Smokva.com

Ima li tko iskustva sa slijedecim parovima, nemam vise njihov kontakt pa ako netko ima da mi se javi u privat.
1. Par iz okolice Krapine, nick bio nesto kao miqula, dosli sa Mercedesom po mene u Krapinu
2. Par kod Jankomira, krizanje škorpikove i kovinske, podsusedsko dolje ili tak nesto
3. Cura mlada iz dalmacije, pokupio ju kod Utrina dm, nije imala prostor, kontakt uvijek na viber
 
Ima li tko iskustva sa slijedecim parovima, nemam vise njihov kontakt pa ako netko ima da mi se javi u privat.
1. Par iz okolice Krapine, nick bio nesto kao miqula, dosli sa Mercedesom po mene u Krapinu
2. Par kod Jankomira, krizanje škorpikove i kovinske, podsusedsko dolje ili tak nesto
3. Cura mlada iz dalmacije, pokupio ju kod Utrina dm, nije imala prostor, kontakt uvijek na viber
Mislim ne upecate nijedne solo onda se bosti s parovima to mi ne pada na pamet da muž čeka iza s kamerom i ko zna nožem
 
Par ili solo dama iz Slavonije i okolice?.

Samo mi treba nick da znam kome da pošaljem poruku.
Da ne cekam bezveze i trošim vrijeme.
Bio bi zahvalan.
Svako dobro svima za Blagdane.
 
Smokvu drzi Admin iz Rijeke..koji otvara oko 70% lažnih ženskih profila..drugo si profili od pedera..pravi žena je na smokvi manjemod 10%>> jbg..ne gubi vrijeme
 
Vidio sam prije jos kad sam gledo sta ima tamo pametno da i parovi imaju problem nac drugi par a kamoli da ovako trazis zensku
 
Moj skor su dvije cure i jedan par iz Rijeke..u osnovi je Smokva gubljenje vremena.. jos ako prosjecno izgledas neces jebati nista.. moje skromno mišljenje.. smokvu su unistile nove aplikacije.. Tinder..pa FB dating i druge.. smokvu gura jos samo admin iz Rijeke koji otvara lažne ženske profile.. njemu dobro dođe svaka uplata.. portal je star preko 25 godina..o nije se nista promijenijo..znaci solo muskarci zabiravite Smokvu 😁
 
Smokvu drzi Admin iz Rijeke..koji otvara oko 70% lažnih ženskih profila..drugo si profili od pedera..pravi žena je na smokvi manjemod 10%>> jbg..ne gubi vrijeme
Smokvu ti drži isti ovaj koji drži i ljubavni oglasnik,hahahhh.....pa uplate za članarinu i ovdje i tamo ti idu na isti broj...zbroji dva i dva:)
 
Na prste jedne ruke in možes nabrojati..imaš.onu iz njemacke.. 52 godine..angels nick.. na fotkama dobra.. imam njen broj..a u zivo ruzna..iz Zagreba imaš par moje si real.. imaš.onu staru iz Varaždina..koja ima preko 50 godina.. na profilu 45.. cupava picka.. Milff50.. itd sve je to mrsavo
 
Jel ta stranica funkcionira uopće još? Sad sam se probao registrirat i cijelo vrijeme mi govori da mi s mailom nešto ne valja,a napravio sam sve kaj sam trebao
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh