ZAGREB - Jel bio tko?

Jasno al nek je priblizno tome
Sto je jasno! Postavi njene slike i ove sa Plavog i malo tko ce naci razliku. Pogotovo sada kada je ugradila silikone. Za trecu sliku sam gotovo siguran da je njena. Ako i nije,razlika je 2%. Cak ne znam u ciju korist.
Dobar komad! Cistunka. Sve radi sa. Prije radila samo out. Kakvu uslugu ces dobiti ovisi o njoj koliko i o tebi. Nesto skuplja ,s pravom. Mislim da bi sada moglo biti barem 1200 kn.
 
Naganjavate koje kakve babe od 200 kn pa se cudite i kritizirate dobre zenske koje traze koliko i vrijede. Ne znam zasto Mia ne bi trazila kao i neka sa EGEa,a trazi manje. Naravno,onaj koji misli da ce se npr.Mia zaljubiti u njegovu bajnu pojavu i dati mu gratis,razocarat ce se
 
Ta iz siska kaze 200€ i napisao mi je adresu, znaci kuca i raspadu hhahahah
Pazite na taj Sisak. Ja sam imao sreće više nego pameti.nadrogirali su me da sam se jedva do Zagreba dovukao. A sreća je bila u tome da sam trebao cigarete. Lik se nakon toga cijelo vrijeme iza mene vozio. Valjda da vidi hoću li se negdje spickati.... tako da oprez za Sisak i staru kuću. Iz mog iskustva....
 

Tražilica samo daje onu babu sa istim imenom oglasa.
Slike su mi poznate.
Jel ima ko iskustva ili pod kojim imenom da tražim recenzije ako ima?
 

Tražilica samo daje onu babu sa istim imenom oglasa.
Slike su mi poznate.
Jel ima ko iskustva ili pod kojim imenom da tražim recenzije ako ima?

Stari oglas i dupla recenzija u jednom postu:

 

Stari oglas i dupla recenzija u jednom postu:

Koliko naplačuje?
 
Ako si čist i uredan onda Tina. Trenutno nema oglasa. Nađi pod Tina trešnjevka ili Tina siget. Ljubi se (barem samnom), oral bez, anal i svršavanje u usta. Ako si pristojan onda je sve easy and cool.

Cijene tu negdje 400/800. I još dobro izgleda (prema drugim gaborima koji se tu hvale). Korektna cura. Idem već dosta dugo i odlazim s osmijehom na licu.
I debela je. I očajne fejk sise.
 

Evo bio jučer bio kod Silvije.
Sat vremena 100 Eurića.
Prostor uredan tuš prije i poslije akcije.
Dobar milf, dočekala me u nekom crnom kompletiću, moram reći da je jebozovna totalno.
Sok, bajadera malo popričali i akcija.
Nije bilo nikakvog preseravanja.
Lizanje guzice, pušenje i face fuck min pola sata. Nakon toga misionarka i dogy.
Malo lupanja po guzici.
Isključila je telefon nije gledala na sat
Prostor kod Vivas bara Kruge.
Nadaj se da se izliječila od Chlamidyje koju mi je podarila prije par mjeseci. Ja je nisam htio karat, samo duboko grlo. I popušio sam.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh