Smokva.com

Ta smokva je nekad bila dobra mogao si dog sevu za 15min a sad je leglo pedera i laznih profila koje kreiraju admini da bi se plaćala clanarina i zicara bonova, tamo vec ni nema zena!
A sa ne govorim da je sajt na razini 2005 godine i nije moderniziran godinama. Dakle ni grama truda da se sajt poboljsa i ucini boljim
 
Jel bio tko sa parom iz smokve , negdje kod Krapine, cca 50 god, lik vozio mercedes, kuca sa bazenom....bio tko kod njih?
Malo čudni likovi ja dogovarao s njima i prvo im nije smetalo što sam u vezi i kad smo dogovorili konačno da dođem napisali da nek se ne ljutim al ne žele s nekim ko je u vezi.
 
A sa ne govorim da je sajt na razini 2005 godine i nije moderniziran godinama. Dakle ni grama truda da se sajt poboljsa i ucini boljim
zasto ga cinit boljim kad imaju brdo retardiranih koji kupuju clanarinu da bi mogli slat poruke laznim profilima i ima mozda 5 zena koje nikad niko nije jebo.. koje su tamo samo da bi se povremeno pojavile na kameri da te uvjere kako smokva ima zene :)
 
Dogovarao s njima, stvarni su ali komplicirani...Mislim da su iz Siska i oni hoće da ti doletiš u Sisak kada se njima digne, da uvijek budeš spreman i čekaš poziv...Mene to ne jebe niti mogu tako, tak da nismo se družili niti upoznali
Pa da svi imaju neke uvjete i oni vode glavnu rijec bas su svi pisali redom nema nikakih dogovora samo zamaranje
 
Pa da svi imaju neke uvjete i oni vode glavnu rijec bas su svi pisali redom nema nikakih dogovora samo zamaranje
Fora ti je u tome da parovi mogu birati, tisuće tipova i onda ako par nije korektan, ne dogovara samo s jednim tipom, na kraju uvijek nekoga sjebu jer odaberu nekog drugog...Ta pažnja i stotine poruka im pomuti mozak i umisle si da su nekaj posebno pa se tako i ponašaju...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh