možda 15 do 20 posto autentičnih ženskih i možda 5 posto parova, ostalo su prevare i namamuše. Moraš imat ludu sreću da baš tebe uoči ta neka koka željna seksa jer u prosjeku žene imaju po 500 do tisuću neotvorenih poruka...
 
ekipa, za 10ak dana ostajem solo u Zagrebu na malo duže vrijeme i volio bi se opustit ne s nekom curom iz plavog oglasnika već sa Smokve ili Forbidden Fruita. na Smokvi sam bio više puta, prije sam imao par susreta, zadnje vrijeme slabo.
da li predlažete da se aktiviram na Smokvi ili na Forbidden Fruitu?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh