ZAGREB - Recenzije masaža

Pozdrav. Jel ima trenutno gdje dobar B2B? Na oglas od Sare sveti duh stvarno rijetko naletim, ona mi je bila top.
 
Ljudi, moram popodne do Zagreba poslovno i odmah nazad. Imate sta sigurno za preporucit ili dobra masaza sa oralnim ili komplet.
 
Ana Miramarska

Bio neki dan, ima više postova o njoj, no ovaj je najbliži mojem iskustvu
Simpatična, nekih 40+ godina, komunikacija OK, potrudi se i dobro odradi posao.
B2B 50, X 50...
jel obrijana
 
Momci jel itko bio kod ove?

Jel to ona Anabela ciganka ili neka nova?
Vidim da pise da ima 80 kg kaj je za ženu masu, ali na slikama ne izgleda tak loše, a ako dobro masira, zašte ne
jbg mozda kasno odgovaram, ali Anabela (ona s onim Romom koji ju je karao) sa Španskog je na žalost umrla 5.2.2023. i nema je više
Je istina da je ona opljačkala puno ljudi (Jako glupo od nje, da njen dečko i ona nisu pljačkali ekipu imala bi više mušterija i zarađivala više, ali jbg, vjv ju je taj frajer tjerao da krade)

Ona je inače imala dosta žalosnu priču, ima sestru koja je 100% invalid i ja sam saznao pun k informacija o njoj i iskreno mi je žao da je umrla iako je znala radit sjebana sranja :(
 
jbg mozda kasno odgovaram, ali Anabela (ona s onim Romom koji ju je karao) sa Španskog je na žalost umrla 5.2.2023. i nema je više
Je istina da je ona opljačkala puno ljudi (Jako glupo od nje, da njen dečko i ona nisu pljačkali ekipu imala bi više mušterija i zarađivala više, ali jbg, vjv ju je taj frajer tjerao da krade)

Ona je inače imala dosta žalosnu priču, ima sestru koja je 100% invalid i ja sam saznao pun k informacija o njoj i iskreno mi je žao da je umrla iako je znala radit sjebana sranja :(
😮od čega je umrla? ...prije nekih 7/8 god sam se znao družit sa njom i njenom frendicom, znao je i cigan biti tamo... nisam imo negativna iskustva, baš suprotno ... ( plaćo sam ko bujanec za siromašne🤣)
... u svakom slučaju nek počiva u miru!
 
Pozdrav ekipa, nov sam u ovome, tj. nisam se još nikada bio na erotskoj masaži pa bih vas zamolio za pomoć.

Imate li kakvu provjerenu preporuku za erotsku masažu sa sretnim završetkom u Zagrebu, ali da je cura/žena barem donekle atraktivna i ugodna (pogotovo jer nemam iskustva)? Bonus ako je strankinja i ako nudi i pušenje uz drkanje, ali ni jedno nije presudno.

Ne tražim puno, već mi je najbitnije da nije oronula i da je simpatična.

Ako imate kakav kontakt i/ili savjet za početnika, bio bih vam jako zahvalan!
 
Pozdrav ekipa, nov sam u ovome, tj. nisam se još nikada bio na erotskoj masaži pa bih vas zamolio za pomoć.

Imate li kakvu provjerenu preporuku za erotsku masažu sa sretnim završetkom u Zagrebu, ali da je cura/žena barem donekle atraktivna i ugodna (pogotovo jer nemam iskustva)? Bonus ako je strankinja i ako nudi i pušenje uz drkanje, ali ni jedno nije presudno.

Ne tražim puno, već mi je najbitnije da nije oronula i da je simpatična.

Ako imate kakav kontakt i/ili savjet za početnika, bio bih vam jako zahvalan!
bez pušenja:
https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/lijepa-zena-oglas-4800952
ovo sam bio jednom ali ne sjećam se više, curka je lijepa:
https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/samo-body-to-body-oglas-4496470
 
Hvala frende!

A jel znaš možda cijene ove lijepe žene?

I koja je praksa s plaćanjem? Odma na početku se plati ili tek na kraju?
Molim , i drugi puta ali sada više ne pretjeruj sa pitanjima nego nazovi te pitaj djevojke sve što te zanima i nakon toga uživaj, a uživati ćeš i kod jedne i kod druge.

sretno.

P.S.: nemoj pitati kada se plaća, svima se plaća unaprijed! To je jednostavno kodeks.
 
😮od čega je umrla? ...prije nekih 7/8 god sam se znao družit sa njom i njenom frendicom, znao je i cigan biti tamo... nisam imo negativna iskustva, baš suprotno ... ( plaćo sam ko bujanec za siromašne🤣)
... u svakom slučaju nek počiva u miru!
Umrla je od srcanog udara
Na kraju sam pozalio da ju nikad nisam upoznao/isao do nje
Uplasio sam se jer sam na forumu citao glasine da su neki dobili batine
+ njen decko Rom je bio u zatvoru i 100% znam da ima oruzje jer se slikao na FB-u sa pistoljem
+ glasine su rekle da su neki bili opljackani

Drago mi je da ti nisi imao takva iskustva, moguce da pljackaju ekipu koju ne znaju, a ako si iz njihovog kvarta te nece opljackat. Moguce da je to zapravo prava istina o tome zas je ona sjebala mnoge ljude, a specificno tebe nije.
Opet sam pozalio da nikad nisam otisao do Anabele, kad bude dan mrtvih, ici cu na njen grob i zapalit joj lampaš. Znam tocno di joj je grob
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh