Smokva.com

ekipa, za 10ak dana ostajem solo u Zagrebu na malo duže vrijeme i volio bi se opustit ne s nekom curom iz plavog oglasnika već sa Smokve ili Forbidden Fruita. na Smokvi sam bio više puta, prije sam imao par susreta, zadnje vrijeme slabo.
da li predlažete da se aktiviram na Smokvi ili na Forbidden Fruitu?
Smokva je u zadnje vrijeme teska katastrofa previse pedera ,neodlučnih i kompliciranih parova .
Za Forbidenn cuo da je puno bolje i planiram napraviti profil tamo .
Moj savjet napravi par dobrih slika i napravi profil na Forbiddenu.
Vidim da par ljudi ovdje predložilo amatere ,nazalost nemam nekih saznanja za tu stranicu.

Pozz
ekipa, za 10ak dana ostajem solo u Zagrebu na malo duže vrijeme i volio bi se opustit ne s nekom curom iz plavog oglasnika već sa Smokve ili Forbidden Fruita. na Smokvi sam bio više puta, prije sam imao par susreta, zadnje vrijeme slabo.
da li predlažete da se aktiviram na Smokvi ili na Forbidden Fruitu?
 
Što se tiče smokve nisam baš imo sreće, našo sam jedan par samo, pa ako ima neki par koji je za druženje može se slobodno javiti
 
Ovako..mi smo par i nismo trazili lovu..dugo smo u tome..i tesko je naci muskarca da ti dojde posevit partnericu..imamo problema sa tim..a ok smo par i nismo ni ruzni ni debeli ni stari...ali muskarci imaju blokadu i strah da mu se nece dici ili da ce prerano svrsit..ili dojde na drogiran da mu pozli od uzbudenja..svasta smo vidjeli i dozivjeli..vrlo je tesko naci normalnog diskretnog frajera obdarenog i potentnog koji kuzi igrice cuckolda i fetisa
 
Ovako..mi smo par i nismo trazili lovu..dugo smo u tome..i tesko je naci muskarca da ti dojde posevit partnericu..imamo problema sa tim..a ok smo par i nismo ni ruzni ni debeli ni stari...ali muskarci imaju blokadu i strah da mu se nece dici ili da ce prerano svrsit..ili dojde na drogiran da mu pozli od uzbudenja..svasta smo vidjeli i dozivjeli..vrlo je tesko naci normalnog diskretnog frajera obdarenog i potentnog koji kuzi igrice cuckolda i fetisa
Pozdrav, od kud ste? Volio bi vas upoznat, pa ako ste za upoznavanje posto trazite pojedinca jer ja trazim par za druzenje. Javi se u poruke.
 
Ovako..mi smo par i nismo trazili lovu..dugo smo u tome..i tesko je naci muskarca da ti dojde posevit partnericu..imamo problema sa tim..a ok smo par i nismo ni ruzni ni debeli ni stari...ali muskarci imaju blokadu i strah da mu se nece dici ili da ce prerano svrsit..ili dojde na drogiran da mu pozli od uzbudenja..svasta smo vidjeli i dozivjeli..vrlo je tesko naci normalnog diskretnog frajera obdarenog i potentnog koji kuzi igrice cuckolda i fetisa
Pozdrav
Ako ste za javite se u inbox za dod
Decko sam iz zg imam iskustva u tome
A dalje cemo popricat
Hvala
 
Ovako..mi smo par i nismo trazili lovu..dugo smo u tome..i tesko je naci muskarca da ti dojde posevit partnericu..imamo problema sa tim..a ok smo par i nismo ni ruzni ni debeli ni stari...ali muskarci imaju blokadu i strah da mu se nece dici ili da ce prerano svrsit..ili dojde na drogiran da mu pozli od uzbudenja..svasta smo vidjeli i dozivjeli..vrlo je tesko naci normalnog diskretnog frajera obdarenog i potentnog koji kuzi igrice cuckolda i fetisa
A nama sto uzivamo u Cuckold-u ili trojki tesko iskren par naci :)
 
Pozz

Ima li tko kakvih iskustava sam mladim parom Volimosveparzgb ,vidim da imaju profil dosta novi i traž lovu za druženje .
Sve mi to nekako miriše na prevaru ?
 
Lp

Dali netko zna neki realan i stvaran par na podruciju OS SB DJ VU VK.
Slavonija uglavnom.
Da se ne javljam bezveze i ne gubim vrijeme.
Ako netko zna bio bi zahvalan.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh