ZAGREB - Jel bio tko?

Ja mislim da ponuda nikad nije bila gore nego sto je sad.Kako su otisle Iris,Nika i Viki sve je ovo bogu za plakat.Jel mozda netko zna hoce li se bar jedna od ove tri vratiti ?
 

Stela31……nigdje ništa o njoj…..bio tko…..kontakturao ju?
 
Pozdrav narode, evo ponavljam oglas ovdje ako neko nešto zna o njoj da podjeli par riječi. Imam u planu otići kod nje a teško je i dobit. Zanima me dali je uredu žena i koliko naplaćuje pol sata, sat?

https://www.oglasnik.hr/osobni-kont...s-i-da-zajedno-isprobamo-krevet-oglas-4819815
Koliko puta mislis ponoviti oglas i pitanje?
Imas sigurno najmanje 4-5 detaljnih recenzija o doticnoj...od toga kako izgleda, kako se jebe, u kojoj emisiji na rtl-u je nastupila i koliko promila alkohola ima u sebi...Eh, samo treba uzet malo vremena i procitat forum. Ali lakse je biti dosadan i cekati da ti netko napise frisku recenziju. Jos k tome pitati za cijenu jer tesko je okrenut broj i dobiti odgovor za 5 sekundi...
 
Koliko puta mislis ponoviti oglas i pitanje?
Imas sigurno najmanje 4-5 detaljnih recenzija o doticnoj...od toga kako izgleda, kako se jebe, u kojoj emisiji na rtl-u je nastupila i koliko promila alkohola ima u sebi...Eh, samo treba uzet malo vremena i procitat forum. Ali lakse je biti dosadan i cekati da ti netko napise frisku recenziju. Jos k tome pitati za cijenu jer tesko je okrenut broj i dobiti odgovor za 5 sekundi...

2 puta je dovoljno, a pošto si pročitao prvi post trebao bi shvatiti da sam nov i da sam probao tražiti pod tea i pod linkom i ne izbacuje niš, stoga umjesto da si napisao takav odgovor bilo bi ti lakše i brže: upiši to i to u tražilicu i rješena stvar
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh