ZAGREB - Jel bio tko?

Opa evo ga jedan vrli i čestiti agramer, vjerojatno su njegovi u ZG od stoljeća VII (premda sam siguran da su njegovi došli sa crvenim okupatorima 1945.), pa mu smetamo mi dotepenci, koji prljamo i uništavamo NJEGOV grad. To koliko si bolji od nas dotepenaca govori i tvoj navod da si sjeverozapadno od Bregana isključivo obilazio prostitutke a mogao si u tim velegradovima pokupiti i malo kulture, tolerancije i razumijevanja da se velegrad postaje multikulturalnošću a ne samo brojem stanovnika.
Što se tiče Selin (Elena) cura očito ima za tebe previsoke higijenske standarde, jer koliko mi je poznato s njom probleme imaju oni koji se ne žele tuširati prije seksa, kao i oni koji kad dođu u app pokušavaju skinuti cijenu. Selin je zgodna, mlada cura nije ultimativna jebačica ali fer odradi ono što dogovorimo.
Potpisujem,bio puno puta i sve je samo bolje…
 
"istoričar" ti je možda keva, ako glasaš za HDZ. Evo, i ja ću završit 😘
Pokazuješ svoju kulturu i prihvaćanje različitih ljudi. Znači jedan si od onih. A to što spominješ rodbinu govori o tebi i onima kojima pripadaš. Odakle ti sada Hdz? Boli li te nešto? Što ti je? Superhiče, petu riječ u svom odgovoru povuci, jer sam se ja obratio samo tebi
 
Pokazuješ svoju kulturu i prihvaćanje različitih ljudi. Znači jedan si od onih. A to što spominješ rodbinu govori o tebi i onima kojima pripadaš. Odakle ti sada Hdz? Boli li te nešto? Što ti je? Superhiče, petu riječ u svom odgovoru povuci, jer sam se ja obratio samo tebi
Samo povuci petu riječ, pokaži svoju veličinu i pravu stranu, hajde...pusti poljupce i osmijeh...hajde čekam, nemoj me tjerat da te molim da povučeš petu riječ
 
Bio tko kod ove?
Kaže 60 e
Utrine
Jel to neka nova?
Ne u poslu..,ja ju nisam prije skuzio,ok cura mlada vitka lijepe grudi..nije sa nasih prostora,pristojna..lice “prosjek”kako kome plavusa(nije prirodna) rekao bih…meni bilo ok,ali kazu kolege da lazem,pa vise ne iznosim svoje dojmove za nju,jos je ovaj tj.tu pa na neko vrijeme nece biti…malo previse drka po mobu jedino za vrijeme akcije
Akcija ok…prosjek opet eto…
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh