Smokva.com

Pitanje u vezi stranice. Bez članstva se može samo odgovoriti na poruke koje sam primio ili ni to ne prolazi bez članstva? Nakon pokušaja slanja poruke me prebacilo na stranicu za članstvo a za odgovor na primljenu poruku kao da je poruka prošla
 
Pitanje u vezi stranice. Bez članstva se može samo odgovoriti na poruke koje sam primio ili ni to ne prolazi bez članstva? Nakon pokušaja slanja poruke me prebacilo na stranicu za članstvo a za odgovor na primljenu poruku kao da je poruka prošla
Poruka ti nije prošla, a tipkat možeš samo ako je sugovornik/ca neki super premium (tako nekako se to zove kod njih)
 
Pozdrav svima imam pitanje. Koja je dating stranica po vama najbolja i isplativa? Da li postoji kakva stranica da mozes besplatno pisat poruke i da ne gnjave sa potvrdom vlastite fotografije ili sa potvrdivanjem broja mobitela? Dosad sam isprobao sljedece stranice i nisu mi odgovarale: badoo, iskrica,twoo,tinder,seeking. Hvala na savjetima i informacijama.
 
Pozdrav svima imam pitanje. Koja je dating stranica po vama najbolja i isplativa? Da li postoji kakva stranica da mozes besplatno pisat poruke i da ne gnjave sa potvrdom vlastite fotografije ili sa potvrdivanjem broja mobitela? Dosad sam isprobao sljedece stranice i nisu mi odgovarale: badoo, iskrica,twoo,tinder,seeking. Hvala na savjetima i informacijama.
Nije da se hvalim al u zadnjih mjesec dana sam posevio dvije zenske na iskrici. Po meni je tam najlakse nešto upecat kad ih je 70 posto rastavljeno... Nije sad da su tam top modeli al za posevit su i vise nego dobre ;) samo treba biti uporan i imat dobru spiku
 
Pozdrav svima imam pitanje. Koja je dating stranica po vama najbolja i isplativa? Da li postoji kakva stranica da mozes besplatno pisat poruke i da ne gnjave sa potvrdom vlastite fotografije ili sa potvrdivanjem broja mobitela? Dosad sam isprobao sljedece stranice i nisu mi odgovarale: badoo, iskrica,twoo,tinder,seeking. Hvala na savjetima i informacijama.

Imaš facebook dating, on ti je potpuno besplatan. Ali teško da će ti tamo uzvratiti lajk, a kamoli da ćeš neku upoznati ako nisi super zgodan. Čak i najveći gabori, pa i one od 60+ godina, gledaju izgled.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh