ZAGREB - Jel bio tko?

Provjereno x puta…samo nezznam jesu li istiniti navodi sa klamidijom od kraja pr.god
Jesu 100% Ja sam taj sretnik. Naravno, možda se već izliječila, kao i ja. Premda sumnjam da je uopće znala da ima Chlamidyju, kod žena to može trajat godinama bez ikakvih simptoma. A s obzirom kakav joj je promet lako moguće da dođe do reinfekcije.
 
Pozdrav. Molio bih vas ako mi netko može preporučiti neku curu/ženu koja dopušta sex u guzu. Kod koje god da sam bio nije mi dala u guzu. Hvala unaprijed.
 
Pozdrav momci
Daj molim vas dolazim na dva dana u zg iz mrtvog splita..
Pa ako vam nije problem da mi recete nesto o ovima curama sa osobnih kontakata sta sam sebi spremia i svidaju mi se bar po slikama..
Pa ako je neko bio i iskustva jesu li to one na slikama cisto da znam zvat i otic se zabavit kod 2/3 cure od ovih svih ponudenih...
Hvala na info

Imena nadimci sta vec su im:

Helenazg88
Anastassiaa
Ninci
Selin 23
MilenaLeaaa
Valentina2003
Zara23
Silvia milf
 
Bok. Novi sam na forumu. Htio bih vas pitati ako netko može preporučiti neku curu ili ženu koja ima jako male sise jer mene osobno jako pali kad cura ili žena ima jako male sise. Ako može u pp da mi pošaljete link ili neki kontakt od neke cure ili žene. Puno hvala.
 
Pozdrav momci
Daj molim vas dolazim na dva dana u zg iz mrtvog splita..
Pa ako vam nije problem da mi recete nesto o ovima curama sa osobnih kontakata sta sam sebi spremia i svidaju mi se bar po slikama..
Pa ako je neko bio i iskustva jesu li to one na slikama cisto da znam zvat i otic se zabavit kod 2/3 cure od ovih svih ponudenih...
Hvala na info

Imena nadimci sta vec su im:

Helenazg88
Anastassiaa
Ninci
Selin 23
MilenaLeaaa
Valentina2003
Zara23
Silvia milf
Ninci ti je žena od 45-50, onak šlank, maserka nije nešto specijalno, izraubana faca, slike nisu ni približno njoj skupa za ono kako izgleda i kaj nudi.
 
Koliko naplačuje?
Da to je ona Ena što je radila u kući u stenjevcu pa u stanu u spanskom.
Zvao kaže da je sada na tresnjevci a traži 130€ za sat. Kaže da ne može pola sata i jeftinije. Bio sam jednom kod nje u stenjevcu dok je bila trudna i jednom u spanskom. Također sam jedanput sa njom u autu dogovorio dok nije imala prostor.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh