ZAGREB - Recenzije masaža

Mislim da je on mislio to u smislu. Ne tom kak većina misli tu. Nego ono kao ajd bit cd dobar Dat će mu neku preporuku. To je isto ko kad frend npr radi roštilj tebe ne zove pa kazes gle pedera mene nebi zvao, a ne u smislu da je lik doslovno peder
jbt doktore pa ti nisi skužio da je kokica koja reklamira masažu sa happyendom ustvari transić 🤣🤣 ..bila bi to masaža prostate 🥒🍆🌽 🤣🤣

hitno kod kolege oftamologa 🤓
 
doture moj, tu su godine jebačkog iskustva 😇

ako sumljaš 😆 zvrcni pa provjeri ..ako sam u krivu plaćam seansu 🤗
Frend kontaktirao na whatsapp. Pa pito kao Nezz sad 50€ je 45 min sa ručnim završetkom. Pito kako radi masazu prostate točno kaže stavi rukavice i onda ide s prstom al bitno je ds klijent bude čist i zadnjih 10 min je dozvoljeno dirat grudi i zadnjicu od maserkeY jesino ako treba zvat to ne znam
 
Frend kontaktirao na whatsapp. Pa pito kao Nezz sad 50€ je 45 min sa ručnim završetkom. Pito kako radi masazu prostate točno kaže stavi rukavice i onda ide s prstom al bitno je ds klijent bude čist i zadnjih 10 min je dozvoljeno dirat grudi i zadnjicu od maserkeY jesino ako treba zvat to ne znam
Ma radi masažu prostate tako da se naguziš a 'ona' ti stavi svoju lijevu ruku na tvoje lijevo rame a desnu ruku na desno rame 🤣
 
Ma radi masažu prostate tako da se naguziš a 'ona' ti stavi svoju lijevu ruku na tvoje lijevo rame a desnu ruku na desno rame 🤣
Neznam piše sex iskljucen nije nigdje spomenuto da je transic a meni se za masaze pare davat nedaju jer je zavrsetak rucni mogu se i doma namazat uljem i izdrkat si bar mi 50 € ostane u dzepu
 
bila je jedna mala thai (zaboravih joj ime) koja je znala masirati prostatu ali je zbrisala zimus negdje vani 😪 ...skupa s frendicom Mašom, isto thai ali je radila u Moskvi - malo korpulentnija za azijatkinju ali dala se drpati 😁
Nadi neku u Zg koja je platiš seansu i tjt 🤔. Može bit kolko oces od 100€, 4000€ os 50€ ionako ja ne plaćam tak da mi svejedno, a ako usluga bude loša obavijestit ću te o tome
 
@Mala.plava
Gle ovak, sto mene tice ako si ono sto i tvrdis da si neka si.
Moje je misljenje da netko stoji od muskih iza profila i vrijeđa, no nebitno, tastatira je danas jako oružje.

Ja sam ti naveo realne cijene tu gdje zivimo i to je to.

Ti ako pruzas usluge naplacuj koliko zelis, na kraju ovo je rasprava između muških, koliko koja naplacuje, gdje je, usluga, itd, ne znam uopce sto se i mjesas u takve rasprave,osim ako nije netko dao losu recenziju za tebe pa bi ti sad da tjeras neku pravdu na forumu.
@Mala.plava daj kintak netko oda ove mala plava da dogovorim neko jahanje
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh