ZAGREB - Jel bio tko?

Lijepit nekom etiketu samo zato ak tu i tamo zapali il povuče nije OK.
Problem je ak postoje cure koje ovo rade da si nabave teže droge, jer se takve općenito rizično ponašaju, rade bez zaštite, higijene i sl... Znači ak netko naleti na takvu, to bi trebali upozorit. Eto.
 
A ti mora da si sa neke druge planete kao i ovaj dole sta kaze premlada je, a gudra nikad dostupnija, a dileri nikad manje u zatvoru zbog nje. No zavrsimo temu, moje misljenje je moje jer ju znam prije nego je pocela "nuditi"

A ti mora da si sa neke druge planete kao i ovaj dole sta kaze premlada je, a gudra nikad dostupnija, a dileri nikad manje u zatvoru zbog nje. No zavrsimo temu, moje misljenje je moje jer ju znam prije nego je pocela "nuditi" masaze.
A sa druge sam planete je
 
Mislim da griješite po ovoj temi. Imamo dvije kategorije cura. Po meni su one koje su zbog opijata krenule u prodaju svoga tijela a one druge su zbog raznoraznih životnih okolnosti u prostitucije. Mislim da teško je odradit 5-6 ili više raznih tipova dnevno biti dobre volje a ne posegnuti za nekim relaksantom..
Da ne moraliziramo, bitno je jel to što uzima ima efekt na njeno ponašanje, kvalitetu usluge i higijenu. Znači javit za cure koje su u tome izvan kontrole...
 
Mislim da griješite po ovoj temi. Imamo dvije kategorije cura. Po meni su one koje su zbog opijata krenule u prodaju svoga tijela a one druge su zbog raznoraznih životnih okolnosti u prostitucije. Mislim da teško je odradit 5-6 ili više raznih tipova dnevno biti dobre volje a ne posegnuti za nekim relaksantom..
Doktori Strikomani ima li možda razlike između posegnuti za nečim ili biti narkomanka?Nema za vas stručnjake čini se.Onda meštri kad na dnevnoj ili tjednoj bazi popijete jedno pivo i vi ste alkosi.Proporcionalno vašem razmišljanju je tako.
 
E moj doktore teško je nekom objasnit ovu problematiku. Moja struka je indirektno vezana za ovo pa se neću ni trudit. Držat ću se one stare lakše metar u guzicu nego cm.u glavu.
 
Jel postoji i jedna koja uzima pare na ruke, da nisu neke prevare tipa aircash-a, bonova i tih drugih stvari, a da je od 18-30 godina?

Unaprijed hvala!
 
Jel bio tko kod ove ?
091/591-4640
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh