Smokva.com

Forbidden Fruit je puno bolji mada je tu preslo puno Smokvasa
SpicyMatch je jos puno bolji i ozbiljniji-to je top sajt za parove,ali vise europski.
 
Jedini način za naći nešto na Smokvi je pecati oglasom, ali admin odmah briše sve oglase sa spomenom nagrade, donacije ili sl.. S tim da se prije 7-8 godina upecalo nekoliko studentica na tjedan, a sad jedna u par mjeseci...
 
Meni nije jasno
Već jedno osam godina sam s vremena na vrijeme koristio sve moguće dejting aplikacije i stranice za upoznavanje bar za one night stand ako ništa drugo
U tih osam godina meni se nitko nikada nije javio od djevojaka
Nisam uspio makar upoznati jednu djevojku da bar prošetamo malo po vani a kamoli da je došlo do nečeg više
Znači nitko niti jednom
A ako se netko i javio to bi bila muška osoba sa ponudama tipa da mi popuši i tako to
Nakon tog mučenja odlučio sam promjeniti internet providera pošto sam već počeo polako ali sigurno misliti da me netko zajebava
Sada na novom provideru stvari se uopće ne mijenjaju
Štoviše još je gore no što je bilo
Profili na tinderu, badoo, okcupid koji stoje tamo su još uvijek aktivni pošto ih se sjećam čak i nakon osam godina jedno te isti profili koji su tobože nedavno aktivni
Nisam baš sada ono visio tamo 0-24 a niti sam plaćao nešto mnogo
Možda sam pljunuo maksimalno 1500 kn ali opet bez obzira 0 bodova za mene
Sada u zadnjih par mjeseci na tim istim izvikanim dejting aplikacijama mi se više manje javljaju trans osobe (vjerujem da je to upgrade za razliku od prije)
Znači ima li netko slična iskustva od vas muškaraca koji možda koristite internet dejtinga aplikacije i stranice ?
Baš da vam se nitko nikada nije javio bez obzira makar "lajkali" sve profile namjerno kad ono opet ništa
Makar lajkali dno dna od žene po pitanju fizičkoga izgleda kada ono opet ništa
Netko sa imalo sličnim iskustvima ?
 
Meni nije jasno
Već jedno osam godina sam s vremena na vrijeme koristio sve moguće dejting aplikacije i stranice za upoznavanje bar za one night stand ako ništa drugo
U tih osam godina meni se nitko nikada nije javio od djevojaka
Nisam uspio makar upoznati jednu djevojku da bar prošetamo malo po vani a kamoli da je došlo do nečeg više
Znači nitko niti jednom
A ako se netko i javio to bi bila muška osoba sa ponudama tipa da mi popuši i tako to
Nakon tog mučenja odlučio sam promjeniti internet providera pošto sam već počeo polako ali sigurno misliti da me netko zajebava
Sada na novom provideru stvari se uopće ne mijenjaju
Štoviše još je gore no što je bilo
Profili na tinderu, badoo, okcupid koji stoje tamo su još uvijek aktivni pošto ih se sjećam čak i nakon osam godina jedno te isti profili koji su tobože nedavno aktivni
Nisam baš sada ono visio tamo 0-24 a niti sam plaćao nešto mnogo
Možda sam pljunuo maksimalno 1500 kn ali opet bez obzira 0 bodova za mene
Sada u zadnjih par mjeseci na tim istim izvikanim dejting aplikacijama mi se više manje javljaju trans osobe (vjerujem da je to upgrade za razliku od prije)
Znači ima li netko slična iskustva od vas muškaraca koji možda koristite internet dejtinga aplikacije i stranice ?
Baš da vam se nitko nikada nije javio bez obzira makar "lajkali" sve profile namjerno kad ono opet ništa
Makar lajkali dno dna od žene po pitanju fizičkoga izgleda kada ono opet ništa
Netko sa imalo sličnim iskustvima ?
Odprilike je sve tako kako si i napisao.
 
Odprilike je sve tako kako si i napisao.
Pa kako onda tako otvoreno svi pričaju kako je npr. Tinder vrh aplikacija koju balkanci sve više koriste naročito kada je bila ona "korona" pizdarija dok su svi tobože bili "izolirani"
Na TV-u se mnogo puta spominjao Tinder kako je pun ljudi koji traže nekoga
Izgleda da su moja jaja punija
Sve u svemu eto pitam ono pošto mi nije jasno šta se točno događa i da vidim jesam li jedini u tom kotlu pakla
Sve u svemu te gluposti niti ne shvaćam više ozbiljno niti malo kao u početku
Kada mi je dosadno iz zajebancije odem i swajpam glupe Instagram slike zapravo koje neki debili postavljaju i glume te iste profile sve u svrhu dobiti
Izgleda da na netu imaš neku šansu pod uslovom da si gay osoba ili bisex
Na žalost nisam
 
Meni nije jasno
Već jedno osam godina sam s vremena na vrijeme koristio sve moguće dejting aplikacije i stranice za upoznavanje bar za one night stand ako ništa drugo
U tih osam godina meni se nitko nikada nije javio od djevojaka
Nisam uspio makar upoznati jednu djevojku da bar prošetamo malo po vani a kamoli da je došlo do nečeg više
Znači nitko niti jednom
A ako se netko i javio to bi bila muška osoba sa ponudama tipa da mi popuši i tako to
Nakon tog mučenja odlučio sam promjeniti internet providera pošto sam već počeo polako ali sigurno misliti da me netko zajebava
Sada na novom provideru stvari se uopće ne mijenjaju
Štoviše još je gore no što je bilo
Profili na tinderu, badoo, okcupid koji stoje tamo su još uvijek aktivni pošto ih se sjećam čak i nakon osam godina jedno te isti profili koji su tobože nedavno aktivni
Nisam baš sada ono visio tamo 0-24 a niti sam plaćao nešto mnogo
Možda sam pljunuo maksimalno 1500 kn ali opet bez obzira 0 bodova za mene
Sada u zadnjih par mjeseci na tim istim izvikanim dejting aplikacijama mi se više manje javljaju trans osobe (vjerujem da je to upgrade za razliku od prije)
Znači ima li netko slična iskustva od vas muškaraca koji možda koristite internet dejtinga aplikacije i stranice ?
Baš da vam se nitko nikada nije javio bez obzira makar "lajkali" sve profile namjerno kad ono opet ništa
Makar lajkali dno dna od žene po pitanju fizičkoga izgleda kada ono opet ništa
Netko sa imalo sličnim iskustvima ?
Ah znaš kako ono kažu za dejtanje za muške. Da postoje samo dva pravila:
- budi atraktivan
- nemoj biti neatraktivan.

Možda si (isto kao i ja) pao na jednom od ta dva..
 
Ah znaš kako ono kažu za dejtanje za muške. Da postoje samo dva pravila:
- budi atraktivan
- nemoj biti neatraktivan.

Možda si (isto kao i ja) pao na jednom od ta dva..
Budi atraktivan ?
Nisam ja kriv što nemam 50 kg mišića i klebu od 18 cm debelu kao cola konzervu
Što god
Ja sebe procijeniti ne mogu ali da se čudne stvari događaju to je definitivno
Mislim na te glupe dejting aplikacije i sajtove
Probao sam ih skoro pa sve što se dalo
Samo se nekada zapitam kako je to koristiti takve aplikacije u više milionskim gradovima
Možda to tamo i radi naročito u SAD-u

Ajde malo bolje pročitaj za promjenu :
Nitko mi se nikada nije javio
Osim muškaraca ili trans osoba ali rijetko
Kako da budem "kreativan" ako mi se nitko ne javlja od bioloških žena ?
Shvaćaš li period od osam godina gdje ti se nitko nije javio pa makar "lajkao" ženu od 150 kg ili neku koju nebi jebao da imam teleskop od deset metara sa dildom na vrhu

Onda me ne čudi da jedina opcija koja mi je ostala su prostitutke a i da na to naletim treba se čudo dogoditi
Kao da tražim sveti gral a ne nešto sa dugom kosom i rupom među nogama
Bilo za obično prijateljstvo, casual sex, vezu ili seks za lovu što je kod nas pošto smo inače profinjen narod za razliku od njemaca ili nizozemaca strogo "zabranjeno"
Možeš misliti
Sve u svemu puca mi kurac za internet dejting više
već eto pokušavam riješiti tu enigmu kroz tih osam pa možda čak i više godina
Sada mi te aplikacije dođu kao nekakva igra swajpanja da ubijem vrijeme pošto vidim da nema smisla
Samo što sam to u početku shvaćao relativno ozbiljno i nije mi bilo jasno u čemu je kvaka da mi se nitko ne javlja
Osim već dobro poznatih bot profila koji te drže zainteresiranim dovoljno da uplatiš neku lovu
Shvatio bih da imam tumor od 20 kg na glavi pa da se takav slikam
Ili da imam samo torzo bez ruku i nogu shvatio bih i to
Ili da izgledam kao Sloth iz Goonies












 
Budi atraktivan ?
Nisam ja kriv što nemam 50 kg mišića i klebu od 18 cm debelu kao cola konzervu
Što god
Ja sebe procijeniti ne mogu ali da se čudne stvari događaju to je definitivno
Mislim na te glupe dejting aplikacije i sajtove
Probao sam ih skoro pa sve što se dalo
Samo se nekada zapitam kako je to koristiti takve aplikacije u više milionskim gradovima
Možda to tamo i radi naročito u SAD-u

Ajde malo bolje pročitaj za promjenu :
Nitko mi se nikada nije javio
Osim muškaraca ili trans osoba ali rijetko
Kako da budem "kreativan" ako mi se nitko ne javlja od bioloških žena ?
Shvaćaš li period od osam godina gdje ti se nitko nije javio pa makar "lajkao" ženu od 150 kg ili neku koju nebi jebao da imam teleskop od deset metara sa dildom na vrhu

Onda me ne čudi da jedina opcija koja mi je ostala su prostitutke a i da na to naletim treba se čudo dogoditi
Kao da tražim sveti gral a ne nešto sa dugom kosom i rupom među nogama
Bilo za obično prijateljstvo, casual sex, vezu ili seks za lovu što je kod nas pošto smo inače profinjen narod za razliku od njemaca ili nizozemaca strogo "zabranjeno"
Možeš misliti
Sve u svemu puca mi kurac za internet dejting više
već eto pokušavam riješiti tu enigmu kroz tih osam pa možda čak i više godina
Sada mi te aplikacije dođu kao nekakva igra swajpanja da ubijem vrijeme pošto vidim da nema smisla
Samo što sam to u početku shvaćao relativno ozbiljno i nije mi bilo jasno u čemu je kvaka da mi se nitko ne javlja
Osim već dobro poznatih bot profila koji te drže zainteresiranim dovoljno da uplatiš neku lovu
Shvatio bih da imam tumor od 20 kg na glavi pa da se takav slikam
Ili da imam samo torzo bez ruku i nogu shvatio bih i to
Ili da izgledam kao Sloth iz Goonies
Ja sam dosta visio po chatovima (net.hr),nesto smokva, malo tinder i badoo. Nema ti tu kruha, cak moram priznati da je najbolja od navedenih aplikacija i stranica net.hr chat. Zao mi je kaj ga vise nema. Nasao sam se uzivo sa desetak cura i uspjeh je bio polovican. Na smokvi sam imo i jedan tezi catfish, da mu se i ovim putem najebem mame. Ajmo rec da sam krenuo s time jos prije cca 8 god dok sam bio u vezi. Utrosio sam puno vremena gdje sam radje mogo otic u tereranu i izlazit van u grad. Nema do toga kad tebe zenska vidi uzivo, samo pridjes i bok ja sam taj i taj i kaj ce bit, neka bude. Ali mislim da tinder ima potencijala, samo moras iskesirati barem 200 kn mjesecno. Jedino treba znat sprehat prek tih aplikacija. Nemres napisati samo bok, ona dobiva milijune poruka, moras ju zaintrigirati. Otidji si na youtube, nadji neke ulete. Sjebano frende, treba izlazit van, nac si neki hobij gdje ces upoznati nove ljude itd. Zajebi virtualu. To ti je moj savjet. :D
 
nekad je bilo uspjeha na smokvi,iskrici,pa čak i na badoo..,ali i fb je dosta te portale unazadio.žene same biraju..na smokvi sami pederi.najbolje izlazak vikendom pa ako neku upoznaš ,šansa postoji....
 
Ne znam dečki, al iskreno ja sam koristio samo Tinder i riješio bi barem 1,2 mjesečno. Nije nemoguce. Slike sigurno znače, ne nužno samo da li si atraktivan, cure puno vise detalja gledaju na tim slikama. Al kad dobiješ taj lajk, moraš imat sprehu, to je sve. Počneš s nečim originalnim, pa lagano na humor prebaciš i onda se prebaciš na whatsapp. Tad lagano dopisivanje i nakon dan dva ide već lagano seksi shema, i tu je lagano počinješ palit. Neke su se znale tako napalit preko poruka da su jedva čekale da ih se izjebe iskreno. Tako da moguće je
 
Ne znam dečki, al iskreno ja sam koristio samo Tinder i riješio bi barem 1,2 mjesečno. Nije nemoguce. Slike sigurno znače, ne nužno samo da li si atraktivan, cure puno vise detalja gledaju na tim slikama. Al kad dobiješ taj lajk, moraš imat sprehu, to je sve. Počneš s nečim originalnim, pa lagano na humor prebaciš i onda se prebaciš na whatsapp. Tad lagano dopisivanje i nakon dan dva ide već lagano seksi shema, i tu je lagano počinješ palit. Neke su se znale tako napalit preko poruka da su jedva čekale da ih se izjebe iskreno. Tako da moguće je
Kako da ti vjerujem kad ti je nadimak lovac? Hah salu na stranu, sigurno si dobar u tome, znao sam i ja napalit zensku prek poruka al ne do 1-2 mjesecno. Sigurno imas slike iz teretane u profilu. :p
 
Kako da ti vjerujem kad ti je nadimak lovac? Hah salu na stranu, sigurno si dobar u tome, znao sam i ja napalit zensku prek poruka al ne do 1-2 mjesecno. Sigurno imas slike iz teretane u profilu. :p
Pa ne, npr bas su mi rekle te cure (obično razgovor u krevetu nakon sexa) da te cure iz teretana, pogotovo bez majice i to, da im je to bezveze skroz . Kažem ne gledaju one samo jesi li atraktivan nego još detalja. Mi vidimo sise, guzice i to super može sex
 
Pa ne, npr bas su mi rekle te cure (obično razgovor u krevetu nakon sexa) da te cure iz teretana, pogotovo bez majice i to, da im je to bezveze skroz . Kažem ne gledaju one samo jesi li atraktivan nego još detalja. Mi vidimo sise, guzice i to super može sex
Ne cure iz teretana nego slika iz teretane ;)
 
Pa ne, npr bas su mi rekle te cure (obično razgovor u krevetu nakon sexa) da te cure iz teretana, pogotovo bez majice i to, da im je to bezveze skroz . Kažem ne gledaju one samo jesi li atraktivan nego još detalja. Mi vidimo sise, guzice i to super može sex
Ma znam sve to, sprdam se. Ali na tinderu je jako bitan fizicki izgled jer prvo vidis slike. Sve je bolje uzivo.
 
Ja sam dosta visio po chatovima (net.hr),nesto smokva, malo tinder i badoo. Nema ti tu kruha, cak moram priznati da je najbolja od navedenih aplikacija i stranica net.hr chat. Zao mi je kaj ga vise nema. Nasao sam se uzivo sa desetak cura i uspjeh je bio polovican. Na smokvi sam imo i jedan tezi catfish, da mu se i ovim putem najebem mame. Ajmo rec da sam krenuo s time jos prije cca 8 god dok sam bio u vezi. Utrosio sam puno vremena gdje sam radje mogo otic u tereranu i izlazit van u grad. Nema do toga kad tebe zenska vidi uzivo, samo pridjes i bok ja sam taj i taj i kaj ce bit, neka bude. Ali mislim da tinder ima potencijala, samo moras iskesirati barem 200 kn mjesecno. Jedino treba znat sprehat prek tih aplikacija. Nemres napisati samo bok, ona dobiva milijune poruka, moras ju zaintrigirati. Otidji si na youtube, nadji neke ulete. Sjebano frende, treba izlazit van, nac si neki hobij gdje ces upoznati nove ljude itd. Zajebi virtualu. To ti je moj savjet. :D
Ma odjebao sam virtualu
Sada sam upgrade napravio tako da sam se prijavio u neke agencije za upoznavanje
E tu nema catfish i sličnih gluposti
Čovjek kada u svojoj bazi podataka nađe neku sličnih osobina i ostalih pizdarija spoji nas uživo
Za sada jedini bliski spoj sam skoro pa imao sa utičnicom i šarafcigerom

No dobro tek sam se prijavio prije par mjeseci
Ne mogu oni preko noći naći nešto što bi se podudaralo sa onim što tražim
Jel možeš tamo tražiti točno što želiš i po fizičkom kriteriju i ostale gluposti tipa mjesto stanovanja te osobe itd...
Ima mali milion stvari koje moraš zakonski navesti točno u suprotnome slijedi kazna
Oni se ne zajebavaju i nema one night stand i tih gluparija

Jedino još što nisam probavao su forumi a i to je upitno a niti imam sada volje za virtualu opet
Virtualu sam odjebao za sva vremena
Jedino kurve loviti virtualno to je ok
Jebiga nije ovo Amsterdam da biram iz izloga koga bih mogao jebati danas
 
I sta
Je aplsolutno, dok ne dobiješ taj lajk i match ne možeš ništa
I sta i kad dobijem taj lajk nekad odma obrisem profil nakon sto na badoo uzmem onaj free premium kad vidim na sta lici znaci lajkaju te one koje niko nece ili neke sto samo kukaju nesto 0 bodova to odma odjebem nije problem dobit lajk dobijem ga svaki put kad napravim acc al sta to vrijedi nist 0 bodova
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh