ZAGREB - Jel bio tko?

Bio ko ove druge, Maja se zvala prije na oglasniku, na Trešnjevci je. 60 eura je body to body, ne sjećam se kakve su ostale cijene bile ali radi oral i seks. Ima oko 28, 29 godina, zgodna u licu, lijepo veliko dupe, ali nema sisa...Masaža je bila dobra, lijepo klizi i prolazi rukom po jajima i čmaru. Kad sam ju pitao jel joj mogu lizati cupi, rekla je ne, ali je vidjela da sam nemiran pa mi je stavila guzu iznad glave i dala da ju ližem, i zato ima veliki plus...drkala mi je dok sam ju lizao, kad sam počeo svršavati stala je, stisnula ga i pričekala i onda ga opet nastavila drkati, jako sam lijepo svršio. Tako da ajmo reci od 1 do 10 bila bi neka sedmica. 50 eura za btb bi bila realnija cijena
Kolega je tu lijepo opisao uslugu... mene zanima na tu temu,da li ima neka koja radi "odgodu svrsavanja" odnosno prije nego sto ces svrsiti da stane i nategne ga,kao sto je kolega opisao....
 
Molim da ako znate nešto o dotičnim. Zanima me prvo lokacija, pa onda ostalo.. tarifa, izgled, itd...

www.oglasnik.hr

Milfica - osamljena (brineta, 178 - 4/5, 69)

Sama sam i čekam tvoje ruke da provjere da li su četvorka ili petica. Sve će biti kako ti kažeš. Nemoj dozvoliti da…
www.oglasnik.hr
www.oglasnik.hr
www.oglasnik.hr

Vatrena plavuša!

Cekam te u svom prostoru za druženje. Prostor je moj nema neugodnosti na vratima u vezi slika to sam ja. Higijena I…
www.oglasnik.hr
www.oglasnik.hr
www.oglasnik.hr

Vruće masaže :)

Tamnoputa djevojka lijepog tijela,pruža vam nezaboravno iskustvo erotske masaže u svom prekrasnom prostoru, uz…
www.oglasnik.hr
www.oglasnik.hr
www.oglasnik.hr

Lijep provod

Nudim malo druženja i opuštanja Djevojka 24 godina ,plavuša 50 kg ,grudi 3 Diskrecija Max. Stop sms!
www.oglasnik.hr
www.oglasnik.hr
www.oglasnik.hr

Zgodna Nova 28g/170/65/3+

Ugodano opuštajuće druženje. Isključivo za situiranog, kulturnog i diskretnog gospodina. Istinit opis. Autentične…
www.oglasnik.hr
www.oglasnik.hr
 
Sta nije to ona iz srbije prije oglas glasio Jedinstvena
Pisali o njoj vec da je zgodna oral i sek sa kondomom ljubljenja nema...
 
1000005952.jpg

Šetam kvartom i vidjeh ovo na oglasnoj ploći. Zvao bi da čujem o kakvoj se doktorici radi ali em nemam broj za kurvarluk, em ak je u kvartu da nije neka suseda... Evo ko je znatiželjan nek vidi i ode na pregled 😂😂😂
 
Ne mogu o njoj naci nista! Jel zna netko nesto?
ako u međuvremenu nisi bio onda idi i probaj. nije tako loša, higijena bi mogla biti bolja, dobro pušenje i udaraj kako želiš. meni se nije bunila na ništa. kao ne dozvoljava svršavanje u usta, međutim drugi puta kada sam bio jednostavno mi je došlo i ispraznio se već prilikom pušenja. nije puno prigovarala. ne tušira se između klijenata.
 
Dobro, jel itko išta ljubio i dirao na onoj maloj iz Borovja, jel kome dala išta. Šta se može dirat kod nje u sexu, može li se išta zaslinit? :)
 
Pogledajte prilog 11043

Šetam kvartom i vidjeh ovo na oglasnoj ploći. Zvao bi da čujem o kakvoj se doktorici radi ali em nemam broj za kurvarluk, em ak je u kvartu da nije neka suseda... Evo ko je znatiželjan nek vidi i ode na pregled 😂😂😂

73687650
SEX Muškarac 50god,traži normalnog perverznih,dominantnog,bez tabua,za razne igre,br.0919154138 prvo msm,

Dodatne opcije:



Još oglasa sa ovog broja:

75213432

11.06.2021.

+385919154XXX



SEX BISEKS trazim bisex akt. Muskarca da mu ugodim svim sex fetisima bez tabua,u diskreciji,bez naknade,pozeljni dominantniji,obdareni,danas,Osk0919154138, poruka,pa susret!
 

Jel itko bio kod ove?
Ja ju zvao, kaže danas radi do 17-18 i onda više nikad. Pitao sam ju jel se vraća u Zagreb ali kaže da se više uopće neće ovime bavit. Čitam tu da neki kažu da mijenja imena i oglase pa se nadam da je možda samo marketinška fora. Jel još nekom to pričala kad ste ju nazvali? Ne mogu nikako danas a ne želim propustit priliku.
 
Ja ju zvao, kaže danas radi do 17-18 i onda više nikad. Pitao sam ju jel se vraća u Zagreb ali kaže da se više uopće neće ovime bavit. Čitam tu da neki kažu da mijenja imena i oglase pa se nadam da je možda samo marketinška fora. Jel još nekom to pričala kad ste ju nazvali? Ne mogu nikako danas a ne želim propustit priliku.
Vec par mjeseci pise u oglasu da je jos kratko u ZG. Jos malo, imat ce vise ZG staza od mene koji sam se tu rodio 😀
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh