Seeking - najbolje mjesto za pronalazak mladih sponzoruša

brilliantmiss a kasnije alluringmiss je primjer kako izgleda idealno iskustvo sa seekinga, da je izgledom malo bolja rekao bi savršeno. nažalost u komunikaciji s par forumaša svima se isto dogodilo samo je nestala i prestala odgovarati na poruke i niko ne zna zašto se povukla
E komunicirao sam s njom prije godinu dana kad je otvorila b.miss profil.jako lijepo komunicirali....samo sam sa drugim curama završio....neke su bile vrlo slične cure. Normalne, ozbiljne, samohrane mame. Mislim da se odmaraju od svega ili su možda maske nekog.

A to je nekako normalan scenarij.... vidim isto tako da nekih cura koje su mi bile interesantne nema više...A druge stižu.

Jebate..nema vise ni SensualAngel!!! Al njoj je SA svako malo blokirao profil.

Evo se NotYourBaby vratila. O njoj sam bajke čuo, uspio sad komunicirati s njom...Al veli mi da ju dočekalo milion poruka i rekla da "će se javiti ako bude tražila drustvo". Zapravo posteno napisala.
 
posljednja izmjena od urednika:
brilliantmiss se makla definitivno ali ne znamo zašto ne vjerujem da je našla nekog novog jer sam bio dobar s njom pa sam znao malo više detalja ali ne želim javno. a SensualAngel je izbrisala profil ali i dalje ako imaš njen kontakt možeš dogovorit druženje
 
posljednja izmjena od urednika:
Do sad sam samo povremeno pratio ovaj forum već duže vremena, sad ću prvi put dati neke komentare o curama na seekingu. Sve iz vlastitog iskustva.
LovingChickie - jedno predivno iskustvo, vrlo zgodna Ukrajinka, ta mi je popušila tako da mi je trebalo sat vremena da dođem sebi.
Julie - ako neko voli ekstremno sisate žene, neće pogriješiti. Sveukupno je vrlo ugodno društvo, nema tabua u krevetu.
Gabrijela - nju zanimaju samo pare ali u krevetu daje sve od sebe. Nije baš od neke komunikacije, mao je hladna, ali koga zanima samo odličan seks, neće požaliti.
Lola - ta je nezasitna u seksu, uvijek dotjerana i s manirima u javnosti
Candy - šećer na kraju. Dvije fenomalne zgodne curke, crnka i plavuša. Stvarne biseksualke i mislim da je trojac sa njima jedno od najboljih iskustava koje sam imao u životu

Ima i onih negativnih iskustava:
SensualAngel - obična kurva, takve mogu imati i besplatno
ScarlettVix - s njom sam se samo našao i iz kurtoazije popio piće. Debela, masna kokoš koja je sama sebe ohoho precijenila
Antonina, MS, Isabella - jedna te ista ženska s tri različita profila. Vrijedno slično kao za Scarlett, debelo se precijenila, izgleda kao tenk. Također samo popio piće s njom.
Što se tiče prvih 5, meni su stvarno odlične cure. Ni jedna nije ispod 500 eura, ali tko zna, možda je netko bolji u pregovorima nego ja. Bio je tu jedan tip s nickom bludiamond koji je davao odlične preporuke, pa ako čita ovo, neka nešto opet napiše.
Jesu curke Candy jos aktivne ? Ne mogu ih pronac na SA.
 
posljednja izmjena od urednika:
Jesu curke Candy jos aktivne ? Ne mogu ih pronac na SA.
Drugaru je, ako je tačno, ta od tih curki Candy iscukala uze obecanja brda - dolina- oko 5 soma evra i onda ga blokirala - svodnik lele štiti možda preti . Znadem samo deo. Bann se sa seekera verovatno jer bi to mogle uraditi drugima ili jesu. Koliko sam razumeo drugara nije preporuka bez zaštite sa njima ni oral ni ostalo jelede prenose (pomslite što) Kad im kriza za opijate daju sve samo za 100-150 evra. Ako je tačno - su mnogo mnogo inteligntne profesional manipulatorice veoma lepe @ mlade s Jaruna *sakrivaju se preko TG jer verovatno ima razloga mnogo više zašto se sakrive u TG. Proverite i ne verujte ili verujte jer su neprijateljice vaših evra/zdravlja/živaca/vremena* Ovo je u lepoj nameri pisano za vas dobre drugare ne za candye *
 
Drugaru je, ako je tačno, ta od tih curki Candy iscukala uze obecanja brda - dolina- oko 5 soma evra i onda ga blokirala - svodnik lele štiti možda preti . Znadem samo deo. Bann se sa seekera verovatno jer bi to mogle uraditi drugima ili jesu. Koliko sam razumeo drugara nije preporuka bez zaštite sa njima ni oral ni ostalo jelede prenose (pomslite što) Kad im kriza za opijate daju sve samo za 100-150 evra. Ako je tačno - su mnogo mnogo inteligntne profesional manipulatorice veoma lepe @ mlade s Jaruna *sakrivaju se preko TG jer verovatno ima razloga mnogo više zašto se sakrive u TG. Proverite i ne verujte ili verujte jer su neprijateljice vaših evra/zdravlja/živaca/vremena* Ovo je u lepoj nameri pisano za vas dobre drugare ne za candye *
Hvala na infu, ne znam o njima nista. Vodi me zelja da upoznam dvije cure za uzivanje u troje, netkonje njih tu spomenuo pa eto pitao sam...
 
Jel ovo istina za dotične Candy?
Mislio sam ih kontaktirati, ali vidim da više nisu aktivne na seekingu...
Dragi member foruma. Jelde bih trebao utupkati ovde brojeve cellualra od Canys i gde žive, stan i odakle se narodile ne nisu purgerice narođene da bi poverovao??? Seeker pratimo okle 6-7 godina.Šta ti treba druže - kontakt. Vidim da si svež ovde gdo i me*
 
Dragi member foruma. Jelde bih trebao utupkati ovde brojeve cellualra od Canys i gde žive, stan i odakle se narodile ne nisu purgerice narođene da bi poverovao??? Seeker pratimo okle 6-7 godina.Šta ti treba druže - kontakt. Vidim da si svež ovde gdo i me*
Ne pratim baš najbolje tvoj tok misli i način pisanja.

Pitam s obzirom da je nekoliko ljudi pisalo o dobrom iskustvu vezano za njih dvije ;)
 
Ne pratim baš najbolje tvoj tok misli i način pisanja.

Pitam s obzirom da je nekoliko ljudi pisalo o dobrom iskustvu vezano za njih dvije ;)
prvo su bile 600 europljana a onda zbog velike potražnje digle na 800 ja kad sam im slao poruku bile su 800 i to mi se i tom trenutku činilo puno i odustao sam. na seekingu su jako sporo odgovarale na poruke jer navodno poruka je bilo previše ali više od toga ne mogu reći
 
Ne pratim baš najbolje tvoj tok misli i način pisanja.

Pitam s obzirom da je nekoliko ljudi pisalo o dobrom iskustvu vezano za njih dvije ;)
Ne verujmo pisanja foruma nikad - DA* Sakrivamo se nickovima znaš. Želiš kontakt od drugara isto ili od candys. Nisu TG nego cell broj. Nema skrivanja ako je ovo bed tik pisanja. Glede seekera * je sajt za duže utrke * nikako PPM *PPM je prostitut koji nije po pravlu sajta i lepoti smisla sajta od samih korena postojanja. Ali ga možda pretvoriše u prostititut Balkanci i Balkanke a drugi neke valda. Dogovor se odradi radi na sajtu - piše long term only * sada se tera prostitut PPM na TG hitno jer ide BAN ko jave i prijave pa ko to tera neka čita licence agreement* Izvini istina je
 
prvo su bile 600 europljana a onda zbog velike potražnje digle na 800 ja kad sam im slao poruku bile su 800 i to mi se i tom trenutku činilo puno i odustao sam. na seekingu su jako sporo odgovarale na poruke jer navodno poruka je bilo previše ali više od toga ne mogu reći
Ok, ponuda i potražnja.

Znam da je nekoliko njih napisalo tu da vrijedi ponoviti...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh