ZAGREB - Jel bio tko?


Bio i ja sad, cura je fakat jebeno zgodna i sexy, barem meni, b2b je bio ok, jebeno klizi, i brzo sam bio gotov, ali da daje komplet bio bi kod nje svaki drugi dan, brutalno joj stoji mala sumica, bas ako na slici 😉
60€ pola sata
Koliko je visoka? Jel petite cura ili onak mrsava i visoka jako?
 
Ima koja domaca, da je ok, i da radi sada?
Meni je bila OK, mlada cura, malo jace građe, ima dosta ogranicenja, ali odradila je pusenje i tri poze. Komunikacija i odnos prema klijentu OK.
E sad, slike nemaju bas nikakve veze s njom, neki su se zalili na higijenu, ja sam bio prvi taj dan pa nije bilo tih problema. Eto, ja sam bio zadovoljan, tebi se mozda svidi, mozda ne.
Necu odgovarat na upite gdje je, jel se ljubi i slicne gluposti, pitajte nju, javlja se na telefon.
 
Meni je bila OK, mlada cura, malo jace građe, ima dosta ogranicenja, ali odradila je pusenje i tri poze. Komunikacija i odnos prema klijentu OK.
E sad, slike nemaju bas nikakve veze s njom, neki su se zalili na higijenu, ja sam bio prvi taj dan pa nije bilo tih problema. Eto, ja sam bio zadovoljan, tebi se mozda svidi, mozda ne.
Necu odgovarat na upite gdje je, jel se ljubi i slicne gluposti, pitajte nju, javlja se na telefon.
Zapravo, mozda i jesu njene slike, ali bar one od napred mi se cine iz proslosti, a u stvarnosti nije tak ljepuskasta.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh