Seeking - najbolje mjesto za pronalazak mladih sponzoruša

naravno da se gumica podrazumijeva, ona j eoabezna za sex, ali mi kod oralnog i nije nešto... a opet ne bi htio nešto pokupiti. S druge strane, ove cure mi ne djeluju kao neke klasične koje dnevno imaju po nekoliko desetaka klijenata, pa bi s njim ahtio neki intimniji kontakt koji bi uključivao ljubljenje, lizanje... zato me zanima zna li tko o njihovom zdravlju štogod? Ako bi s nekom dogovrio eksklizivu tada bi ju odveo na testiranje, ali opet bi morao joj vjerovati da ne odradi povremeno neku "gažu" usput dok nije samnom, a to je teško...
Zanimljivo da ovu temu nitko nije do sada pokrenuo. Preko Seekinga imam iskustva sa nekoliko desetaka djevojaka ili žena iz Hrvatske i inozemstva i doslovno troje od njih su prije odnosa (ili, točnije, prije ulaska u njih) tražile da stavim kondom. Toliko su rijetka vrsta da se čak i sjećam koje su to. Meni ne pada na pamet da to prakticiram bez kondoma, iako, priznajem, kod dvije sam pokleknuo, bile su strašno napete. Srećom, bez posljedica. A radi se o "curama iz susjedstva", studenticama, ženama s normalnim poslovima, rastavljenim majkama s djecom...
 
posljednja izmjena od urednika:
Zanimljivo da ovu temu nitko nije do sada pokrenuo. Preko Seekinga imam iskustva sa nekoliko desetaka djevojaka ili žena iz Hrvatske i inozemstva i doslovno troje od njih su prije odnosa (ili, točnije, prije ulaska u njih) tražile da stavim kondom. Toliko su rijetka vrsta da se čak i sjećam koje su to. Meni ne pada na pamet da to prakticiram bez kondoma, iako, priznajem, kod dvije sam pokleknuo, bile su strašno napete. Srećom, bez posljedica. A radi se o "curama iz susjedstva", studenticama, ženama s normalnim poslovima, rastavljenim majkama s djecom...
ne treba tu biti tesla da bi nešto pametno zaključio, sve se one predstavljaju kao cure iz susjedstva a zapravo to je daleko od toga, seeking imam dugo i bio sam sigurno s preko 30 djevojaka i sve kažu "prvo si mi iskustvo sa seekinga", čak je jedna rekla drugo a i često je kao "s jednim sam se dugo viđala" a od svih mojih iskustava sa seekinga iskreno oko niti jedne se nisam pretjerano trudio, sve su odma dolazile na "šljaku" bez ikakvog prethodnog upoznavanja. znam da su se neke nudile bez kondoma ali uvijek kažem ne hvala
 
posljednja izmjena od urednika:

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh