ZAGREB - Jel bio tko?

Upisi gore u trazilicu Marina Zaprudje pa ces valjda nesto naci...mozda sad ima drukciji oglas i slike nego prije,neznam
 
Jel tko bio sa ovima neka iskustva ? Hvala unaprijed







Hvala
Ovu prvu zaobiđi u širokom luku. Najbizarnije iskustvo koje sam imao.
Ženska je zgodna iako ima, prije bih rekao 43, a ne 33 godine. Na telefonu je zvučala pristojno, jedino mi je bilo čudno što traži samo 40 eura. Al mislim si možda je to cijena za masažu bez skidanja, pa kako to već ide nadoplata za toples, pa nadoplata da se skroz skine... Ajd mislim si idem vidjeti, pa ako nisu njene slike okrenut ću se i otići.
Dođem kod nje i vidim da je fakat zgodna žena, malo jača ali nije debela i slike bi mogle biti njene iz mlađih dana :), apartman čist, sve super i opet veli 40 eura je cijena i da gola masira. Još uvijek mi nije bilo jasno u čemu je trik, ali vrlo brzo saznah.
Dakle skine se ona i veli mi samo sekundu pričekaj da odem do wc-a. Izlazi iz wc-a s gumenim rukavicama na rukama. O jebote, mislim si koji k. Pa rekoh šta je to, šta masiraš s rukavicama? Da, veli ja vodim računa o higijeni. A kako vodi računa o higijeni ne smijem je ni dirati :).
Dakle, žena je žešći bakteriofob. U jednom trenutku sam je slučajno dotaknuo nogom, skočila je ko oparena, maknula se od mene i rekla mi: "skupi noge i odmakni se malo".
Fakat ne kontam ženu. Zašto se bavi tim poslom ako ima takve fobije.
Čisto sumnjam da ima i jednog stalnog klijenta, nema šanse da joj netko opet dođe. Da mi ponudi za 10 eura, ne bih ponovno otišao. Osjećao sam se kao na operacijskom stolu. Jedva da mi se digao. Onako polovično:). To mi se još nije desilo s tako zgodnom ženskom.
Od sada ako mi je cijena sumnjiva, odustajem. Ali jebi ga, svako iskustvo se plaća.
 
Ovu prvu zaobiđi u širokom luku. Najbizarnije iskustvo koje sam imao.
Ženska je zgodna iako ima, prije bih rekao 43, a ne 33 godine. Na telefonu je zvučala pristojno, jedino mi je bilo čudno što traži samo 40 eura. Al mislim si možda je to cijena za masažu bez skidanja, pa kako to već ide nadoplata za toples, pa nadoplata da se skroz skine... Ajd mislim si idem vidjeti, pa ako nisu njene slike okrenut ću se i otići.
Dođem kod nje i vidim da je fakat zgodna žena, malo jača ali nije debela i slike bi mogle biti njene iz mlađih dana :), apartman čist, sve super i opet veli 40 eura je cijena i da gola masira. Još uvijek mi nije bilo jasno u čemu je trik, ali vrlo brzo saznah.
Dakle skine se ona i veli mi samo sekundu pričekaj da odem do wc-a. Izlazi iz wc-a s gumenim rukavicama na rukama. O jebote, mislim si koji k. Pa rekoh šta je to, šta masiraš s rukavicama? Da, veli ja vodim računa o higijeni. A kako vodi računa o higijeni ne smijem je ni dirati :).
Dakle, žena je žešći bakteriofob. U jednom trenutku sam je slučajno dotaknuo nogom, skočila je ko oparena, maknula se od mene i rekla mi: "skupi noge i odmakni se malo".
Fakat ne kontam ženu. Zašto se bavi tim poslom ako ima takve fobije.
Čisto sumnjam da ima i jednog stalnog klijenta, nema šanse da joj netko opet dođe. Da mi ponudi za 10 eura, ne bih ponovno otišao. Osjećao sam se kao na operacijskom stolu. Jedva da mi se digao. Onako polovično:). To mi se još nije desilo s tako zgodnom ženskom.
Od sada ako mi je cijena sumnjiva, odustajem. Ali jebi ga, svako iskustvo se plaća.
Aj sto ima fobije nego sto je glupa ko kurcina i misli se zarazit preko masiranja,

AKO GLEDAS OVO KURVETINO MUTAVA GLUPA SI KO KURAC, PRVO NAZAD U OSNOVNU SKOLU PA ONDA DALJE U ZIVOT

Jebem ti mater mutavu kakvih sve retarda ima na ovom svijetu
 
Evo da se i ja javim maloooo osvrta

1. PANTERA

Žena profesionalna,čista,uredna! Zna posao!

2. CRNKA 40god (Lanište)

Akcija 6/10, pušenje trudi se…7.5/10
Ponovit neću… izgled tj god - bliže 50 neg 40!
Opcija pola sata i sat

3. Zapruđe - RUŽA

Masaža telefonski dogovor, došao tamo… dogovorili sve, higijena upitna, ponovit vise ne! Isključivo zbog higijene! A voli se jebat vise nego sto ja volim hladnu pivu mrknut!!

4. Masaža (kod Arene,BOTINEC)

Mlada curka, 20 god… nema slike nema tona vise nikad. Razočaran sam

5. Sara - MILF

Godine rade svoje, dobar milf… prolazi, vratio bih se

Molim Vas prijedlog za mlađe sto ima u ponudi,a da je uredno,čisto!!!! Hvalaaa
 
Evo da se i ja javim maloooo osvrta

1. PANTERA

Žena profesionalna,čista,uredna! Zna posao!

2. CRNKA 40god (Lanište)

Akcija 6/10, pušenje trudi se…7.5/10
Ponovit neću… izgled tj god - bliže 50 neg 40!
Opcija pola sata i sat

3. Zapruđe - RUŽA

Masaža telefonski dogovor, došao tamo… dogovorili sve, higijena upitna, ponovit vise ne! Isključivo zbog higijene! A voli se jebat vise nego sto ja volim hladnu pivu mrknut!!

4. Masaža (kod Arene,BOTINEC)

Mlada curka, 20 god… nema slike nema tona vise nikad. Razočaran sam

5. Sara - MILF

Godine rade svoje, dobar milf… prolazi, vratio bih se

Molim Vas prijedlog za mlađe sto ima u ponudi,a da je uredno,čisto!!!! Hvalaaa

Imaš plavušu u 20-ima u Borovju. Mislim da je komplet 60 ili 70 €. Sve sa kondomom. Puši osrednjeg a možeš ju žešće jebati. U faci jako zgodna, slatkiša


Ova kod Arene dobro kažeš masaža i body nula bodova ali je fakat zgodna.
 
Imaš plavušu u 20-ima u Borovju. Mislim da je komplet 60 ili 70 €. Sve sa kondomom. Puši osrednjeg a možeš ju žešće jebati. U faci jako zgodna, slatkiša


Ova kod Arene dobro kažeš masaža i body nula bodova ali je fakat zgodna.
Jel to oglas ove plavuše na Borovju?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh