ZAGREB - Jel bio tko?

Pozdrav momci
Daj molim vas dolazim na dva dana u zg iz mrtvog splita..
Pa ako vam nije problem da mi recete nesto o ovima curama sa osobnih kontakata sta sam sebi spremia i svidaju mi se bar po slikama..
Pa ako je neko bio i iskustva jesu li to one na slikama cisto da znam zvat i otic se zabavit kod 2/3 cure od ovih svih ponudenih...
Hvala na info

Imena nadimci sta vec su im:

Helenazg88
Anastassiaa
Ninci
Selin 23
MilenaLeaaa
Valentina2003
Zara23
Silvia milf
Boomer
 
nemoj ni slučajno isprobat tražilicu i čudesa koja ona čini, ipak ti dolaziš i splita i sama činjenica da si toliko potegnuo je dovoljna da se cijeli forum mobilizira u pripremi terena za tvoj koitalni zulum po 'metropoli'
dođe mi da ti tako dalmatinsko-ležernom preporučim selin (aka Elenu) jer je ona na slikama, ali je toliko smeće od žene/čovjeka da mi je simpatičniji ovaj tvoj dalmatinski kretenizam (nemoj se sada uvrijedit, postoji i zagorski, lički, slavonski, svaki ima svoje osobine), pa ću ti reći da k njoj ne ideš ni u ljutoj nuždi. i kako misliš isprobat dvije od tri kad si ih naveo osam...(retoričk

Volia bi te uzivo upoznat majke mi...

Umisto da pomognes ko normalan covik jer niti znan nesto vele odi po forumu a kamoli u zgu ti baljezgas pizdarije bezveze
Al oke fala
 
Molim vas jel ima sta veceras da se ode pola sata da malo izmasira popusi ga ako moze sex super ako ne nmvz samo da radi sad i da dobro izgleda u faci nebitno je tijelo
Placan kolko god treba

Hvala
 

Malo se zabavljam na godisnjem odmoru. Bio sam dans kod Ivane. Prostor je tamo kod Spara na Sopotu, blizu Avenue Malla. Barem mislim da je to Sopot. Ugl ima 30 godina cura zgodna i dobra. Malo ima skembicu ali jbg. Nije pusenje nesto posebno ali seks super
Šteta 50e pola h. Toplo preporučam!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh