Seeking - najbolje mjesto za pronalazak mladih sponzoruša

ovisi što tko smatra draguljima, igrao sam profesionalno košarku vani, izlazio s manekenkama onda ne mogu baš reći da su osobe pout Katy s 160 i nešto cm, hrpetinom tetovaža i više plastike nego u Feroplastu dragulji ali dobro o ukusima se ne raspravlja. npr ova mala Slava je televizija u boji za Katy ako se mene pita
 
posljednja izmjena od urednika:
Pozdrav... je li tko bio s WarmNerd... tako nekako je nick... iz Vinkovaca je. Ima profil na Seekingu vec cca. 2 godine.
Ona ima oko 50
 
posljednja izmjena od urednika:
Pozdrav ekipa, može li mi netko reći koji je razlog što mi ne otvara profile na seekingu kada kliknem na ove linkove, već moram stražiti svaku djevojku po nicku zasebno? Također me zanima, jel upoznat tko od vas kakvo je zdravlje tih djevojaka? Pogotovo kod ovih za koje pišete da su bile s dosta njih? Hvala unaprijed.
 
posljednja izmjena od urednika:
Pozdrav ekipa, može li mi netko reći koji je razlog što mi ne otvara profile na seekingu kada kliknem na ove linkove, već moram stražiti svaku djevojku po nicku zasebno? Također me zanima, jel upoznat tko od vas kakvo je zdravlje tih djevojaka? Pogotovo kod ovih za koje pišete da su bile s dosta njih? Hvala unaprijed.
e moj amigo, ako ulaziš u ovaj “posao” ne treba puno razmišljati o takvim stvarima, koristiš gumicu i to je to. ovo su samo linkovi na seeking ne direktno na profile
 
posljednja izmjena od urednika:
e moj amigo, ako ulaziš u ovaj “posao” ne treba puno razmišljati o takvim stvarima, koristiš gumicu i to je to. ovo su samo linkovi na seeking ne direktno na profile
naravno da se gumica podrazumijeva, ona j eoabezna za sex, ali mi kod oralnog i nije nešto... a opet ne bi htio nešto pokupiti. S druge strane, ove cure mi ne djeluju kao neke klasične koje dnevno imaju po nekoliko desetaka klijenata, pa bi s njim ahtio neki intimniji kontakt koji bi uključivao ljubljenje, lizanje... zato me zanima zna li tko o njihovom zdravlju štogod? Ako bi s nekom dogovrio eksklizivu tada bi ju odveo na testiranje, ali opet bi morao joj vjerovati da ne odradi povremeno neku "gažu" usput dok nije samnom, a to je teško...
 
posljednja izmjena od urednika:

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh