ZAGREB - Jel bio tko?

2 puta je dovoljno, a pošto si pročitao prvi post trebao bi shvatiti da sam nov i da sam probao tražiti pod tea i pod linkom i ne izbacuje niš, stoga umjesto da si napisao takav odgovor bilo bi ti lakše i brže: upiši to i to u tražilicu i rješena stvar
Otidji pa vidi. Ja sam bio jednom, bilo mi je odlicno. Ima tu ekipe koja kaze da zna bit previse u cugi, ali nije bio moj slucaj. Ugodna, uredna i zabavna, vratit cu se sigurno.
 
2 puta je dovoljno, a pošto si pročitao prvi post trebao bi shvatiti da sam nov i da sam probao tražiti pod tea i pod linkom i ne izbacuje niš, stoga umjesto da si napisao takav odgovor bilo bi ti lakše i brže: upiši to i to u tražilicu i rješena stvar
Bilo bi tebi lakse. Nije ni meni tesko ali za par sati ce se pojavit neki novi clan i opet postaviti slicno pitanje, pa drugi, treci, 100-ti.. i onda forum gubi smisao, kao sto ga je i izgubio.
 
Sve se dogovoris preko wappa , dodjes na lokaciju i onda ti veli da dok se ona sredi i obuće za tebe ti skokni po bon na benzinsku i pošalji joj kao neku vrstu akontacije, i onda te odjebe skroz
To rade jer nitko ne obraća pažnju slegneš ramenima i odeš živčan.
Sva sreća pa je legalizacija na pomolu.
Ima sad nova Hot Dunja ista priča pola sad pola kasnije.
Dok ima papaka bit će love
 
Bilo bi tebi lakse. Nije ni meni tesko ali za par sati ce se pojavit neki novi clan i opet postaviti slicno pitanje, pa drugi, treci, 100-ti.. i onda forum gubi smisao, kao sto ga je i izgubio.
Ma razumijem ja tebe ali bogami 400 stranica da kopam.. Stari moj dovoljno mi je što radim u uredu i birokraciji.. razumi i ti mene, nisam tebe direktno pitao pa ako ti se ne odgovara nemoj.
Prekopao sam 100 baš dalje od toga neću ić a nemožeš reć da spamam kad ima ljudi ovdje što štampa po 5 puta pa i više.. uglavnom bilo kako bilo admini ne šamaraju spamere i objavljivanje oglasa pod recenzije, a ne možeš reć da spamam kad sam objavio jedan oglas u 2 različita foruma, to da sam 3 objave napravio e onda skidaj bogove zovi admine nema beda ali ovako chill stari nisam konstantno tu da mi se da vrtit 400 stranica, pomalo
 
Koja je to i naravno kako izgleda te cjenik usluga
Jel tko bio, kako izgleda šta radi? Evo nudim rješenje. Slobodan sam 15 ak dana. Nazovete me dogovorimo se idemo ma adresu date mi iznos koji dotična traži ja sve isprovam vi pričekate i imate informaciju iz prve ruke.
Lakše je postaviti glupo pitanje,nego napraviti dva klika unazad i pogledati link o kome se radi…
Nedaj boze,cak i koristiti tražilicu,jer za to očito treba fakultet završiti…
Nije stvarno nekad i pomoći i napisati novom članu ono kaj pita,ali ovima koji su tu po pola godine i godinu,njima treba uvesti tri postavljena glupa pitanja”ban”automatski…
 
Pozdrav narode, evo ponavljam oglas ovdje ako neko nešto zna o njoj da podjeli par riječi. Imam u planu otići kod nje a teško je i dobit. Zanima me dali je uredu žena i koliko naplaćuje pol sata, sat?

https://www.oglasnik.hr/osobni-kont...s-i-da-zajedno-isprobamo-krevet-oglas-4819815
Bio sam ja neki dan, dogovor lak..50/30min..100/1h, pusenje bez, dodatnih 10, sex bez dodatnih 20…nisam nesto pre zadovoljan uslugom i dojmom…zenska ima malo veci trbuh, obrijana…ocjena 2/5…
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh