Smokva.com

Nade se tamo svega, zavisi sto ko trazi, brzinsku sevu bez puno price, prijateljstvo, ima svega, po stupnjevima, tako je i toliko traje, ako si ok i normalan, imas normalan pristup, mozes nac i nekog normalnog ;)
 
Ima li ijedan par da je zainteresiran za druzenje iz Hercegovine sam mlad sam zgodan obdaren i izdrzljiv diskrecija zagarantovana.Ako je netko zainteresiran neka se javi na mail: ssddo6440@gmail.com
 
Da ne govorimo o fake profilima koje rade admini da se javljas samo da uplatis clanstvo. Tu i tamo odgovore jednom porukom i to je to.
 
Znaći smokva danas i smokva prije 10-ak godina nebo-zemlja blago rečeno. Prije si mogao popit piće s kim si htio, ljudi su komunicirali, družili se pa i ševili. Danas ako ti itko i odgovori ravno je dobitku na eurojackpotu.,
Pa zato sto su sve fake profili i administratori s laznim profilima da uplacujes i kontaktiras ih
 
Pa zato sto su sve fake profili i administratori s laznim profilima da uplacujes i kontaktiras ih
Pa postoji vjerojatnost što se toga tiće, ali ja sam mišljenja ipak da je prevelik omjer spolova na toj stranici. Izuzetan deficit ženskih profila itd. Pa realno kad pogledaš imaš cca 1000 muških profila na 1 ženski. A kad svi krenu slati poruke pa nekad i više njih tko ima volju za čitanjem tolikih poruka. Ja osobno poštujem svakoga tamo nevezano za orijentaciju, sklonosti i sl. pa očekujem da se to također poštuje, a što nije slučaj. Evo tu vidim ima par Hardswing, nadasve par krajnje korektnih i pristojnih ljudi. Ne nije reklama ili slično. Bili smo u komunikaciji, ali nismo se družili. Ta komunikacija je meni osobno bila najkorektnija komunikacija koju sam vodio unazad 12 godina tamo, a da ne pričam čega sam se sve naslušao od ljudi tamo, primarno žena. Od psihičkog maltretiranja pa do podizanja kaznenih prijava i slično. Svaka čast svakome i neka svatko bira što želi. Na kraju krajeva, ja sam mišljenja da su pojedinci koji tamo obitavaju (čast ostalih 99% ) doveli do te situacije koje spominješ.
 
Pozdrav.
Meni je Smokva ostala u jako lijepom sjećanju.
Upoznao sam dosta cura i žena na Smokvi.
Sa par njih sam i bio u vezi tako da sve što danas čitam o tom sajtu , doslovno pripisujem nervozi i nestrpljenju muškog roda ...
Potrebno je strpiti se malo i biti prije svega kulturan i fin..
Zaista se može naći kvalitetan partner bilo da je sex u pitanju ili pak veza ili što već...
Problem je što svi danas nešto traže na brzinu..
I imaju ljestvicu podignutu visoko..Jako visoko...
Muški tako traže nešto zgodno i prelijepo za pod jaja i nabrzinu a žene nešto bogato i situirano po mogućnosti sa kitom konja....
E tu je problem....
 
Pozdrav.
Meni je Smokva ostala u jako lijepom sjećanju.
Upoznao sam dosta cura i žena na Smokvi.
Sa par njih sam i bio u vezi tako da sve što danas čitam o tom sajtu , doslovno pripisujem nervozi i nestrpljenju muškog roda ...
Potrebno je strpiti se malo i biti prije svega kulturan i fin..
Zaista se može naći kvalitetan partner bilo da je sex u pitanju ili pak veza ili što već...
Problem je što svi danas nešto traže na brzinu..
I imaju ljestvicu podignutu visoko..Jako visoko...
Muški tako traže nešto zgodno i prelijepo za pod jaja i nabrzinu a žene nešto bogato i situirano po mogućnosti sa kitom konja....
E tu je problem....
Imam kurac ko teleću nogu
 
Pozdrav.
Meni je Smokva ostala u jako lijepom sjećanju.
Upoznao sam dosta cura i žena na Smokvi.
Sa par njih sam i bio u vezi tako da sve što danas čitam o tom sajtu , doslovno pripisujem nervozi i nestrpljenju muškog roda ...
Potrebno je strpiti se malo i biti prije svega kulturan i fin..
Zaista se može naći kvalitetan partner bilo da je sex u pitanju ili pak veza ili što već...
Problem je što svi danas nešto traže na brzinu..
I imaju ljestvicu podignutu visoko..Jako visoko...
Muški tako traže nešto zgodno i prelijepo za pod jaja i nabrzinu a žene nešto bogato i situirano po mogućnosti sa kitom konja....
E tu je problem....
Ovo si sad opisao i stanje uzivo izademo van svi nesto gledaju niko nece nista kad smo bili mi iz firme malo izasli niko nikom ne prilazi ma ni ne pokusavaju jer znaju da nemaju sanse jer zna se sta se sad trazi
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh